ایزوگام اندیشه شهریار

ایزوگام اندیشه شهریار
ایزوگام اندیشه شهریار تک لایه: بستر فقط دارای لایه پلی استر سوزنی است . از حوضچه مذاب قیر عبور کرده و با قیر ممزوج میشود.

ایزوگام دولایه: بستر دارای دو لایه ی پلی استر و تیشو نخدار است . روکش هر دو نوع ایزوگام اندیشه شهریار می تواند نایلون ( فیلم پلی اتیلن ) و یا فویل آلومینیمی و پودر تالک باشد . این دو لایه روی هم قرار گرفته و باهم از حوضچه مذاب قیر عبور میکند.

در شکل زیر ایزوگام اندیشه شهریار دولایه است در صورتی که لایه تیشو حذف شود به ایزوگام اندیشه شهریار تک لایه تبدیل میگردد.

1- فرق ایزوگام اندیشه شهریار تک لایه و دو لایه

2- تفاوت ایزوگام اندیشه شهریار از نظر محل کاربرد

ایزوگام اندیشه شهریار تک لایه:
محل های دارای شکل هندسی نامنظم : منعطف تر باشند در محل هایی که شکل های نامنظم هندسی نیاز داریم همانند اطراف شناژ ، دیوار پی ها و محل برخورد مقاطع مثل پی و ستون استفاده می شود.

لازم به ذکر است کاربرد ایزوگام تک لایه در تراز های پایین که فشار آب زیاد میشود محدود شده ، و لازم است نه تنها مانع رطوبت باشد بلکه از جنس مقاومتر آن را انتخاب کنیم.

در این حالت بسته به شرایط از ایزوگام دولایه یا دو دست ایزوگام تک لایه نیز استفاده میشود.

محل های دارای آبریز کمتر: این ایزوگام اندیشه شهریار در محل هایی که آبریز کمتری دارد همانند آشپزخانه ، تراس سرپوشیده به کار می رود . قیمت آن اقتصادی تر است.

کاربرد ایزوگام تک لایه و دو لایه ، تفاوت ، فرق

قیمت نصب انواع ایزوگام
قیمت نصب انواع ایزوگام

ایزوگام دولایه:
ایزوگام دو لایه دوام و استحکام بیشتر دارد و در محل های آبریز زیاد همچون کف توالت ، حمام و پشت بام کاربرد دارد . قیمت آن بیشتر است.

کاربرد ایزوگام تک لایه و دو لایه ، تفاوت ، فرق

3- تفاوت از نظر ضخامت

ایزوگام پرمصرف دولایه بازار 4 میلیمتر است . ایزوگام اندیشه شهریار تک لایه به ضخامت 2-3 میلیمتر و ایزوگام دو لایه به ضخامت 3-5 میلیمتر تولید می شود.

4- تفاوت از نظر قیمت

ایزوگام اندیشه شهریار تک لایه اقتصادی تر و ارزان تر از ایزوگام دو لایه است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.