فروش ایزوگام در حصارک

فروش ایزوگام در حصارک

امروزه استفاده از فروش ایزوگام در حصارک به دلیل برخورداری از خصوصیات و مزایای گوناگون به عنوان یک عایق رطوبتی مطمئن، افزایش چشمگیری داشته است. از این رو شرکت های مختلفی در سطح کشور و با هدف ارائه خدمات مربوط به تولید، فروش و نصب این متریال، مشغول به فعالیت می باشند. استان البرز و شهر کرج از جمله مناطقی به شمار می رود که به دلیل برخورداری از جمعیت زیاد و توسعه ساخت و سازهای شهری، از این نوع عایق رطوبتی، بیشترین استفاده را دارد. در کرج نیز برخی مناطق مانند حصارک به دلیل بافت قدیمی و تراکم بیشتر ساختمان ها، کاربری ایزوگام برای عایق سازی ساختمان، بیشتر از سایر مناطق است. به همین دلیل در این مطلب به بررسی خدمات فروش و نصب ایزوگام در حصارک کرج می پردازیم.

نمایندگی ایزوگام کرج حصارک
وجود نمایندگی ایزوگام در حصارک کرج به منظور انجام راحت تر و صحیح عایق سازی سطوح و ساختمان ها، با ارائه خدماتی کامل در رابطه با فروش برندهای مختلف ایزوگام و همچنین اعزام تیم نصاب حرفه ای و مجرب، توانسته است پروژه های بسیاری را در این منطقه به اجرا برسانند.

درواقع وجود این دفاتر نمایندگی در فروش بهترین برندهای تولیدکننده و پیاده سازی دقیق و استاندارد ایزوگام، بسیار با اهمیت خواهد بود و به عایق سازی بهتر ساختمان با کمترین مشکل کمک زیادی می کند. هرچند، علاوه بر وجود یک نمایندگی قابل اطمینان، توجه به برخی نکات که در ادامه به آنها اشاره می کنیم نیز در کیفیت نصب ایزوگام، مهم هستند؛ اما با این حال، لزوم همکاری و سپردن پروژه عایق سازی ساختمان به یک نمایندگی معتبر را نباید نادیده گرفت.

نکات تاثیرگذار در کیفیت نصب ایزوگام
استفاده از ایزوگام با کیفیت: دوام طولانی ایزوگام و جلوگیری از تخریب زودهنگام آن با کیفیت ایزوگام و استفاده از متریال استاندارد، رابطه مستقیم دارد. شکی نیست که نحوه نصب و اجرای ایزوگام نیز از عوامل تاثیرگذار در عمر این عایق محسوب می شوند و حتی در صورت نصب صحیح و سپردن کار به معتبرترین نمایندگی ایزوگام در حصارک کرج، این کیفیت ایزوگام است که از بروز مشکل و کاهش عمر آن، جلوگیری می کند.

توجه به سطح زیرکار: معمولا ایزوگام روی سطوحی از جنس سرامیک، فلز و چوب، چسبندگی خوبی ندارد و پس از گذشت مدتی، کنده می شود. در این شرایط و برای جلوگیری از بروز خرابی، بهتر است لایه زیرین را زخمی کرده و یا جدا کنید. نصب ایزوگام روی کاشی و سرامیک قبلی در سرویس های بهداشتی نیز همین مشکل را خواهد داشت و می بایست سطح زیرین کار، حتمأ جدا شود.
آماده سازی محل ایزوگام: از نکات مهم در کیفیت نصب ایزوگام، آماده سازی صحیح و اصولی سطح برای عایق بندی است. درواقع باید سطح زیر ایزوگام از هر نوع آلودگی و گردو خاک، تمیز شده و تمام لوازم و اشیاء روی سطح مانند کولر جمع آوری گردد تا نصب ایزوگام بدون مشکل و یکدست انجام شود. همچنین برای جلوگیری از نفوذ آب به لایه زیرین ایزوگام، می بایست چند سانتیمتر از لبه ایزوگام روی لایه کناری آن قرار بگیرد تا ضمن ممانعت از نفوذ آب، استحکام آن را بیشتر کند.

نصب ایزوگام در دمای مناسب: شرایط جوی و دمای هوا نیز در کیفیت نصب ایزوگام موثر بوده و در صورتی که عملیات نصب این نوع عایق در روزهای برفی و بارانی و با دمای پایین انجام شود، چسبندگی مناسبی ایجاد نخواهد شد و پس از مدتی، خسارات و آسیب هایی را به همراه خواهد داشت. از این رو بهتر است روزهای گرم و خشک را برای انجام این کار انتخاب کنید.

قیمت ایزوگام در حصارک کرج
قیمت ایزوگام در حصارک کرج نیز همانند سایر مناطق استان البرز و حتی تهران است. چراکه به دلیل کوتاه بودن مصافت این منطقه با سایر نواحی و شهرهای اطراف، معمولا هزینه های جانبی مانند هزینه حمل و نقل، محاسبه نمی شود. عامل مهم بعدی در تعیین قیمت این عایق، نوع و برند ایزوگام انتخاب شده است، زیرا امروزه کارخانه های زیادی با قیمت های گوناگون اقدام به تولید این متریال می کنند که انتخاب یک ایزوگام استاندارد و باکیفیت را برای مشتری، دشوار ساخته است. از این رو توصیه می شود با مراجعه به نمایندگی های معتبر فروش ایزوگام در حصارک کرج، برندهای مطرح و شناخته شده را برای ساختمان خود انتخاب کنید.

نوسانات بازار، از جمله دلایلی است که به واسطه آن نمی توان قیمت قطعی و دقیقی برای اجرای ایزوگام بیان نمود، اما قیمت حدودی ایزوگام برای متراژهای بیش از 100 متر، بین 25 تا 30 هزار تومان متغیر است که البته عواملی مانند کیفیت ایزوگام، ضمانت و یا بیمه نیز در این قیمت ها تاثیرگذار هستند. انجام برخی خدمات پیش از نصب نیز مشمول پرداخت هزینه هایی می شود که از آن جمله می توان به قیر زیرایزوگام و کندن ایزوگام قبلی اشاره کرد که انجام هریک از آنها و به ازای هر متر مربع، n هزار تومان می باشد.

نتیجه :
اجرای ایزوگام به جهت نصب و عایق سازی در ساختمان ها و فضاها و یا مکان هایی که احتمال نشتی آب را دارد و برای اینکه در فصل های زمستان و بارانی با مشکلات بیشتر و ضرر های بیشتری روبرو نشوید بهترین راه عایق سازی بنای ساختمانی مورد نظر می باشد .

راه ها و روش های زیادی برای بهبود وضعیت های عایق کردن وجود دارد که نصب و اجرای ایزوگام یکی از جدیدترین و بهترین اه ها می باشد که البته در عایق کردن زیرسازی و آماده کردن بستر زیرین از نکات مهم و اصلی می باشد و همین زیر سازی می تواند با استفاده از مصالح یا آسفالت کردن صورت گیرد که این انتخاب روش بستگی به مکان و درصد آسیب نشتی و نم وارد شده دارد.

در کرج و ایزوگام امادگی عقد انواع قرارداد های شخصی و خصوصی و حتی قرارداد های دولتی و پروژه ای را با تهیه مواد اولیه را دارا می باشد . اگر برای اجرای ایزوگام در تهران یا کرج به دنبال ایزوگام کار ماهر با قیمت های مناسب و با کیفیت هستید با ما تماس بگیرید.

ایزوگام کرج
شعبه شمال البرز: 34436607
شعبه غرب البرز: 33537798
شعبه مرکزی و شرق البرز: 32720328
شعبه جنوب البرز: 36515587
شعبه شهریار و اندیشه : 02165562560
مدیریت : 09126631270

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.