قیمت ایزوگام فویلدار در فردیس کرج

قیمت ایزوگام فویلدار در فردیس کرج
قیمت ایزوگام فویلدار در فردیس کرج یکی از دو نوع ایزوگام های موجود در بازار است . ایزوگام های موجود در بازار دو نوع روکش دارند : اول فویل آلومینیومی که معمولا در کارخانه پرس می شود و دوم نایلکس یا پودر.

برخی از فروشندگان با تکیه بر این مساله که برخی از ایزوگام ها به خاطر داشتن فویل الومینیومی کیفیت بالایی دارند مشتریان خود را ترغیب به خرید آنها می کنند اما جالب است که بدانید این فویل الومینیومی یا قیمت ایزوگام فویلدار در فردیس کرجهیچ تاثیری بر روی کیفیت آنها ندارد و نمی تواند معیاری برای سنجش کیفیت ایزوگام به شمار رود و قیمت ایزوگام فویلدار در فردیس کرج نمی تواند به تنهایی دلیلی بر این باشد که آن ایزوگام از کیفیت بالایی برخوردار است.

کاربرد قیمت ایزوگام فویلدار در فردیس کرج چیست؟
اما سوالی که در این زمان پیش می اید این است که اگر این فویل تاثیری بر کیفیت ندارد پس به طور کلی فویل آلومینیومی چه کاربردی دارد و اساسا چرا از قیمت ایزوگام فویلدار در فردیس کرج استفاده می شود؟

در پاسخ باید بگوییم که فویل آلومینیومی و قیمت ایزوگام فویلدار در فردیس کرج دو کاربرد دارد یکی برای زیبایی و یکی هم برای جلوگیری از برخورد مستقیم نور خورشید و افزایش عمر آن است.

در مواقعی که هوا بسیار گرم است و تابش خورشید به سطح زمین بسیار شدید است این فویل با انعکاس نور خورشید مانع از روان شدن یا شل شدن قیر ایزوگام می شود . فویل آلومینیومی ۱۴ میکرون ضخامت دارد و به راحتی با دست خراشیده می شود.

توصیه های ایمنی
قیمت ایزوگام فویلدار در فردیس کرج هنگامی که بر پشت بام نصب می شود خاصیت رسانایی دارد به همین دلیل هنگامی که بارش باران اتفاق می افتد مخصوصا اگر رعد و برق نیز وجود داشته باشد رفت و آمد بر روی آن می تواند بسیار خطرناک باشد به همین دلیل در چنین مواقعی باید تلاش کنید تا از رفت و آمد بر روی پشت بام پرهیز کنید تا برای شما مشکلاتی از قبیل برق گرفتگی و … پیش نیاید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.