ایزوگام کرج گوهردشت

ایزوگام کرج گوهردشت

در این مقاله به معرفی و توضیح مواد تشکیل دهنده ایزوگام کرج گوهردشت خواهیم پرداخت، ایزوگام یا عایق‌های پیش ساخته عموما از این مواد تشکیل شده اند :

قیر صنعتی 60-70
استفاده از قیر اصلاح شده و خاص در ساختار ایزوگام کرج گوهردشت، ویژگی‌ها و توانایی‌های منحصر به فرد زیر را برای عایق‌های رطوبتی تولید شده فراهم می‌سازد. همچنین باعث نفوذ پذیری و چسبندگی بسیار زیاد ایزوگام کرج گوهردشت به تمام سطوح می‌شود.

تیشوی نخ دار (یک لایه)
تیشو یا همان پشم شیشه‌ی نسوز یک نوع الیاف مصنوعی می‌باشد که در برابر شعله‌ی مستقیم آتش و ایزوگام کرج گوهردشت اثرات نامطلوب جوی مختلف تا 100 درصد مقاوم است؛ همچنین در برابر این عوامل تجزیه هم نمی شود.

اتکتیک پلی پروبیلن که یک ماده‌ی پلیمری است.
یک لایه پلی‌استر سوزنی
یک لایه از پلی‌استر سوزنی مرغوب را به دلیل ضخامت بسیار زیاد و منافذ مناسب آن استفاده می‌کنند که در هنگام تولید ایزوگام کرج گوهردشت باعث جذب بهتر و نفوذ بیشتر غشاء قیر به الیاف شیشه می‌شود و باعث افزایش مقاومت عایق‌های رطوبتی نیز می‌شود.

فیلم پلی اتیلن ایزوگام کرج گوهردشت
پودر تالک و گاهی هم پودر مس 600
باند و چسب
فویل آلومینیم
این روکش آلومینیم مانند سپری از ایزوگام در مقابل عوامل مختلف مانند عامل جوی و محیطی دفاع می‌کند. همچنین این روکش نقش بسزایی در دوام و طول عمر عایق دارد و ایزوگام کرج گوهردشت عمدتا جزو اجزای اصلی تشکیل دهنده‌ی عایق‌های رطوبتی محسوب می‌شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.