ایزوگام در مارلیک کرج

ایزوگام در مارلیک کرج

توضیحات شرکت ایزوگام نوین وهمچنین ارائه خدمات بهتر درکار ایزوگام درمارلیک با بهترین کیفیت ایزوگام در مارلیک کرج و همچنین نصب ایزوگام و عایق کاری پشت بام برای جلوگیری از ایجاد نم و چی که و رطوبت در سقف پشت بام امری ضروری می باشد که باید رفع شود .

و از آنجا که عایق رطوبتی مناسب و رایج برای سقف پشت بام ،ایزوگام می باشد انجام این عایق با نصاب ایزوگام حرفه ای ، تجهیزات و وسایل مختلف نیاز دارد تا کار عایق کاری به صورت اصولی انجام شود . به طور کلی وسایل مورد نیاز برای نصب ایزوگام یکسان می باشد و فقط در مواردی به صورت متفاوت میباشد که شرکت ایزوگام نوین توضیحات بیشتر را در زیر میدهد.

وسایل مورد نیاز برای نصب ایزوگام

1-طناب و قرقره انتقال ایزوگام:

در مواقعی که به دلیل نبود آسانسور و سختی حمل ایزوگام از پله ها نیاز به طناب و قرقره می باشد تا کار حمل ایزوگام در مارلیک کرج به پشت بام آسان گردد.

2- کپسول گاز

برای نصب ایزوگام در پشت بام باید رول های ایزوگام در سطح پشت بام باز شده و بعد از اندازه گیری دقیق بوسیله نصاب ایزوگام توسط مشعل که به کپسول مایع متصل می باشد حرارت داده و به سطح بام چسبانده می شود.

3- مشعل ایزوگام کار

مشعل ایزوگام یکی از مهمترین وسایل ایزوگام کارمی باشد که همراه با شلنگ سیمی و سر شلنگی است که به کپسول متصل می شود.

4- کمچه و ماله بند کشی جهت عایق کاری

ماله ای است مخصوص ایزوگام کاری که بعد از نصب ایزوگام به سطح پشت بام با استفاده از این وسیله بند های ایزوگام را بهم میچسباند تا از نفوذ آب جلو گیری شود.

5- تیغ موکت بری یا وسیله برش ایزوگام

جهت برش دقیق ایزوگام و به دلیل استفاده از فویل در ساختار آن نیازبه وسیله ای داریم تا ایزوگام را در اندازه های دلخواه ببرد بدین منظور از کاتر فلزی که دارای تیغه آهنی تیز می باشد استفاده می کنیم وایزوگام مورد دلخواه خود را میبریم.

6- فنک جرقه ای:

برای شعله ور کردن چراغ ایزوگام استفاده می شود و بهتراست از نوع دسته بلند خریداری شود تا هنگام روشن به نصاب خطر ساز نباشد.

شرکت ایزوگام نوین در مارلیک
دفتر ایزوگام نوین در مارلیک
پیمانکاری ایزوگام درمارلیک

تماس با شرکت ایزوگام
09126631270
34436607

شرکت ایزوگام نوین درمارلیک یکی از بهترین شرکتهای نصب ایزوگام است که در مارلیک فعالیت می کند. ما برترین نصاب های ایزوگام و عایق رطوبتی را با استفاده از تجهیزات مخصوص و حرفه ای به کار گرفته ایم تا بهترین خدمات را به مشتریان بدهیم شرکت ایزوگام نوین با تجربه بالا درنصب ایزوگام و اجرای ایزوگام درسطح پشت بام وهمچنین سرویسها و همچنین دیوار زیر زمین و کف پارکینگ واستخر وغیره…ودر تمامی سطوح که نیاز به ایزوگام دارد ویا میخواهید ایزوگام انجام دهید در خدمت شما میباشد برای آگاهی بیشتر با ما تماس بگیرید مشاوره و بازدید رایگان میباشد.

ایزوگام البرز
شعبه شمال البرز: 34436607
شعبه غرب البرز: 33537798
شعبه مرکزی و شرق البرز: 32720328
شعبه جنوب البرز: 36515587
شعبه شهریار و اندیشه : 02165562560
مدیریت : 09126631270

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.