خرید ایزوگام در منظریه

خرید ایزوگام در منظریه

شرکت ایزوگام گستران ارایه دهنده آنواع ایزوگام درجه یک صادراتی برای همشهریان عزیز وجود ندارد ، با توجه به این که تعداد برندهای ایزوگام در چند سال بسیار بیشتر شده است ، از این رو شرکت ایزوگام گسترش یافته است بهترین نوع ایزوگام برای همشهریان عزیز معرفی معرفی ،

نصاب های شرکت ایزوگام از بهترین شرایط کاری و تجربه فوق العاده بالا که دارن ، و با توجه به انتخاب صیحز ایزوگام که مشاوران ما را در اختیار شما عزیزان میگزارد ، بهترین کار ممکن و ابن بند مناسب و ضمانت و بیمه نامه به شما ارایه می دهد.

شرکت ایزوگام گستران ارایه دهنده انواع خدمات ایزوگام قیرگونی اسفالت در تهران کرج و حومه را برای شما به ارمغان اورده است ، و امید واراست که در این راه با تجربه خودتان را مجبور کنید برای همشهریان عزیز اریا خدمت کنید

ایزوگام
ایزوگام چیست؟

ایزوگام یک نوع عایق آماده رطوبتی است که به منظور احقاق محل استقرار مورد نظر برای جلوگیری از ورود اب و نماد به قسمت آزمایشی ، اجزای اصلی ایزوگام قیر و الیاف مصنوعی است و عمر ایزوگام بستگی برای نگه داشتن 10 تا 15 سال ایزوگام باپوشش دادن ناحیه مورد بررسی قرار می گیرد افزایش عمر ساختمان می شود و همچنین ازواردشدن باعث افزایش ساختمان می شود.

 

ایزوگام به دو دسته تقسیم میشوند
۱_ ایزوگام های پلیمری

در این نوع از ایزوگام حدود ۶۰ تا درصد۰ درصد از استفاده از قیرخالص استفاده شود. برای تهیه این نوع از ایزوگام قیر ، مواد نفتی و چند نوع محصول پتروشیمی دیگر را با هم مخلوط کنید و این مخلوط را در کارخانه بصورت ایزوگام انجام دهید. از جمله مواد اضافی که در این نوع ایزوگام می توانم توانم را به پلی استر داشته باشم ، لایه ای از آلومینیوم و تیشو می گوید که همه چیز را با این ماده ایجاد می کند که باعث ایجاد هر نوع مواد نفتی و آب می شود .

۲_ ایزوگام های دمیده

ماده اصلی برای ساخت این نوع از ایزوگام ها قیر است. که برای تهیه آن به یک مازوت یانفت کوره ای هوامی دمند. به همین دلیل به این نوع از ایزوگام ها ایزوگام های دمیده می گویند می توان گفت. درجه بندی درجه نفوذوحساسیت کمتری نسبت به درجه حرارت نرمی نسبت به قیرخالص دارد. این نوع از ایزوگام نسبت به ایزوگام های پلیمری از قدرت و عامر کمتری وجود دارد که باعث می شود ضعیف نفوذ شود بیشتر و مقاومت کمتری در برابر آب و مواد نفتی با شند. از این نوع ایزوگام ها بیشتر در اندود کاری ، باتری موتور و ساخت ورق های پوشش بام استفاده می شود.
انواع ایزوگام ها لایه لایه سازنده آن هستند

 

ایزوگام ها را لایه لایه می کند تا کار کند در آن ها نیز به چند دسته تقسیم می شوند که به آن اشاره می کنیم.

۱_ ایزوگام تک لایه

این نوع از ایزوگام ها از پلی استر دوخته شده اند که ضخامت کم و انعطاف بالایی دارند. این ایزوگام بیشتر در مصارف داخلی کاربرد دارد.

۲_ ایزوگام دو لایه

در ساخت این نوع از ایزوگام بیش از مواد به کار رفته در ایزوگام تک لایه از تیشو نیز استفاده می شود که باعث می شود باعث ضخامت و استحکام بالاتر از این ایزوگام نسبت به ایزوگام تک لایه شده است. از این ایزوگام در مواردی که نیاز به استحکام است استفاده می شود.

انواع ایزوگام ها باید روکش هایی داشته باشند که در ایزوگام رفته اند

 

ایزوگام ها را باید روکش کرد تا در آن دسته بندی هم بشود که هر کدام در جاهای مخصوص خودش را به کار گرفته شود.

۱_ ایزوگام با روکش آلومینیومی

در این نوع از ایزوگام ها از روکش آلومینیومی استفاده می شود. این نوع از ایزوگام بیشتر برای مکان هایی مناسب است که در شدت نور نور آفتاب مانند پشت بام باشد

۲_ ایزوگام بدون روکش آلومینیومی

این نوع از خرید ایزوگام در منظریه به دلیل عدم وجود روکش مناسب برای مکانهایی است که در معرض نور شدید آفتاب قرار دارد نمی تواند باعث شود تا اگر بیشتر در پی ها باشد ، سرویس بهداشتی نگهداری شده ، کف استخوان و… استفاده شود.

ایزوگام کرج
شعبه شمال البرز: 34436607
شعبه غرب البرز: 33537798
شعبه مرکزی و شرق البرز: 32720328
شعبه جنوب البرز: 36515587
شعبه شهریار و اندیشه : 02165562560
مدیریت : 09126631270

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.