قیمت ایزوگام در شهریار

قیمت ایزوگام در شهریار
1- ایزوگام خریداری شده باید دارای نشان استاندارد باشد: به دلیل نوسانات شدید قیمت ایزوگام در شهریارمواد اولیه ایزوگام و رکود بازار مسکن وبه تبع آن کاهش ساختمان سازی و صنایع وابسته به صنعت عایق کاری کیفیت ایزوگام های تولیدی در سالهای اخیر افت شدیدی داشته و باعث گمراهی مصرف کنندگان در تشخیص ایزوگام مرغوب شده است.

انواع ایزوگام

به این جهت مشتریان باید از ایزوگامی که دارای نشان استاندارد ملی ایران که نمایان گر مرغوب بودن ایزوگام تولیدی از جهت قیر ،تیشو، فویل و دیگر لایه های تشکیل دهنده ایزوگام می باشد اطمینان حاصل نمایند.و مشخص است که ایزوگام دارای نشان استاندارد قیمت ایزوگام در شهریار بالاتری نسبت به ایزوگام متفرقه دارد.

2- ایزوگام دارای ضمانت نامه کتبی شرکت به همراه بیمه نامه معتبر باشد: قیمت ایزوگام در شهریار خریداری شده رابطه مستقیم با ارائه خدمات پس از فروش از جانب شرکت تولیدی ایزوگام دارد.

3- اقلیم آب و هوایی: در مناطق سردسیری به دلیل بارش برف و باران سنگین نیازمند به کار بردن ایزوگام با مواد قیری درجه 1 و الیاف 2لایه می باشد به این جهت قیمت ایزوگام در شهریار ایزوگام تولیدی در این مناطق نسبت به مناطق گرمسیری بالاتر می باشد.

4- مکان مورد استفاده: اگر مکان استفاده ایزوگام پی و پایه ساختمان باشد از ایزوگام ساده که نسبت به ایزوگام فویلدار ارزان تر است استفاده می شود.همچنین ایزوگام فویل دار که قیمت ایزوگام در شهریار بالاتری دارد برای ایزولاسیون مکانهایی با احتمال بارش فراوان بکار می رود.

قیمت روز انواع ایزوگام
قیمت روز انواع ایزوگام

قیمت نصب ایزوگام در شهریار
در این شهر بیش از 100کارخانه تولید ایزوگام بصورت فعال در صنعت عایق کاری فعالیت می کنند.

قیمت نصب ایزوگام در شهریار به عوامل مختلفی بستگی دارد که نسبت به نوع ایزوگام مصرفی متفاوت است و باید هنگام خرید و سفارش به این عوامل توجه کنیم. البته بازار هدف ما ایزوگام تولیدی در قطب صنعتی دلیجان می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.