فروش ایزوگام در جهانشهر

فروش ایزوگام در جهانشهر
همان طور که می دانید ایزوگام، یک عایق رطوبتی بوده و نصب آن اهمیت بسیاری دارد. بسیار پیش آمده که به علت نصب غیر استاندارد این محصول، کارایی آن از دست رفته و دچار فرسودگی شده است.

خوشبختانه در این زمینه شرکت گام گستر، در عملیات عایق بندی با کمک کارشناسان متخصص نصب ایزوگام در کرج، این کار یعنی نصب ایزوگام را به بهترین شکل برای شما عزیزان انجام می دهد. همچنین چنان که ایزوگام شما دچار مشکل شده است، این شرکت، با تعمیر و لگه گیری قسمت های آسیب دیده و یا عوض کردن عایق های قدیمی، به بهترین شکل مشکل را برطرف می نماید.
علت دیگر استفاده از نصاب حرفه ای در نصب ایزوگام کرج، این است که اگر در عایق بندی مشکلی پیش بیاید؛ نم و رطوبت وارد ساختمان شده و خرابی به بار می آورد. پس همواره از نصاب حرفه ای و متخصص در این زمینه استفاده کنید تا از بروز مشکلات بعدی جلوگیری شود.

سپردن این کار، به افرادی که از تجربه کافی برخوردار نیستند و دانش و مهارت کافی در این زمینه را ندارند؛ فقط موجب بروز مشکل می شود. به طور مثال ممکن است با عملکرد غیر حرفه ای نصاب، مشکلاتی مانند عدم چسبیدن درز بین لایه ها به وجود بیاید که خرج روی دست مصرف کننده خواهد گذاشت.

نکات مهم در نصب ایزوگام در کرج
در نصب ایزوگام در کرج، نکاتی وجود دارد که رعایت آن ها، موجب بهتر شدن عملکرد می شود؛ که در این قسمت، به برخی از آن ها می پردازیم:
1.در هنگام نصب ایزوگام، دقت داشته باشید که شرایط آب و هوایی سرد یا بارانی نباشد. همچنین توجه داشته باشید که سطح خشک بوده و هیچ گرد و غبار و یا لوازمی روی آن نباشد.

2. سطحی که قرار است روی آن ایزوگام نصب شود؛ نباید شیب دار و دارای ناهمواری باشد؛ بلکه باید صاف بوده و شیب درستی داشته باشد.
3. نصاب های حرفه ای می دانند که پیش از شروع نصب ایزوگام، باید روی سطح موزاییک، سنگی یا سیمانی، یک لایه قیر ریخته شود.

4.درست است که نصب فروش ایزوگام در جهانشهر ، بسیار حائز اهمیت است اما درصدی از کار هم به کیفیت خود ایزوگام وابسته است. پس هنگام نصب ایزوگام در کرج، حتما از ایزوگام های مرغوب و استاندارد استفاده کنید.

پس از نصب ایزوگام در کرج
پس از عملیات فروش ایزوگام در جهانشهر ، محافظت از عایق بندی بسیار مهم است. رعایت نکات زیر برای نگهداری از عایق بندی، لازم است:
1.یک راه حل این است که کف شوری را روی دهانه ی ناودان قرار دهید.
2.حتما حداقل ماهی یکبار به ایزوگام سر بزنید تا از تجمع زباله روی آن جلوگیری شود.
3.در جایی که ایزوگام نصب شده است، اشیا نوک تیز را نگذارید.

قیمت ایزوگام در کرج
محاسبه ی قیمت نصب ایزوگام در کرج، به عوامل زیر بستگی دارد و با توجه به آن ها تعیین می شود:
1.ممکن است اجرا و نصب ایزوگام در کرج، بدون مصالح یا بالعکس با مصالح صورت گیرد. به طور مثال، تهیه ی ایزوگام توسط شرکت، حمل آن تا محل مورد نظر، جا به جایی وسایل و لوازمی که در پشت بام وجود دارد و پاک سازی سطح، همگی با مصالح به حساب می آیند و هزینه ی آن ها، در نظر گرفته می شود.
2.در بسیاری موارد، قبل از نصب ایزوگام در کرج، خرده کاری و کلی کاری ها وجود دارد. به طور مثال جدا کردن ایزوگام قبلی از سطح مورد نظر، ریختن قیر روی سطح و تکه کاری روی کانال کولر و دیوار ها، همه خرده کاری پیش از نصب ایزوگام به حساب می آید.

3.در برخی موارد ممکن است سطح، به علت شیب دار بودن یا ناهمواری هایش به شیب بندی یا صاف کردن نیاز داشته باشد؛ که توسط نصاب صورت گرفته و اجرت آن گرفته می شود.
4.قیمت نصب ایزوگام در کرج، براساس متراژ محل و تعداد رول ها در محل مورد نظر، محاسبه می شود.
5.نوع و برند ایزوگام هم روی قیمت نصب ایزوگام در کرج، تاثیر می گذارد.
6.با اینکه عوامل گفته شده بر روی قیمت اثر می گذارند؛ اما قیمت نهایی توسط کارشناس مجرب و حرفه ای شرکت گام گستر پس از بازدید و بررسی دقیق مکان مورد نظر، گفته می شود.
مزایای نصب ایزوگام در کرج
نصب ایزوگام در کرج و به خصوص توسط شرکت گام گستر، مزایای بسیاری دارد که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم:
1.تنوع بالای ایزوگام های ارائه شده؛ به طور مثال نصب ایزوگام های فویل دار، بدون فویل، طرح دار یا بدون طرح
2.این شرکت، بیمه نامه و ضمانت نامه معتبر و کتبی را به شما عزیزان ارائه می دهد.
3.ایزوگام ها به صورت انواع ایزوگام های پلیمری با استفاده از قیر دمیده شده و درجه یک و با کمک به روز ترین دستگاه ها ارائه می شوند.
4.عایق بندی های کهنه و قدیمی، ترمیم یا تعویض می شود.
مراحل نصب ایزوگام در کرج
عملیات نصب ایزوگام در کرج، در چند مرحله صورت می گیرد که در این قسمت به توضیح آن ها می پردازیم.

ایزوگام کرج
شعبه شمال البرز: 34436607
شعبه غرب البرز: 33537798
شعبه مرکزی و شرق البرز: 32720328
شعبه جنوب البرز: 36515587
شعبه شهریار و اندیشه : 02165562560
مدیریت : 09126631270

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.