ایزوگام در ملارد کرج

ایزوگام در ملارد کرج
ایزوگام در ملارد کرج با توجه به نوع‎های مختلف آن به خاطر استحکام کششی بالا، پایداری حرارتی و انعطاف پذیری بسیار بالا برای کلیه امور عایق کاری ساختمان و بنا‎های مختلف مانند تونل، استخر، پل و سرویس‎های بهداشتی، بصورت تک لایه یا ترکیبی از لایه‎ها کاربرد فراوانی دارد که به ترتیب زیر می‎باشد.

۱- پودری ساده(ایزوگام در ملارد بدون روکش آلومینیم)
متشکل از یک لایه تیشو که قیر اندود شده است این نوع ایزوگام در ملارددر مکانهایی که احتمال تابش نور خورشید وجود ندارد کاربرد فراوانی دارد و اکثرا برای عایق کاری سرویس‌های بهداشتی، پی و… به کار می‌رود.

همچنین قیمت ایزوگام در ملارد پودری نسبت به ایزوگام با روکش آلومینیم کمتر می‎باشد.

 

۲- ایزوگام تک لایه نوع A (ایزوگام با روکش آلومینیم)
تشکیل شده از یک لایه پلی استر بافته که با قیر اشباع شده و همچنین یک لایه فویل آلومینیم دربالاترین لایه آن بکار رفته است این نوع ایزوگام در ملاردبیشتر جهت مکانهایی که تابش نور خورشید شدید است مانند پشت بام کاربرد فراوان دارد.

۳- ایزوگام دولایه نوع صادراتی(ایزوگام باروکش آلومینیم)
متشکل از یک لایه تیشو همچنین یک لایه پلی استر که قیر اندود شده است و در خارجی ترین قسمت دارای یک لایه فویل آلومینیم قوی تر نسبت به نوع A می‎باشد.

 

۴- ایزوگام سنگ ریزه ای(ایزوگام در ملارد با روکش سنگریزه رنگی یا بی رنگ)
این نوع نیز از یک لایه پلی استر و قیر تشکیل شده است اما در خارجی ترین قسمت به جای فویل از سنگریزه استفاده شده است و از ویژگی‎های جالب توجه ایزوگام در ملارد سنگ ریزه ای این است که دارای رنگ بندی متنوعی می‎باشد.

نکته: این نوع ایزوگام در ملارد بیشتر در مکانهایی که احتمال تردد بالا می‎باشد بکار می‎رود وبیشتر جهت بام‎های شیب دار و دیواره‎ها و سطح‎هایی که در دید قرار دارد به کار می‎رود.

ایزوگام البرز
شعبه شمال البرز: 34436607
شعبه غرب البرز: 33537798
شعبه مرکزی و شرق البرز: 32720328
شعبه جنوب البرز: 36515587
شعبه شهریار و اندیشه : 02165562560
مدیریت : 09126631270

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.