نصب ایزوگام در فردیس

ایزوگام در فردیس

نصب ایزوگام در فردیس:
بعد از در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی و آماده سازی و طراحی سقف ایزوگام مرحله نصب ایزوگام آغاز می‌شود. ابتدایی ترین مساله در نصب ایزوگام در فردیس، اعتبار و تجربه نصاب و بازرسی و امنیت مالی مشتری هست.
برای نصب ایزوگام باید:

کلیه اشیاء فلزی مانند کولر، منبع انبساط، منبع های ذخیره آب و غیره قبلا به دقت برداشته شده و نصب ایزوگام در فردیس سطح کار کاملا تمیز باشد و چنانچه از آستر و نمایندگی ایزوگام یا درزگیر بهره گیری شده از خشک شدن آن ها اطمینان حاصل شود.

نصب انواع ایزوگام

برای شروع نصب ایزوگام در فردیس، باید مشعل روشن شده، شعله آن تنظیم شود. سپس از قسمت آبراه کار شروع میشود. باید دقت داشت که آب فقط در قسمت نقطه بحبوحه سقف روان هست. ولی در نقطه صفر مساحتی از اطراف آبراه آب جمع میشود و تا مدتی می‌ ماند تا از آبراه عبور کند.

از نگه داری رول ها زیر باران جدا خودداری کنید، خصوصا نصب ایزوگام در فردیس برای رول هایی که شیرینک نباشد باید از روکش بهره گیری شود.

رول ها باید به اندازه مصرف هرروز روی سقف ایزوگام برده شده از بردن همۀ انها خودداری شود. چرا که دیده شده این عمل باعث شکستگی و یا ترک خوردن سطح بتن شده هست. در صورتی که مجبور به اینکار هستید رول ها را به طور مساوی در چند گوشه سقف قرار دهید.

قیمت روز انواع ایزوگام

نصب ایزوگام هواکش:
این وسیله جهت برقراری ارتباط بین زیر عایق و فضای بیرون بکار گرفته می شود با استفاده از این هواکش رطوبت ایجاد شده در زیر عایق به بیرون هدایت می گردد که در کلیه ساختمان ها به ویژه نصب ایزوگام در فردیس در مناطق مرطوب توصیه می شود و هواکش ها می بایستی در قسمتی از محل مورد نظر نصب گردد که بیشترین رطوبت یا بخار آب در آنجا متمرکز گردیده است مانند: دستشوئی، حمام و آشپزخانه و …

توجه: هنگام نصب باید دقت شود تا قسمت های زیرین ایزوگام هواکش حداقل ۱ میلیمتر با سطح عایق کاری فاصله داشته باشد تا هوا در زیر عایق جریان داشته باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.