نمایندگی ایزوگام بام گستر 117 در فردیس

نمایندگی ایزوگام بام گستر 117 در فردیس
نمایندگی ایزوگام بام گستر 117 در فردیس های موجود در بازار توسط شرکت های مختلف تولید کننده نمایندگی ایزوگام بام گستر 117 در فردیس تولید می شود، که هر یک ویژگی های خود را دارند. برخی از این نمایندگی ایزوگام بام گستر 117 در فردیس نامرغوب و غیراستاندارد بوده و از کیفیت کافی برخوردار نیستند؛ نمایندگی ایزوگام در فردیس که پس از مدتی کارایی خود را از دست می دهند و در مقابل رطوبت مقاومت نمی کنند.

در این مرحله فن‌ های خشک‌ کننده، عملیات خشک کردن نمایندگی ایزوگام بام گستر 117 در فردیس را انجام میدهند. در پایان نمایندگی ایزوگام بام گستر 117 در فردیس وارد رول کن می‌گردد و به طول ۱۰ متر حول میله‌ ای مخروطی شکل، رول (که به ان توپ گفته می شود) میگردد. بعد از رول شدن، لایه بریده میشود و توسط پرتاپ کننده به بیرون پرتاپ می‌گردد.

تولید نمایندگی ایزوگام بام گستر 117 در فردیس
در این فرایند بسته به نوع محصول که تک لایه باشد یا دو لایه تیشو و پلی آستر وارد تشتک قیر می‌گردند و با مواد پرایمری یا قیر دمیده آغشته می‌گردد. سپس ضخامت لایه توسط مجرای خروجی تعبیه شده و در بالای تشتک قیر تنظیم میگردد. در مرحله بعد ورق آلومینیوم به لایه آغشته به مواد چسبیده و وارد حوض آب می‌گردد.

لایه های نمایندگی ایزوگام در فردیس پس از طی حوض آب و عبور از بین غلطک ها سرد میگردد. در مرحله بعد پلاستیک پشته لایه به آن اضافه می‌گردد و لایه نمایندگی ایزوگام بام گستر 117 در فردیس وارد آسانسور ذخیره‌سازی میگردد. آسانسور باعث ذخیره‌سازی موقت لایه ایزوگام در دستگاه و جلوگیری از توقف تولید میشود.

یک گونه ایزوآموز گونه ای است که نمایندگی ایزوگام بام گستر 117 در فردیس را تولید می کند. از لحاظ مورفولوژیکی گام های یکسان این بدان معنا نیست که گامتها یکسان هستند، اما آنها تفاوت را نمی بینند. مخالف هیستوگرام است (همچنین آنزیمگامتر نامیده می شود)، که از لحاظ مورفولوژیکی جداگانه مشخص شده است.

قیمت انواع نمایندگی ایزوگام بام گستر 117 در فردیس
برخی از نمایندگی ایزوگام بام گستر 117 در فردیس های تولید شده نیز دارای استاندارد هستند و نمایندگی ایزوگام در فردیس از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردار هستند. برخی از این ایزوگام ها عبارتند از ایزوگام شرق، ایزوگام بام گام عایق، ایزوگام دلیجان، ایزوگام شرق مشهد، ایزوگام بام گستر، ایزوگام سینا بام، ایزوگام گل پوشش، ایزوگام آذرگام تبریز، ایزوگام سراپوش دلیجان، ایزوگام سامان دلیجان که از شهرت زیادی در بازار نمایندگی ایزوگام بام گستر 117 در فردیس و عایق های رطوبتی برخوردارند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.