ایزوگام در باغستان کرج

ایزوگام در باغستان کرج
واقعیت این است که استفاده از عایق‌ های رطوبتی نامطلوب در ساختمان‌ها مشکلات فراوانی را همچون: تخریب بخش‌ هایی از ساختمان و متحمل شدن هزینه‌ های بسیار برای ساکنان آن به همراه دارد. متاسفانه به دلیل نبود آگاهی‌ های لازم از سوی شهروندان ایزوگام در باغستان کرج نسبت به ویژگی‌ های عایق رطوبتی مطلوب و مرغوب و نیز تبلیغات ناسالم برخی شرکت‌ ها، مشکلات ناشی از این امر بیش از پیش بر شهروندان تحمیل می‌ شود.

نحوه شناخت ایزوگام مرغوب موسوی، مدیرعامل شرکت ایزوگام شرق دلیجان درباره چگونگی شناسایی ایزوگام مرغوب می‌ گوید: تنها راهی که شهروندان می‌ توانند ایزوگام مرغوب را از نامرغوب تشخیص دهند این است که لایه عایق ایزوگام در باغستان کرج با هر قدرت کششی پاره نشود و در صورت تا شدن از پشت، نشکند.

وی معتقد است: خدمات‌رسانی، ۹۰ درصد عایق کاری مطلوب را تشکیل می‌ دهد. مدیرعامل شرکت ایزوگام شرق دلیجان در باغستان کرج، ایزوگام در باغستان کرج درخصوص میانگین عمر یک ایزوگام خوب می‌ گوید: ایزوگام انجام شده پس از اولین بارندگی خود را نشان می‌ دهد. اگر در این مرحله مشکلی نداشته باشد تا سال‌ های زیادی دوام می‌ آورد؛ ولی میانگین عمر یک عایق خوب ۱۵سال است.

موسوی، مدیر ایزوگام، سپهر گستر در باغستان کرج این خصوص می‌ گوید: اگر زیرسازی محل ایزوگام در کرج باشد و از مصالح نامرغوب استفاده نشده باشد و نیز ایزوگام مورد نظر بر اثر کنده‌ کاری سوراخ نشود، بالای ۱۰ سال عمر خواهد داشت.

وی ایزوگام در باغستان کرج با انتقاد از اینکه برخی شهروندان برای عایق‌ کاری ساختمان خود به ارزانی ایزوگام فکر می‌ کنند، می‌ گوید: های شرکت‌ های معتبر گر چه خدمات گران‌ تری ارائه می‌ دهند، امّا واقعیت این است که آن‌ ها به اصول خاصی توجه می‌ کنند که در دوام ایزوگام تاثیر بسزایی دارد.

نمایندگی ایزوگام در باغستان کرج
وی می‌ افزاید: اغلب شرکت‌ های معتبر، هایی دارند که در مقابل سفارش‌ ها، کارشناسان خود را به محل اعزام می‌ کنند و همچنین مشاوره‌ های لازم را به متقاضیان ارائه می‌ دهند. به عنوان مثال، ایزوگام در باغستان کرج: برای انجام یک عایق‌ کاری خوب روی پشت‌ بام، ایزوگام دیوار آن باید حدود ۸۰ سانتی‌ متر بالا رود که در این صورت قیمت ایزوگام نیز افزایش می‌ یابد.

وی ادامه می‌ دهد: اگر برای شهروندان افزایش طول عمر ایزوگام مهم است، بنابراین ناگزیرند افزایش هزینه خدمات کارشناسی و فنی همچون زیرسازی محل ایزوگام را بپذیرند.

توسلی، کارمند فروش شرکت موسوی (در باغستان کرج)، با بیان اینکه مردم نسبت به نوع استفاده از عایق‌ های مطلوب آگاهی کافی ندارند، می‌ گوید: گرایش اغلب مردم به سمت استفاده ایزوگام در باغستان کرج از ایزوگام ارزان در کرج است و به کیفیت و دوام آن چندان توجه نمی‌ کنند. وی در خصوص ویژگی‌ های ایزوگام مطلوب اعلام می‌ کند: یک ایزوگام مطلوب در درجه اول باید شرایط استاندارد ایران را اجرا کند.

در این میان مقاومت ایزوگام باید نسبت به هوای منطقه (گرما و سرما) مناسب باشد. همچنین طول عمر لازم برخوردار باشد و در نهایت به لحاظ کششی مقاومت کافی را داشته باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.