قیمت ایزوگام فویلدار در کرج

قیمت ایزوگام فویلدار در کرج؟
فویل ایزوگام ورق هایی از جنس آلومینیوم هستند که ضخامت و عرض مشخصی دارند و به راحتی شکل می‌گیرند. با توجه به اینکه یکی از عوامل مخرب ایزوگام‌ها بالارفتن دما و جذب نور آفتاب می‌باشد برای جلوگیری از خراب شدن ایزوگام در مقابل نور آفتاب به هنگام تولید ایزوگام ورقه‌های فویلی را روی سطح ایزوگام قرار می‌دهند.

با استفاده از این ورقه‌ها زمانی که هوا گرم است، این ورقه‌ها باعث انعکاس نور خورشید و جلوگیری از روان شدن (شل شدن قیر) می‌شوند.

کاربرد فویل ایزوگام
استفاده از فویل‌های آلومینیوم در تولید ایزوگام، استقامت و ماندگاری ایزوگام و عایق‌کاری را در برابر تجزیه پذیری اجزاء تشکیل دهنده بالا می‌برد و از سائیدگی و خوردگی ایزوگام جلوگیری می‌کند. همچنین موجب بالا بردن مقاومت ایزوگام در برابر باران‌های اسیدی شده و با برخورداری از انعطاف پذیری بالا، طول عمر مفید ایزوگام را افزایش می‌دهد.

نکته: هزینه‌ی این نوع ایزوگام تولیدی با فویل استاندارد که شامل موارد زیر باشد نسبت به نوع غیر استاندارد آن بالاتر است. ایزوگام تولیدی با فویل نازک برای ایزوگام مناسب نیست و متلاشی می‌شود و این کار برای ایزولاسیون مناسب نمی‌باشد.

فویل ایزوگام استاندارد در کرج
ضخامت بالا مهمترین ویژگی قیمت ایزوگام فویلدار در کرج می‌باشد که باید ضخامت آن بین 14 الی ۱۶ میکرون باشد.
عرض فویل هنگام اجرای ایزوگام برای هم پوشانی تمام سطح ایزوگام باید 95 سانتی متر باشد.

وزن هر رول قیمت ایزوگام فویلدار در کرج باید 200 تا 280 کیلوگرم باشد.

نکته‌ی مهم: قیمت ایزوگام فویلدار در کرجی که در پشت‌بام نصب می‌شود باید دارای خاصیت رسانایی باشد و هنگام بارش باران و رعد و برق از رفت وآمد غیر ضروری روی آن جلوگیری کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.