قیمت ایزوگام در کرج

قیمت ایزوگام در کرج
ویژگی‌ه‍ای ایزوگام خوب
قبل‌ترها که استفاده از قیمت ایزوگام در کرج مانند امروز رایج نشده بود انتخاب یک ایزوگام مرغوب و خوب کار آسانی بود، اما این روزها با وجود صدها مدل ایزوگام اصلی و تقلبی در بازار مشتریان همیشه می خواهند بدانند که:

تفاوت ایزوگام اصلی و تقلبی چیست؟

ایزوگام مرغوب چه ایزوگامی است؟

کدام نوع ایزوگام بهتر است؟

چه فصلی برای ایزوگام بهتر است؟

روش تشخیص ایزوگام خوب از بد:
در ساخت و سازها و تاسیسات امروزی عایق جزء لاینفک سازه هایی است که نیاز به حفاظت در برابر سرما و گرما دارند. ایزوگام با روکش آلومینیم هم یک عایق است که برای حفاظت از پشت بام در برابر نور مستقیم خورشید وگرما مورد استفاده قرار می گیرد. حالا سوال اینجاست که چگونه هنگام خرید، ایزوگام مرغوب را از نوع نامرغوب آن تشخیص دهیم؟

در اینجا ۳ روش برای تشخیص ایزوگام خوب و بد معرفی می کنیم:
۱-بوی ایزوگام:
ساده ترین راه تشخیص از طریق بوی ایزوگام است. در ساخت قیمت ایزوگام در کرج های مرغوب از پلیمر یا غیر مرغوب استفاده می شود، در صورتی که در نمونه ی نامرغوب آن پودرهای معدنی یا مواد غیر پلیمری به کار می رود، به همین خاطر است که نوع نامرغوب و تقلبی ایزوگام بویی نامطبوع و مشابه گازوییل صنعتی(مازوت) می دهد.

۲-جنس ایزوگام:
دست خود را روی قسمتی از لایه ی خارجی ایزوگام که بدون پوشش است بکشید، اگر مرغوب باشد چیزی به دست تان نمی چسبد. ولی اگر نامرغوب باشد ذرات سیاه رنگ و ریزی به دست تان می چسبد.

۳-قیمت ایزوگام در کرج:
یک تکه کوچک از قیمت ایزوگام در کرج را ببرید و درفریزر بگذارید، بعد ار ۲ ساعت آن را بیرون آورده و تا زاویه ۱۲۰ درجه با دست خم کنید. اگر ایزوگام از آنجایی که آن را خم کرده اید شکسته شد و یا حتی ترک برداشت، جنس ایزوگام خوب نیست و نامرغوب است. ولی اگر اتفاقی برایش نیفتاد یعنی ایزوگام مرغوبی است و در برابر سرما وگرما مقاوم است.

قیمت نصب انواع ایزوگام
قیمت نصب انواع ایزوگام

چه فصلی برای ایزوگام مناسب است؟
شاید شما هم شنیده باشید که تابستان فصل مناسبی برای ایزوگام است.اگر فصل تابستان را برای نصب ایزوگام انتخاب کرده اید، می توانید از ماندگاری و عمر ایزوگام خود مطمین باشید.

گذشته از جنس ایزوگامی که مورد استفاده قرار می گیرد، مهم ترین عاملی که در ماندگاری ایزوگام تاثیر دارد. خشک بودن و تمیز بودن سطحی است که می خواهیم ایزوگام کنیم،هرچه گرم تر و تمیزتر باشد، قیمت ایزوگام در کرج بهتر می چسبد و تبله نمی کند. (قسمت هایی که خوب نمی چسبد و هوا زیر آن می ماند)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.