ایزوگام کرج فردیس

ایزوگام کرج فردیس
تولید ایزوگام درجه یک و مرغوب در کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان با توجه به رده بندی و نوع مصرف و همچنین دقت در میزان تغییرات آب و هوایی صورت می گیرد و تولید ایزوگام بر مبنای تغییرات دما می تواند تفاوت هایی داشته باشد.
صادرات ایزوگام صادراتی نه تنها بر پایه ثبت سفارش و درخواست مشتری بلکه بر اساس دقت بر استانداردهای روز جهانی صورت می گیرد و این امور در تولید کلیه عایق های رطوبتی پیش ساخته مورد توجه قرار می گیرد.
کشورهای آسیایی مانند:
مالدیو
ارمنستان
گرجستان
مغولستان
عمان
کویت
قطر
اندونزی
تایلند
تایوان
آذربایجان
قرقیزستان
هند و دیگر کشورها می  توانند در لیست صادرات ایزوگام صادراتی دلیجان قرار گرفته و البته صادرات ایزوگام به برخی از این کشورها صورت گرفته و نتیجه ای بسیار موفقیت آمیز داشته است و ثبت سفارش های بعدی هم به خوبی هماهنگ شده است.
صادرات ایزوگام به کشورهای همسایه و اهمیت آن مصرف و استفاده از انواع عایق های رطوبتی نامطلوب در ساختمان‌ها مشکلات فراوانی را همچون تخریب بخش‌هایی از ساختمان و متحمل شدن هزینه‌های بسیار برای ساکنان آن به همراه دارد و  متاسفانه به دلیل نبود آگاهی‌های کافی و لازم از سوی شهروندان نسبت به ویژگی‌های عایق رطوبتی مطلوب و مرغوب و نیز تبلیغات ناسالم برخی شرکت‌ها، مشکلات ناشی از این امر بیش از پیش بر شهروندان تحمیل می‌شود.
صادرات ایزوگام صادراتی درجه یک می تواند تا اندازه ای هم تولید کننده و هم مصرف کننده را به شیوه های جدید تولید و تولید ایزوگام درجه یک آشنا نماید.
کشورهای همسایه ایران:
افغانستان
پاکستان
جمهوری آذربایجان
ترکمنستان
ترکیه
عراق
ارمنستان
عمان
قطر
کویت
امارات
بحرین
عربستان
قزاقستان
روسیه بازار خوبی برای فروش انواع ایزوگام صادراتی ایران است.
فروش عمده و بسته بندی درجه یک انواع عایق رطوبتی صادراتی و بارگیری در سریع ترین زمان ممکن، شرکت هیرمان دلیجان را به برترین تولیدکننده ایزوگام پلیمری درجه یک تبدیل کرده است و به این ترتیب کلیه محصولات این شرکت با ضمانت نامه و بیمه نامه معتبر به فروش می رسند.
نمایندگی ایزوگام کرج فردیس
تشخیص بهترین ایزوگام پلیمری صادراتی به عهده افراد آگاه در زمینه فروش عایق های رطوبتی است و دانستن برخی از خصوصیات انواع ایزوگام صادراتی می تواند برای خریدار در انتخاب و ثبت سفارش خرید ایزوگام کمک کننده باشد.
قیر پلیمری ۷۰-۶۰ در تولید ایزوگام صادراتی به کار رفته است.
تیشو و پلی استر درجه یک دارد.
قدرت جذب آب بسبیار بالایی دارد.
ضخامت و وزن استاندارد دارد.
چسبندگی و مقاومت بالایی در هنگام نصب دارد.
مقاومت کششی آن در برابر پارگی مورد تایید آزمایشگاه است.
در برابر اشعه ماوراء بنفش مقاومت بالایی دارد.
بسته بندی و لیبل معتبر همراه با ضمانت نامه دارد.
هیچگونه آسیب دیدگی در رول ها مشاهده نمی شود.
صادرات ایزوگام استاندارد به عراق
کشور عراق یکی از همسایگان ایران است که از نظر تبادلات و مبادلات کالاها و محصولات هم برای ایران اهمیت ویژه دارد و هم کشور عراق از محصولات ایرانی استقبال بسیار زیادی کرده است و از جمله صادرات ایزوگام صادراتی یکی از این مبادلات به شمار می آید.
صادرات ایزوگام استاندارد به عراق و شهرهای مهم آن موجب ایجاد اشتغالزایی و درآمدزایی برای ایران است.
بغداد
بصره
نجف اشرف
کربلا
سامرا
اربیل
سلیمانیه
کوفه
کوت
کرکوک
خانقین
حلبچه
ناصریه از جمله این شهرها هستند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.