فروش ایزوگام در اندیشه

فروش ایزوگام در اندیشه
یک راه ساده برای تشخیص نوع مرغوب از نامرغوب ایزوگام در اندیشه هم اطلاع از این موارد است: در ایزوگام نامرغوب در اندیشه به جای استفاده از پلیمر یا قیر مرغوب در اندیشه پودرهای معدنی یا مواد غیرپلیمری به کار می‌رود و فروش ایزوگام در کرج از همین رو نوع تقلبی آن بویی نامطبوع و مشابه گازوئیل صنعتی (مازوت) می‌دهد.
می‌توان یک تکه کوچک از عایق در اندیشه را برش داد و پس از دو ساعت نگهداری در فریزر، آن را تا زاویه حدود ۱۲۰ درجه خم کرد. اگر فروش ایزوگام در کرج از ناحیه خم شده شکسته یا ترک بردارد، جنس ایزوگام خوب در کرج نیست و فروش ایزوگام در کرج در غیر این صورت، مقاومت آن در برابر سرما و ترک مناسب است.

فروش ایزوگام در اندیشه کرج
روش بعد در تشخیص ایزوگام مرغوب در کرج این است که دست خود را بر روی قسمتی از ایزوگام در کرج که لایه های خارجی آن را پوشش نداده کشیده و فروش ایزوگام در کرج در صورتی که مواد سیاهرنگ ایزوگام به دست منتقل نشود مشخص می شود که در این نوع ایزوگام در اندیشه از مواد پلیمری و قیر مرغوب استفاده شده و کیفیت ایزوگام خوب در کرج است. عرض فویل آلومینیومی ۱۰ سانت کوتاه تر از عرض ورق قیری باشد یه برش به عرض ۲٫۵ سانت رو به طول ۵۰ سانت ببرید یه فاصله ۲۰ سانتی رو علامت گذاری کنید، فروش ایزوگام در اندیشه بعد بدهید یه کارگر تا اونقدر بکشد تا پاره بشود طول ناحیه علامت گذاری شده قبل از پارگی باید حداقل ۲۵ سانت شده باشد (۵ سانت کش آمدگی) وزن واحد سطحش با کاتالوگ همخوانی داشته باشد مثلا هر متر مربع ۴ میل ۴ کیلو می باشد.

نمایندگی ایزوگام در اندیشه
فروش ایزوگام در اندیشه rفاصله تیشو ها (الیاف طولی) در طول ایزوگام یکنواخت باشد. ضخامت ایزوگام در کرج در سطح یکنواخت باشد. یه برش ۵ سانتی از ایزوگام در کرج رو با نهایت توان بتوان پاره کرد. ایزوگام در اندیشه حتما باید عمودی انبار بشود. ایزوگام ها در کرج رو باید اول از همه وزن کنید فروش ایزوگام در کرج تا مطابق فاکتور خرید باشد (سبکتر نباشد).

قیر ایزوگام در اندیشه باید دمیده باشد یعنی چی؟
یعنی اگه با دست لمسش بکنید، دستتون چرب بشود ایزوگام در اندیشه اگه خوب کار شده باشه ورم نداره، همپوشانیش توی خط راسته، عرض همپوشانی تو همه ردیف ها یکی است. فروش ایزوگام در کرج اگه توی یه محیط بسته باشه اون محوطه باید کاملا بوی قیر در کرج بدهد. یک قسمت ایزوگام در کرج را با کارد ببرید باید الیاف و پلی استر رو توش ببینید. بعضی وقتا برای سنگین کردن ایزوگام در اندیشه فروشنده ها فروش ایزوگام در اندیشه گرد سنگ میریزن که توی بافت ایزوگام قابل تشخیص است.

ایزوگام رو روی آسفالت اجرا نکنید؛ زیرا باعث جمع شدگی خواهد شد. ایزوگام در اندیشه باید قابلیت انعطاف داشته باشه. یه لبه ی آن را بگیرید و بپیچونید باید راحت خم بشود. فروش ایزوگام در اندیشه اگه ایزوگام در اندیشه ۲۴ ساعت یه جا باشه باید زیرش یه رد قیری بجا بگذارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.