ایزوگام در گلشهر کرج

ایزوگام در گلشهر کرج
همچنین ایزوگام در گلشهر کرج تشکیل شده از لایه های مختلفی می باشد: که باعث شده تا مقومت بسیار بالایی در برابر بارش باران، برف و رطوبت داشته باشد که این لایه ها شامل: لایهٔ پلی‌ اتیلن (polyethylene film) یا پودر معدنی (mineral powder) یا فویل آلومنیوم (aluminum foil)، بافت (tissue)، پلی‌ استر (polyester) و مواد افزودنی ویژه لایهٔ پلی‌ اتیلن (polyethylene film) می باشد.

نمایندگی به امکانات و تنظیمات اصلی سرورهایی که فضای میزبانی وب را از آن تهیه کرده‌ است دسترسی ندارد و فقط توانایی تغییرات جزئی تنظیمات را از طریق کنترل پنلی که شرکت اصلی ایزوگام در گلشهر کرج در اختیار وی قرار داده‌است را دارد. اکثر دیتاسنترها در کنار فروش سرورهای اختصاصی این نوع از فروش را نیز در دستور کار دارند. این نوع از خدمات با خدماتی که شرکت‌ هایی دارای سرورهای اختصاصی ارائه می‌ دهند، متفاوت است.

سبک است و هر متر مربع تقریبا ۴ کیلوگرم وزن دارد و جلوگیری از بار اضافه ایزوگام در گلشهر کرج سقف نموده که در مقابل خطرات احتمالی زلزله میزان خسارت های جانی و مالی را به مراتب کمتر می کند.

نمایندگی ایزوگام در گلشهر
انواع ایزوگام در گلشهر کرج که هر کدام بسته به نوع محصول به صورت تک لایه و یا دولایه ساخته میشود که تیشو و پلی آستر وارد تشتک قیر میشود؛ و سپس با مواد پرایمری یا قیر دمیده آغشته شده که ایزوگام در گلشهر کرج در مرحله آخر و خروجی ضخامت ایزوگام در کرج تنظیم میشود و سپس ورق آلومینیم به لایه آغشته به مواد، چسبیده و وارد حوض آب شده و سرد میشود که در مرحله بعدی نیز پلاستیک به لایه پشت آن اضافه شده و ایزوگام در کرج در مرحله آخر وارد آسانسور ذخیره سازی میشود.

همچنین در پایان کار فن‌های خشک‌کننده عملیات خشک کردن ایزوگام در کرج را انجام داده تا ایزوگام در گلشهر کرج آن را بتوان رول کرده و به شکل مخروطی درآورده شود.

کاربرد ایزوگام در گلشهر کرج چیست؟
همچنین ایزوگام در گلشهر کرج، به علت سبکی و مقاومت زیادی که دارد به تنهایی یک عایق رطوبتی کامل می باشد که در موارد مختلفی مانند پشت بام‌ ها ایرانیت پی ساختمان استخرها مخازن آب تونل‌ها کانال‌ های آبیاری سرویس‌ های بهداشتی ایزوگام سردخانه‌ ها سدها پل‌ های هوایی باند فرودگاه پارکینگ‌های طبقاتی مرغداری‌ ها لوله‌ های آب گاز، نفت دامداری‌ ها و … استفاده میشود.

ایزوگام چیست؟
ایزوگام کاملترین عایق رطوبتی پیش ساخته است که با ایزوگام در گلشهر کرج استفاده از تکنولوژی اروپا همگام با پیشگامان صنعت عایق ایران در کرج تولید می گردد.

لایه های ایزوگام در گلشهر
تشکیل شده از دو لایه نمدی شکل است که لایه زیر از فلت الیاف شیشه و لایه رویی از جنس منسوجات پلی‌ استر هستند، این دو لایه توسط مذاب قیر اصلاح و با مواد پلیمری اشباع می‌شوند و در هنگام بسته بندی شدن برای جلوگیری ایزوگام در گلشهر کرج از چسبیدن هر طرف عایق ها با مواد ریز دانه و یا فیلم پلاستیکی روکش می‌کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.