قیمت نصب ایزوگام در کرج

قیمت نصب ایزوگام در کرج
درباره قیمت نصب ایزوگام در کرج: یکی از مشکلات اساسی که در اکثر سازه ها به چشم می خورد مشکل نم و رطوبت می باشد که در بعضی مواقع خسارات جبران ناپذیری قیمت نصب ایزوگام در کرج را به ساز ها و ساختمان وارد می نماید و یکی از راهکارهای مقابله با ‎آن عایقکاری رطوبتی می باشد.

در ایران با توجه به اقلیم و آب و هوا و نیز وجود منابع عظیم نفتی متداولترین عایق رطوبتی قیر و گونی می باشد که با پیشرفت تکنولوژی این روش جای خود را به عایقهای پیش ساخته ( ایزو گام) داده است.

اما با پیشرفت علوم ونیز گرانی مواد نفتی و قیر در بعضی مواقع عایقهای پیش ساخته نیز مقرون به صرفه نبوده و مهندسان را به آن داشت تا قیمت نصب ایزوگام در کرج از مواد شیمیایی جهت عایق بندی سازه استفاده کنند که هم از نظر اقتصادی و هم از نظر کیفیت و کارایی بتواند با سایر عایقها رقابت کند.

بعد از تحقیقات متعدد مهندسان موفق شدند که با استفاده از رزینهای اکریلاتی و استایرنی که با آب حل می شود ، عایق رطوبتی جدیدی بسازند که قیمت نصب ایزوگام در کرج صورت یک لایه mm 1 روی سطوح مورد نیاز اجرا میشود و انعطاف پذیر نیز می باشد.

این مقاله به بررسی و مطالعه عایق جدید و مقایسه آن با سایر عایقهای رطوبتی می پردازد. کلمات کلیدی : اتکتیک پلی پروپیلن APP-پلی استر نبافته –تیشو- عایق SH-765M-موویلیت وی پی مقدمه : عایق رطوبتی با قابلیت انعطاف زمینه جدیدی برای مصرف امولسیونی پلیمر پایه آب امروزه مانند قرنها پیش ساخته شده از قیمت نصب ایزوگام در کرج قیر قیمت نصب ایزوگام در کرج همچنان بعنوان رایج ترین روش پوشش کف مورد استفاده قرار می گیرد کاربرد قیر و یا آسفالت دشوار و مستلزم صرف وقت زیاد می باشد حتی امولسیونهای ساخته شده از قیر نیز تغییر اندکی را در دشواری این کاربرد ایجاد نموده اند.

قیمت روز انواع ایزوگام

همانطور که می دانید باید قیروگونی را تا میزان ۱۵۰ تا ۲۰۰ درجه سانتیگراد حرارت داد ، ریختن و تسطیح ترکیبی با این درجه حرارت بسیار دشوار می باشد.

بنابراین امولسیونهای ساخته شده از قیر با قابلیت کاربرد قیمت نصب ایزوگام در کرج درجه حرارت نرمال مورد استفاده قرار می گیرد. اینگونه امولسیونهای نفتی در آب حدوداً دارای ۵۰% قیر می باشد.

با سفت شدن این امولسیون آب آن تبخیر قیمت نصب ایزوگام در کرج و قیر بصورت بیندر باقی می ماند. ترکیبات کف سازی بام ، بر پایه امولسیون پلیمرهای جدید عملکرد کاملا‏ً متفاوتی دارند، شاید مهمترین ویژگی آنها ایجاد یک لایه نازک ( فیلم ) با قابلیت انعطاف بعد از خشک شدن باشد

از جمله مزایای این عایق جدید به شرح زیر است:
۱ – فاقد آلودگی و آسیب های فیزولوژی می باشد.

۲ – کاربرد آنها ساده است.

۳ – رنگ پذیرند.

۴ – خطر آتش سوزی ندارند.

۵ – چسبندگی قیمت نصب ایزوگام در کرج خوبی نسبت به سطوح مختلف دارند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.