نصب ایزوگام در کرج

نصب ایزوگام در کرج

نصب ایزوگام در کرج
با توجه به شروع فصل پاییز باید خود را برای آغاز فصل سرد و تغییرات آب و هوایی آماده کنیم. یکی از مهمترین مواردی که با نزدیک شدن فصل سرما باید به آن توجه کنیم، رسیدگی به سقف خانه و ایزوگام کردن آن است؛ به همین منظور در این مطلب می خواهیم به معرفی ایزوگام به عنوان یک عایق رطوبتی پرداخته و شما را با انواع ایزوگام کرج آشنا کنیم تا بتوانید بهترین انتخاب را برای این منظور داشته باشید.

ایزوگام در کرج

کاربرد ایزوگام در کرج
همچنین ایزوگام در کرج به علت سبکی و مقاومت زیادی که دارد به تنهایی یک عایق رطوبتی کامل می‌ باشد که در موارد مختلفی مانند: پشت‌ بام‌ها ایرانیت پی ساختمان استخرها مخازن آب تونل‌ ها کانال‌ های آبیاری سرویس‌ های بهداشتی سرد خانه‌ ها سدها پل‌ های هوایی باند فرودگاه پارکینگ‌ های طبقاتی مرغداری‌ ها لوله‌ های آب گاز، نفت دامداری‌ها و… استفاده می‌شود.

نصب ایزوگام
نصب ایزوگام در کرج ، برای اقدام به نصب ایزوگام، باید به چند مورد توجه ویژه داشت:

– سطح نصب ایزوگام کاملا خشک و بدون نم باشد.
– قبل از نصب، لوازم اضافی از پشت بام برداشته شود.
– ایزوگام باید در سطحی تمیز و بدون گرد وخاک نصب شود.
– نصب در هنگام بارندگی نباشد.
با رعایت نکات بالا ایزوگام در کرج با بهترین شرایط نصب می شود و کیفیت اجرا بالا می رود.

قیمت نصب ایزوگام

تاریخچه ایزوگام چیست ؟
ایزوگام برای اولین بار حدود نیم قرن پیش توسط کارخانجات صنعتی داخلی و با استفاده از دانش و خلاقیت بومی ازترکیبات مواد پتروشیمی و نفتی در ایران تولید شد. درابتدا ساختار تولیدی ایزوگام ها بسیار ساده تر ازامروز بود. درسال های بعد با رشد صنعت پتروشیمی و افزایش تنوع تولیدات جانبی مواد خام نفتی و براساس نیازهای وقت و بروز نواقص محصول ابتدایی ساختار تولیدی ایزوگام بروزرسانی شد تا عایقی مقاوم تر و باکیفیت تر تولید شود.

با اطمینان میتوان گفت بهترین عایق رطوبتی برای پشت بام یا کف سطوح آبگیر ایزوگام است. بیشتر کارخانه های ایزوگام در اطراف دلیجان ساخته شده اند؛ به همین دلیل درحال حاضر شهر دلیجان قطب تولیدی ایزوگام در ایران است.

پیش از تولید و فروش عمومی ایزوگام مردم برای عایق بندی سطح پشت بام و کف محیط برای جلوگیری از نم و نشت آب از ترکیب قیر مایع و گونی نخی استفاده می کردند، که این روش همچنان در مواردی بسیار رایج است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.