ایزوگام شهریار اندیشه

ایزوگام شهریار اندیشه
در قدیم الایام از روش سنتی کاه و گل برای عایق نمودن سقفها استفاده می شد که روش قیرگونی و آسفالت جای آن را گرفت.

در سال 1350 ایزوران با هدف تولید انواع الیاف شیشه جهت عایق بندی حرارتی و بروردتی ، دانش فن روز آلمان را با همکاری متخصصین آلمانی بکار گرفت.

توجه به گسترش شهر نشینی و افزایش ساختمان سازی نیاز جامعه نصب ایزوگام در شهریار و اندیشه به یک عایق بندی پیشرفته بیشتر شد . عایق بندی که به جای روشهای سنتی علاوه بر کیفیت بیشتر از روش نصب آسان نیز برخوردار باشد.

به همین منظور شرکت ایزوران که وابسته به گسترش و نوسازی صنایع ایران بود. سال 1354 تولید انواع عایقهای رطوبتی با نام تجاری ایزوگام شهریار اندیشه را در دستور کار خود قرار داد . با اعزام متخصصین آن شرکت به کشور ایتالیا و دست یابی به دانش فنی تولید ایزوگام شهریار اندیشه شروع به ایجاد و تولید عایق رطوبتی با ظرفیت 3 میلیون متر مربع در سال نمود.

ایزوران با خرید ماشین آلات تولیدی از کشور ایتالیا پس از نصب و راه اندازی در سال 1356 به بهره برداری کامل رسیده و رسما شروع به تولید عایق پیش ساخته نمود.

به منظور انجام هرچه ساده تر و حرفه ای تر عملیات نصب ایزوگام در شهریار و اندیشه ما ۶ نکته کلیدی در این مقاله بیان خواهیم کرد که توجه به آنها میتواند تا مقدار زیادی به شما کمک کند تا برای ایزوگام شهریار اندیشه و عایق رطوبتی منزلتان کمتر دچار مشکل شوید و به بهترین شکل ممکن اقدام به نصب آن کنید.
هرچند که نصب ایزوگام شهریار اندیشه و عایق کردن بام بیشتر از این که به تئوری نیاز داشته باشد نیازمند تجربه است،
ولی با این حال دانستن نکاتی در این باره ممکن است مفید باشد.

۱ – مهم ترین نکته برای نصب ایزوگام شهریار اندیشه قبل از نصب:
مهم ترین نکته در مورد ایزوگام کردن بام و این که این ایزوگام قابلیت این را داشته باشد که تا مدت ها دوام بیاورد و دچار خرابی نشود به خود ایزوگام شهریار اندیشه و جنس آن ربط دارد. باید در خاطر داشت که ایزوگام مورد استفاده ما باید دارنده علامت استاندارد باشد و از نظر کیفیت در درجه خوب و مقبولی باشد.

هر چقدر عمل نصب ایزوگام خوب و بدون مشکل انجام شود، در صورتی که ایزوگام مورد استفاده کیفیت پایینی داشته باشد و یا استاندارد نباشد باید منتظر خرابی و مشکلات این عایق رطوبتی باشیم.

۲ – شرایط سطح دیوار و بام:
لازم به ذکر این نکته است که سطح زیرین ایزوگام شهریار اندیشه بسیار در مقاومت و دوام آن دخیل است.
باید بدانید ایزوگام روی سطوح فلزی و سرامیکی و یا چوبی به خوبی نمیچسبد و در طولانی مدت کنده میشود و ممکن است خرابی به بار بیاورد.

در آهن به خاطر انقباض و انبساط و در چوب به خاطر خوردگی و باد کردن آن و نداشتن استحکام کافی و چسبندگی لازم بین جسم و لایه محافظ عایق رطوبتی باعث خرابی و کنده شدن لایه از جسم میشود.

در صورتی که شما بخواهید روی ایزوگام شهریار اندیشه را دوباره ایزوگام کنید بهتر است لایه فلزی آلمینیومی و یا قلعی روی ایزوگام زیرین را به منظور چسبندگی بیشتر و بهتر ایزوگام جدید بکنید و یا زخمی کنید. در دستشویی ها و حمام ها نباید نصب ایزوگام روی کاشی و سرامیک و یا روی سطح صاف انجام گیرد.

بهتر است ایزوگام را روی آجر نصب کنید و یا روی گچ های زخم شده. البته قیر و گونی در دستشویی و حمام عمل مناسب تری نسبت به ایزوگام کردن میباشد.

1 دیدگاه دربارهٔ «ایزوگام شهریار اندیشه»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.