ایزوگام در فردیس کرج

ایزوگام در فردیس کرج
توجه به این نکته الزامی است که در زمستان نباید سقف را که دارای پوشش ایزوگام است، در هنگام بارش برف پارو کرد و ایزوگام در فردیس کرج تنها در صورتی که حجم برف بسیار زیاد است تنها لایه رویی برف را پارو کنید. و مراقب باشید که این پارو کردن به پوشش برخورد نکند و باعث شکسته شدن ایزوگام شرق دلیجان نشود.

نمایندگی ایزوگام در فردیس کرج
همچنین نمایندگی ایزوگام در فردیس کرج در فصل گرما نیز نباید با کفش های میخ دار و یا دارای برآمدگی در کف روی این عایق ها راه رفت. و در هر صورت نیز بهتر است از راه رفتن روی ایزوگام خود داری کنید؛ چون در گرما ایزوگام نرم میشود و حالت خمیری به خود میگیرد؛ و فشار وزن ما بر سطح آن میتواند باعث شکسته شدن ایزوگام در فردیس کرج لایه محافظ قلعی و یا آلمینیومی و یا باعث له شدن و ایجاد فرورفتگی در سطح عایق رطوبتی گردد.

قیمت ایزوگام در فردیس کرج
قیمت ایزوگام با هزینه نصب و ایزوگام در فردیس کرج اجرا را با ضمانت در انتخاب برند و محصول از ما مشاوره بگیرید.

فواید ایزوگام در فردیس کرج
۱- احتیاج به برف روبی ندارد و در مقابل سرما و گرما مقاوم است.
۲- کاربرد آن منجر به آلودگی هوا نمی باشد.
۳- به علت سبکی و مقاومت ایزوگام در فردیس کرج زیاد به تنهایی به عنوان یک عایق کامل جهت پشت بام، شیروانی ایرانیت، پی ساختمان ها، حمام، تونل های آبیاری، سردخانه ها، لوله های گاز و نفت، دامداری ها، مرغداری ها و …. استفاده می شود.
۴- در مقابل اسیدها و نفوذ گازهای شیمیایی و اشعه UV مقاوم است.
۵- شرکت ایزوگام موسوی به هیچ وجه از قیر دمیده و مواد ضایعاتی به جای پلی استر فواید ایزوگام در فردیس کرج و تیشو استفاده ننموده و مطابق با استانداردها یاد شده تولید می نماید.
۶- شرکت بیمه ایران ۵ سال ضمانت کیفیت عایق تولیدی شرکت را نموده است.
۷- نصب آن سریع است.
۸- سبکی وزن آن جهت جلوگیری ایزوگام در فردیس کرج از بار اضافی بر سقف در برابر خطرات احتمالی، بمباران و تخریب که خسارت جانی و مالی به مراتب کمتری دارد.
۹- ده سال ضمانت کیفیت عایق به مشتریان داده می شود.
۱۰- به جز استفاده از ماده اولیه قیر اصلاح شده[به وسیله مواد پلیمری] از هفت نوع ماده شیمیایی و کانی مانند: الیاف شیشه، الیاف پلی استر و غیره استفاده می شود.
۱۱- ایزوگام بر خلاف قیر و گونی با توجه به اصلاح قیر ایزوگام در فردیس کرج به وسیله مواد پلیمری دچار پوسیدگی و شکنندگی نمی شود و دارای قابلیت انعطاف است.

انواع ایزوگام در فردیس کرج
-چگونه ایزوگام در فردیس کرج قیمتی باید تنظیم شود که بتواند با مزایایی که ایزوگام به مشتریان عرضه می‌کند و هزینه ایزوگام این منافع ارتباط داشته باشد؟
-چه زمانی می‌ بایست ایزوگام قیمت‌هایش را کاهش دهد یا بالا ببرد؟
-عکس‌العمل رقبا و مشتریان در استان البرز در زمانی که ایزوگام در فردیس کرج قیمت‌ هایش را بالا یا پایین می‌ آورد چگونه خواهد بود؟
-چه زمانی ایزوگام می‌ بایست به ارزان فروشی قیمت ایزوگام بیش از حد محصولاتش در استان البرز بپردازد؟

ایزوگام در فردیس کرج (بهترین ایزوگام) را چگونه تشخیص بدهیم؟
یک راه ساده برای تشخیص نوع مرغوب از نامرغوب ایزوگام هم اطلاع از این موارد است: در ایزوگام نامرغوب به جای استفاده از پلیمر یا قیر مرغوب پودر های معدنی یا مواد غیر پلیمری به کار می‌ رود و ایزوگام در فردیس کرج از همین رو نوع تقلبی آن بویی نامطبوع و مشابه گازوئیل صنعتی (مازوت) می‌دهد.

می‌توان ایزوگام در فردیس کرجیک تکه کوچک از عایق را برش داد و پس از دو ساعت نگهداری در فریزر، آن را تا زاویه حدود ۱۲۰ درجه خم کرد. اگر ایزوگام از ناحیه خم شده شکسته یا ترک بردارد، جنس ایزوگام خوب نیست و در غیر این صورت، ایزوگام در فردیس کرج مقاومت آن در برابر سرما و ترک مناسب است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.