قیمت نصب انواع ایزوگام

ایزوگام در کرج

ایزوگام در کرج
این مرحله ضخامت ایزوگام تولیدی تعیین می شود و ایزوگام با ضخامت های مختلف تولید می شود. سپس ورق آلومینیوم به ایزوگام چسبیده و وارد حوض آب می‌ گردد؛ تا عملیات پایانی ترکیب ایزوگام در کرج انجام شود. لایه مواد ایزوگام پس از گذر از حوض آب و عبور از بین غلطک سرد می شود و قالب ایزوگام را تشکیل می دهد.

نمایندگی ایزوگام
پس از ساخت ایزوگام پلاستیک پشته لایه که معمولا علامت تجاری شرکت تولید کننده و اطلاعات مربوط به ایزوگام روی آن نوشته شده است به ایزوگام اضافه می‌ گردد و عملیات تولید ایزوگام به پایان می رسد.

نصب ایزوگام در کرج

پس اتمام تولید ایزوگام در کرج و خروج ایزوگام تولید شده و قابل استفاده، ایزوگام وارد دستگاه رول کن می‌ گردد تا صفحات ایزوگام را به رول های کوچک تقسیم کند.

در نهایت لایه تولید شده ایزوگام وارد آسانسور ذخیره‌ سازی می گردد تا با ذخیره‌ سازی موقت لایه های تولید شده ایزوگام در دستگاه از توقف خط تولید جلوگیری به عمل آید. همچنین فن‌ های خشک‌ کننده خط تولید ایزوگام، عملیات خشک کردن لایه های ایزوگام را انجام می دهند و ایزوگام خشک شده را از شرکت خارج می کنند.

ایزوگام در کرج
این دستگاه ایزوگامهای را به طول ۱۰ متر دور میله‌ ای مخروطی شکل، می گرداند و رول ایزوگام را تولید می کند. پس از رول شدن ایزوگام ها، لایه ایزوگام بریده می شود و رول به بیرون از دستگاه پرتاپ می‌ گردد و در آنجا نیز توسط نیروی انسانی در انبار چیده می شود.

قیمت نصب ایزوگام

بسته به نوع ایزوگام تولیدی (ایزوگام دو لایه یا ایزوگام تک لایه) تیشو و پلی آستر وارد تشتک قیر می‌ گردند تا آماده تولید ایزوگام شوند. سپس با مواد پرایمری یا قیر دمیده آغشته می‌گردد. در مرحله بعدی تولید ایزوگام ضخامت لایه توسط مجرای خروجی تعبیه شده جهت خروج ایزوگام در بالای تشتک قیر تنظیم میگردد.

ایزوگام در کرج
یکی از عایق های رطوبتی مورد استفاده از ساختمان ایزوگام است که امروزه از آن استفاده فراوانی می شود. ایزوگام وسیله ای مناسب برای عایق کاری بخشهای مختلف ساختمان است که به راحتی قابل نصب است. فرایند تولید ایزوگام بر اساس نوع ایزوگام متفاوت است اما اکثر ایزوگام های مورد استفاده توسط شرکت های فروش ایزوگام و نصب ایزوگام یکسان است و به همین جهت فرایند یکسانی دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.