نصب ایزوگام در کرج

نصب ایزوگام در کرج
چگونه در نصب ایزوگام در کرج یک ایزوگام کار حرفه ای شویم؟
ایزوگام کاری از جمله مشاغلی است که باید بصورت حرفه ای انجام شود. اگر ایزوگام کاری بصورت حرفه ای انجام نگیرد هم در طول کار و هم بعد از نصب ایزوگام در کرج تا مدت ها مشکلاتی را برای ساکنین ایجاد خواهند کرد. از این رو بکارگیری نیروی ایزوگام کار حرفه ای در نصب ایزوگام یک امر ضروری بشمار می رود.کسی که دارای مهارت و تجربه ی کافی بوده و در حین کار آسیبی به مصالح ساختمان وارد نکرده و اصراف نصب ایزوگام در کرج را به حداقل رساند. ایزوگام کاری حرفه ای شامل تمام امور مربوط به حفظ ایمنی و نصب صحیح ایزوگام می باشد.

حفظ ایمنی در نصب ایزوگام در کرج:
در پشت بام ها معمولا کولر نصب می باشد. قبل از کار باید با رعایت اصول ایمنی کولرها جابه جا نمود تا فردی دچار برق گرفتگی نشود. هر وسیله ای که جابه جا می شود به درستی به جای خود بازگردد.

وزن نصب ایزوگام در کرج در سقف نباید زیاد بالا رود. گاهی ایزوگام کاران قدیمی بدون جدا نمودن ایزوگام، ایزوگام جدید را نصب می کنند. ایزوگام کار حرفه ای قبل از نصب ایزوگام با در نظر گرفتن وزنی که به پشت بام تحمیل شده است باید اقدام به جدا کردن و بریدن ایزوگام های قبلی نماید.

ایزوگام کاری چندین روز به طول می انجامد. نصب ایزوگام در کرج کار باید به حد نیاز ایزوگام را به پشت بام منتقل کند و همه ی آن هادر یک گوشه از پشت بام نگهداری نکند. بهتر است رول های ایزوگام را در سطح پشت بام پخش کنید.
از خیس شدن ایزوگام ها در هنگام باران و شستن سقف جلوگیری نمایید.

ایزوگام کاری بصورت حرفه ای:
ایزوگام کاری به صورت حرفه ای شامل تمامی اموری می شود که به اجرای صحیح نصب ایزوگام در کرج و همچنین تدابیر لازم برای جلوگیری از آسیب های احتمالی به ایزوگام می انجامد. در این قسمت مهمترین نکاتی که در اجرای صحیح و حرفه ای ایزوگام کاری به شما کمک می کند را بیان می کنیم.

کارهایی که باید قبل از ایزوگام کاری انجام شود:
سطح پشت بام باید قبل از نصب ایزوگام در کرج کاری جارو و شسته شود و سپس کاملا خشک شده تا عاری از هرگونه گردو غبار و کثیفی باشد.
– ایزوگام کاری گوشه ها، کنار دیوارها و ستون ها باید قبل از ایزوگام کاری قیر اندود شود تا زیر ایزوگام خالی نماند.
-سطح پشت بام باید یکدست و عاری از ناصافی باشد. خمیرپرایمر برای درزگیری شکاف ها در نصب ایزوگام در کرج قدیمی به این منظور استفاده می شود.
– اگر سطحی که قرار است ایزوگام کاری شود از جنس فلز است باید با لایه ای از آستری ضد زنگ پوشش دهی شود.

پیش بینی های لازم برای جلوگیری از آسیب به نصب ایزوگام در کرج:
-در صورت نیاز در برخی مناطق ایزوگام بصورت دولایه نصب شود. روش اجرای عمود بر لایه زیرین را با توجه به شیب زهکشی رعایت شود.
– اگر احتمال بارش برف زیاد یا آب گرفتگی در برخی نقاط باشدبهتر این است که بر روی دیوار قیر بریزد و ایزوگام کنید تا به راحتی از دیوار و یا سطح مورد نظر جدا نشود.قسمت هایی مثل زیر کولر که امکان وجود آب بشتر است دولایه ایزوگام کنید.
-زیر پایه هایی مثل دیش و پایه های کولر از ایزوگام به صورت مربع استفاده کنید تا به ایزوگام آسیب وارد نشود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.