ایزوگام در جهانشهر کرج

ایزوگام در جهانشهر کرج
مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان البرز گفت: ایزوگام در جهانشهر کرج با کیفیت پایین باعث عدم استحکام و کوتاه شدن عمر ساختمان می‌شود.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان کرج، منطقه جهانشهر، ایزوگام موسوی با تاکید بر مطلب فوق افزود: کارشناسان این اداره کل ویژگی‌هایی چون درصد افزایش طول نسبی مقاومت کششی، مقاومت پارگی، جذب آب، مقاومت در برابر اشعهUV، فرسودگی حرارتی در جهانشهر کرج، انعطاف‌ پذیری در سرما، پایداری حرارتی، نفوذ ناپذیری در برابر آب، ضخامت، وزن واحد سطح را مورد کنترل و آزمون قرار می‌دهند.

نمایندگی ایزوگام در جهانشهر کرج
وی اظهار کرد: ایزوگام‌ های نامرغوب بوی نامطبوعی از مازون(گازوئیل صنعتی) از خود ساتع می‌کنند، که این بو به خاطر استفاده مواد پلیمری و یا پودرهای معدنی به جای پلیمر و قیر مرغوب است.

روش دیگر در تشخیص ایزوگام مرغوب این است که بر روی قسمتی از در جهانشهر کرج ایزوگام که لایه‌های خارجی آن را پوشش نداده‌اند دست بکشیم در صورتی که مواد سیاه رنگ ایزوگام به دست منتقل نشود مشخص می‌شود که در این نوع ایزوگام در جهانشهر کرج از مواد پلیمری و قیر مرغوب استفاده شده و کیفیت ایزوگام خوب است.

مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان البرز خاطرنشان کرد: واقعیت این است که استفاده از عایق‌های رطوبتی نامطلوب در ساختمان‌های جهانشهر کرج مشکلات فراوانی را همچون تخریب بخش‌هایی از ساختمان و متحمل شدن هزینه‌های بسیار برای ساکنان آن به همراه دارد. متاسفانه به دلیل نبود آگاهی‌های لازم از سوی شهروندان نسبت به ویژگی‌های عایق رطوبتی مطلوب و مرغوب و نیز تبلیغات ناسالم برخی شرکت‌ها، مشکلات ناشی از این امر بیش از پیش بر شهروندان تحمیل می‌شود.

نصب ایزوگام در جهانشهر کرج
موسوی درباره چگونگی شناسایی نصب ایزوگام در کرج مرغوب اظهار کرد: تنها راهی که شهروندان می‌ توانند ایزوگام مرغوب را از ایزوگام نامرغوب تشخیص دهند این است که لایه عایق با هر قدرت کششی پاره نشود و در جهانشهر کرج صورت تا شدن از پشت، نشکند.

وی تصریح کرد: عایق‌ های رطوبتی ساختاری متشکل از الیاف صنعتی یا آلی به صورت بافته یا نبافته است که با ترکیبات قیری اصلاح شده یا مواد پلیمری آغشته شده و به عنوان یک عایق پیش ساخته برای محافظت بام در جهانشهر کرج مقابل باران، برف، نم و رطوبت بکار گرفته می‌شود.

مزایای ایزوگام در جهانشهر
۱- شرکت عایق کاری در صورتی که فروش ایزوگام در جهانشهر را داشته باشد، می تواند به صورت اعتباری از شرکت ایزوگام موسوی خرید کند و پس از نصب یا فروش ایزوگام در جهانشهر تحویلی وجه آن را با شرکت تسویه نماید؛ البته در صورتی که وجه تضمین کافی (چک یا سفته) را از قبل در اختیار شرکت تولید ایزوگام قرار داده باشد.
۲- قیمت خرید ایزوگام برای نمایندگی شامل: مقدار کمی سود می باشد، از این جهت ایزوگام جهانشهر، نصب و فروش نیز می تواند برای مصرف کننده با کمترین سود امر عایق کاری را انجام دهد.
۳- شرکت تولیدی ایزوگام برای نماینده خود تابلو و بنر های مخصوص را به صورت رایگان ارسال و نصب می کند.
۴- شرکت تولیدی ایزوگام در کرج جهت فروش بیشتر سیستم ارسال SMS منطقه ای را برای نصب و فروش خود فعال می کند.
۵- در صورتی که متراژ فروش ایزوگام در جهانشهر کرج بیشتر از مقدار تعیین شده باشد، شرکت تولید ایزوگام هدایایی ویژه برای پرسنل فروش در نظر می گیرد.

مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان البرز اضافه کرد: ایزوگام انجام شده پس از اولین بارندگی خود را نشان می‌دهد؛ چناچه کیفیت ایزوگام در جهانشهر کرج و اجرای آن مناسب باشد تا سال‌های زیادی دوام می‌آورد و میانگین عمر یک عایق خوب ۱۵ سال است.

ایزوگام در جهانشهر کرج چیست ؟
عایق بندی رطوبتی ساختمان‌ ها که تا چهل سال گذشته به صورت سنتی، با آسفالت و قیر گونی انجام می‌ گرفت با پیدایش عایق‌های رطوبتی و مزیت‌ های این نوع عایق‌ها به تدریج جای خود را به این عایق‌ها دادند. امروزه در بیش‌ تر ساختمان‌ها چه در جهانشهر و چه در کرج مرحلهٔ پی و فونداسیون و ایزولاسیون دیوارها، سرویس‌ها و پشت بام، ایزولاسیون با لایه عایق رطوبتی انجام می‌گردد.

ایزوگام
ایزوگام پوشش مقاومی از قیر و الیاف مصنوعی است که با گرما بر بستر بام چسبانده می‌شود و از نفوذ آب و رطوبت به محیط زیر خود جلوگیری می‌ کند. عمر ایزوگام بطور میانگین ۱۰ سال است. ایزوگام در جهانشهر پدیده‌ای است صنعتی و متکی به دانش، آزمودگی(تجربه) و فناوری در راستای ایمن‌ سازی سازه‌ ها در برابر نمو رطوبت پیش آمده از بارش برف و باران. ایزوگام جهانشهر که گونه‌ های گوناگونی دارد، پس از گذر از آزمون‌های گوناگون، در آزمایشگاه‌ های کارخانه‌ های فرآوری، ضریب پایداری‌ اش را افزایش خواهند داد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.