ایزوگام در طالقانی کرج

ایزوگام در طالقانی کرج
همانطور که میدانید امروزه نمایندگی ایزوگام در طالقانی کرج ایزوگام های مختلفی ساخته شده (مانند ایزوگام شرق دلیجان) و در دسترس قرار گرفته شده است؛ که هر کدام یک از آنها دارای ویژگی های مختلفی می باشد و کاربرد متفاوتی را دارد.

ایزوگام سپهرگستر در طالقانی کرج
به عنوان مثال ایزوگام سپهر گستر که بر روی پشت بام ها نصب می شوند، معمولا از از عایق های فویلدار استفاده شده؛ که این نوع عایق های دارای دو لایه با وزن ۴۲ کیلو گرم و قیر و مواد افزودنی استاندارد می باشند و همچنین در پی دیوار ها و سرویس و استخر و حوض ها و …. بهتر است از ایزوگام های پودری استفاده شود.

نمایندگی ایزوگام در طالقانی کرج
ایزوگام شرق در طالقانی یک نوع پدیده است به طور صنعتی و متکی به دانش، آزمودگی (تجربه) و فناوری هایی در جهت ایمن سازی سازه‌ ها در مقابل نم و رطوبت حاصل از بارش برف و باران. ایزوگام شرق در طالقانی نیز مدل های متفاوتی دارد؛ پس از گذشتن از آزمون‌ های گوناگون، در آزمایشگاه‌ های نمایندگی ایزوگام در طالقانی کرج کارخانه‌های فر آوری، نسبت پایداری‌ اش را بالاخواهند داد.

قیمت ایزوگام در طالقانی کرج
هر سازه ای در مقابل نمی که حاصل از بارش برف و باران دچار رطوبت و نم زدگی می شود، ایزوگام در طالقانی کرج جهت جلوگیری از نفوذ این رطوبت از قیر و گونی استفاده می شده است، اما همان طور که در بخش مشخصات قیمت ایزوگام شرق قیر توضیح داده شد، ضعف هایش خیلی زیاد و دردسر زا می باشد، برای برطرف کردن برخی از این نقایص و کم کردن مراحل داغ نمودن قیر و موجود نبودن گونی مرغوب قیمت ایزوگام پا در عرصه تولید نمود.

همچنین معمولا ایزوگام در طالقانی کرج انواع سطوحی که نیاز به آب بندی و عایق کاری داشته باشد را دارا می باشد و کاربرد ایزوگام در موارد زیر به کار برده میشود:

موارد کاربرد ایزوگام در کرج:
اما کاربرد ایزوگام بر حسب نوع محل مصرف بسیار متنوع می باشد و همچنین به علت سبکی و انعطاف پذیری بالا و مقاومت بسیار زیاد و تحمل شرایط محیطی مانند: مقاومت ایزوگام در طالقانی در برابر اسید ها (acid) و باز ها به تنهایی یک عایق رطوبتی کامل محسوب می شود و در سال های اخیر از طرف فعالان صنایع مختلف از استقبال بسیار خوبی بهره مند شده است.

سایت ایزوگام کرج
سایت ایزوگام کرج یکی از مطرح ترین مراکز مبادله ایزوگام در کرج و حومه می باشد. که با دارا بودن تیم کارشناسی مجرّب توانسته است تا نیاز مشتریان گرامی در شهر کرج را پاسخگو باشد؛ ایزوگام در طالقانی کرج لذا کلیه شرکت های دولتی، خصوصی و همچنین افراد حقیقی می توانند با اطمینان کامل از عملکرد و مهارت پرسنل عایق کاری شرکت ایزوگام موسوی جهت همکاری با این شرکت قرارداد عایق کاری منعقد نمایند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.