قیمت ایزوگام در فردیس

قیمت ایزوگام در فردیس
نخست دیوار جهت قیمت ایزوگام در فردیس یا قیرگونی بایستی بتنی یا با سیمان صاف و تمیز شده باشد. بهتر است هنگام نصب ایزوگام در فردیس روی بدنه دیوار زاویه ۹۰ درجه پایین دیوار شکسته شود و سعی بر ماهیچه بندی آن شود.

برای نصب ایزوگام در فردیس با ارتفاع بیشتر از ۳ متر نیاز به بستن داربست با رعایت اصول ایمنی میباشد. تا عایق کار ایزگام به راحتی بتواند روی آن کار کند و دچار آسیب نشود.

در برخی از پروژه ها و استخر ها اجرای ایزوگام به درستی انجام نمیگیرد. به علت اینکه بجای اجرای ایزوگام در کرج از داخل از پشت دیواره ها انجام میگیرد.

قیمت انواع ایزوگام در فردیس
درصورتی که باید دیواره های وسطی استخر عایقکاری شود نه دیواره خارجی ولی در عایق کاری ایزوگام دیوار یا بدنه ساختمان بهتر آن است که اجرای ایزوگام درفردیس یا قیرگونی از خارج انجام گردد.

در ضمن به قیمت ایزوگام در فردیس نیز بستگی دارد. البته در بعضی موارد به دلیل چسبیده بودن دیوار، به دیواره های ساختمان کناری این امر امکان پذیر نخواهد بود.

چه نوع عایقی برای ایزوگام کاری بدنه ی بهتر است؟
کیفیت جنس ایزوگام در فردیس برای دیوار و استخر از چسبندگی خوبی مرغوب باشد. نوع ایزوگام مصرفی استاندارد و از نوع بدون فویل و روکش و دولایه باشد. (الیاف گلس و تیشو و قیر پلیمری) در ضمن بایستی استاندارد هم پوشانی ۱۰ سانتی متررعایت گردد و باید از قیمت ایزوگام اطلاع داشت.

جهت نصب ایزوگام و عایق کاری ایزوگام پی ساختمان یا فونداسیون نیز می توانید از ایزوگام مصنوعی تک لایه، نیز استفاده کنید. زیرسازی بایستی کاملا خشک و بدون آلودگی باشد تا عایق ایزوگام به خوبی روی آن بچسبد.

نصب ایزوگام در فردیس
نصب ایزوگام در فردیس روی موزاییک و سرامیک با توجه به اینکه اجرای ایزوگام روی سطح خیلی صاف احتمال اینکه در آینده مشکل ساز شود وجود دارد و قیمت ایزوگام نیز مناسب است.

قیمت روز انواع ایزوگام در فردیس
جهت نصب ایزوگام روی سطح خیلی صاف لازم به کشیدن یک لایه یر ۶۰-۷۰ بر روی سطح موزاییک است. اگر موزاییک کهنه و خراب است و حالت زبری به خود گرفته باشد، میتوان بدون قیراندودکردن و صرف هزینه این عمل را انجام داد. البته باید ایزوگام در فردیس از نوع پلیمری باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.