فروش ایزوگام در اندیشه

۱- خشک بودن سطح نصب ایزوگام
فروش ایزوگام در اندیشه با حرارت و شعله گرم شده و به سطح چسبانده می شود که برای چسبیده شدن به زمین نیازمند سطحی خشک می باشد چرا که در صورت خشک نبودن به دلیل تضاد قیر موجود در ایزوگام با آب باعث جدا شدن ایزوگام می گردد و در صورت باقی ماندن آب یا رطوبت در زیر ایزوگام، پس از بخار شدن آب باعث ایجاد تورم و بادکردن ایزوگام می شود و رفته رفته ایزوگام خاصیت چسبندگی خود را از دست داده و رطوبت را به زیر خود انتقال می دهد.

سطح خشک برای نصب ایزوگام

۲- تمیز بودن سطح نصب ایزوگام
در صورت اجرایفروش ایزوگام در اندیشه روی سطحی با گردوغبار یا روغن و … فروش ایزوگام در اندیشه به جای چسبیده شدن به سطح، به گردوغبار و امثال این ها می چسبد و تماس بین ایزوگام و محل نصب صورت نگرفته و احتمال نفوذ آب به زیر ایزوگام بر اثر سوراخ شدن آن محل بالا می رود.

۳- نصب ایزوگام بالای ۵- درجه
همانطور که اشاره کردیم نصب فروش ایزوگام در اندیشه  باید در دمای بالاتر از ۵- درجه اجرا شود چرا که در دمای پایین از این عدد انعطاف پذیری فروش ایزوگام در اندیشه کاهش یافته و باعث ایجاد حالت شکنندکی و ترک در ایزوگام می شود. پس بهتر است به رعایت این مورد توجه داشته باشیم.

۴- اجرای ایزوگام در بارندگی
اجرای فروش ایزوگام در اندیشه در بارندگی نباید انجام شود. به خصوص ایزوگام در این منطقه که منطقه ای با بارندگی زیاد می باشد. در صورت نصب، شاید از بحران آن روز فرار کنید ولی بعد از مدت زمان کمی مجبور به هزینه دوباره برای ایزوگام خواهید شد. آب و رطوبت باعث عدم چسبندگی ایزوگام به پشت بام می شود.

ایزوگام موسوی
شعبه کرج : 02632720328
شعبه فردیس : 02636515587
شعبه شهریار : 02165562560
مدیریت : 09126631270

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.