قیمت نصب ایزوگام در کرج

نمایندگی ایزوگام در باغستان کرج

نمایندگی ایزوگام در باغستان کرج
طول عمر ایزوگام در باغستان به مشخصات زیادی از جمله شرایط آب و هوا (weather)، تابش نور خورشید بر روی آن و شرایط نگهداری آن بستگی دارد. اما یک ایزوگام خوب نمایندگی ایزوگام در باغستان حداقل بین ۱۰ تا ۱۵ سال عمر می‌کند. با اولین بارش باران یا برف سری به پشت بام ایزوگام شده تان بزنید. جنس نامرغوب در همان بارش های اولیه کیفیت پایین خود را نمایان می‌کند.

نمایندگی ایزوگام در باغستان
نمایندگی ایزوگام در باغستان در درجه‌ ی اول ایزوگامی است که توسط سازمان استاندارد تایید شده باشد و بر روی رول آن نشان استاندارد و مشخصات استاندارد ایزوگام دلیجان کرج آن درج شده باشد. شما می‌ توانید نمایندگی ایزوگام در باغستان برای اطمینان بیشتر مشخصات روی شرینک پخش ایزوگام در کرج را با خود محصول تطابق دهید. مشخصاتی همچون وزن (با ترازو) و ضخامت (با کولیس) به راحتی قابل اندازه گیری است. چه فروشنده و چه خریدار نمایندگی ایزوگام در باغستان بهتر است این آزمایش ها را انجام دهند.

نمایندگی ایزوگام در باغستان چه وزنی دارد؟
از نظر سازمان استاندارد وزن قابل قبول برای ایزوگام مرغوب برای هر متر مربع ۴±۰/۲ کیلوگرم می‌باشد. به این معنی که خدمات ایزوگام در کرج از بازه‌ی ۳٫۸ کیلوگرم تا ۴٫۲ کیلوگرم وزن استاندارد می‌ باشد. برخی از ایزوگام ها با داشتن وزن ۵ کیلوگرم برای هر متر مربع ادعا بر بالا بودن کیفیت ایزوگام می‌کنند. دقت کنید که وزن بالای نمایندگی ایزوگام در باغستان ملاکی برای کیفیت بالای ایزوگام در باغستان نیست. ایزوگام های با کیفیت دولایه موجود نمایندگی ایزوگام در باغستان در بازار همگی در بازه‌ی ۴ تا ۴٫۲ کیلوگرم برای هر متر مربع قرار دارند.

قیمت نصب ایزوگام در کرج

نمایندگی ایزوگام در باغستان چه ضخامتی دارد؟
ضخامت ایزوگام خوب یا مرغوب که توسط سازمان استاندارد مشخص شده است ۴±۰/۲ میلی‌متر است. به این معنا که ضخامت متوسط نمایندگی ایزوگام در باغستان قابل قبول ۴ میلی‌متر است و از بازه ۳٫۸ میلیمتر تا ۴٫۲ میلیمتر نمایندگی ایزوگام در باغستان از نظر سازمان استاندارد نمایندگی ایزوگام در کرج قابل قبول می‌باشد. ضخامت بالاتر آن به صورت ویژه و سفارشی نیز ساخته می شود اما برای مصارف خاص صنعتی.

نصب نمایندگی ایزوگام در باغستان
چنانچه نصب ایزوگام در کرج خریداری شده دارای بهترین وزن و ضخامت تولیدی باشد و از آنجایی که چسبیدن نقطه به نقطه ایزوگام به سطح پشت بام و عدم باد کردگی آن دارای اهمیت بسیار فراوانی می باشد اگر بوسیله افراد آماتور و تازه وارد نصب شود، خسارات جبران ناپذیر اقتصادی به بار می آورد و باعث تحمیل ایزوگام در گوهردشت مجدد و هزینه کنده کاری ایزوگام قبلی می شود. به همین دلیل نصب ایزوگام باید از شرکت های معتبر خریداری شود و نیز مجری نصب ایزوگام باید دارای اکیپ حرفه ای و با تجربه باشد تا با یکبار هزینه کردن حداقل تا ۱۵ سال خیال مصرف کنندگان ایزوگام از عایق کاری بام یا هر مکان دیگری آسوده خاطر شود.

قیمت نصب ایزوگام در کرج

ایزوگام خوب در وهله‌ ی بعدی ایزوگام در باغستان است که ضمانت نامه‌ ی طولانی مدت واقعی داشته باشد. تولیدکننده ای که از کیفیت بالای محصول خود اطمینان دارد با خیال آسوده کیفیت و سلامت ایزوگام خود را ضمانت می‌ کند و در قرارداد خود شروط غیر منطقی و شیطنت آمیز وارد نمی کند. برای آشنایی بیشتر با نمایندگی ایزوگام در کرج ضمانت‌ نامه ایزوگام در کرج اینجا را بخوانید.

مشخصات نمایندگی ایزوگام در باغستان:
نمایندگی ایزوگام در باغستان از چه مواد اولیه ای ساخته می‌شود؟
نمایندگی ایزوگام در باغستان ایزوگام پلیمری است و با قیر ۶۰-۷۰ خالص تولید می‌شود. هرچند باید توجه کنید که ایزوگام های تولید شده با قیر ۶۰-۷۰ قیمت بالاتری نسبت به ایزوگام های تولید شده با قیر دمیده دارند نمایندگی ایزوگام در باغستان و باید صرفه‌ ی اقتصادی خدمات ایزوگام در کرج آن را برای مورد استفاده‌ی آن در نظر بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.