نمایندگی ایزوگام در جهانشهر کرج

نکات مهم پیش از آغاز عملیات نصب نمایندگی ایزوگام در جهانشهر:
نصب و اجرای ایزوگام ،به خاطر داشته باشید در دماهای پایین یعنی زیر ۵ درجه سانتی گراد اقدام به ایزوگام نکنید. خاصیت پلاستیکی رول های عایق ساز در این دماها بشدت کاهش می یابد و امکان نمایندگی ایزوگام در جهانشهر اتصال کامل بین سطوح از بین می رود. و همچنین نمایندگی ایزوگام در جهانشهر در هوای بارانی. سپس با قرار دادن رول عایق رطوبتی و حرارت دهی کار را آغاز کنید.

از همپوشانی لایه های عایق بندی فراموش نکنید. لبه ها را ۱۰ سانتیمتر روی هم گرفته و نمایندگی ایزوگام در کرج کاملا ایزوله و محکم کنید. برای اطمینان از چسبیدن، نمایندگی ایزوگام در جهانشهر ایزوگام دلیجان کرج لبه و انتهای عایق مجددا حرارت داده شده، با قشر قیری مذاب برروی سطح کار چسبانده می شود. باید دقت کرد که بین سطح و عایق هواگیری انجام شود (حتما با فشار پا یا دست از نمایندگی ایزوگام در جهانشهر هواگیری و اتصال کامل آنها به سطح سقف مطمین شوید – کارخانه ایزوگام کرج حباب های هوایی که برطرف نشوند در آینده خدمات ایزوگام در کرج مشکلات فراوانی را برای شما به وجود خواهند آورد). توسط ماله گرم و مشعل انتهای رول ها به سطح کار جوش داده می شود.

نمایندگی ایزوگام در جهانشهر

نصب بر روی بام و سطوح صاف:
نصب و اجرای ایزوگام ،در سطوح صاف و اجرای آبروی عمودی به نکات زیر توجه شود:
هنگام نصب آبرو حتماً کناره های آبرو به صورت دو لایه اجرا و عایق حداقل به میزان ۳۰ سانتیمتر در داخل آبرو قرار گیرد و نمایندگی ایزوگام در جهانشهر نیز کارخانه ایزوگام کرج جوشکاری کناره های آبرو بسیار مهم می باشد.

۱ – عایق رطوبتی
۲ – عایق رطوبتی
۳ – پرایمر
۴ – زیر سازی
۵ – شیب بندی
۶ – سطح
۷ – آبرو

نصب ایزوگام بر روی پِی:
برای قیمت ایزوگام بدون نصب عایق نمایندگی ایزوگام در جهانشهر بر روی پی به روش زیر عمل گردد. سطح پی می بایستی پرایمر کشی شده و پخش ایزوگام در کرج پس از نصب عایق کاملاً دور لبه ها به وسیله کاردک مخصوص جوشکاری گردد.

روش قیمت ایزوگام بدون نصب بر روی پلها:
برای اجرای عایق بر روی پلها و معابر می بایستی سطوح مورد نظر نمایندگی ایزوگام در جهانشهر بطور کامل پرایمر کشی شده و پس از نصب عایق حداقل ۵ سانتی متر بتن یا آسفالت اجرا شود. توجه: در صورت استفاده از آسفالت جهت پوشش عایق دمای آسفالت نباید از ۱۹۰ درجه سانتی گراد بیشتر باشد.

۱ – بتن نمایندگی ایزوگام در جهانشهر/ آسفالت
۲ – لیست قیمت ایزوگام عایق رطوبتی
۳ – پرایمر
۴ – بتن

نمایندگی ایزوگام در جهانشهر

نصب نمایندگی ایزوگام در جهانشهر در استخر:
برای نصب عایق در استخرها که با بستر سازی بتونی انجام می گردد ابتدا سطح مورد نظر با یک لایه پرایمر به طور یکنواخت و کامل توسط ابزار مربوطه (تی یا کاردک) پخش می گردد و نمایندگی ایزوگام در جهانشهر پس از خشک شدن به وسیله نمایندگی ایزوگام در جهانشهر دو لایه عایق رطوبتی عایق کاری می گردد و یک لایه بتون با ضخامت حداقل ۵ سانتیمتر روی عایق اجرا می گردد و پس از آن کاشی یا سرامیک نصب می شود. توجه: در صورت نیاز به پوشش سطح توسط کاشی نمایندگی ایزوگام در جهانشهر – سرامیک و غیره می بایست پس از آخرین عایق انجام گرفته پخش ایزوگام در کرج یک لایه بتون آرمه بر روی عایق اجرا گردد.

۱ – کاشی / سرامیک
۲ – بتن
۳ – عایق رطوبتی
۴ – عایق رطوبتی
۵ – بتن
۶ – ماهیچه بندی

نصب ایزوگام در سطوح شیبدار و سقف های سفالی:
در سطوح شیبدار و سطوحی که به وسیله مواردی مانند سفال پوشش داده شود ایزوگام کرج عظیمیه پس از زیر سازی و پرایمر زنی عایق کاری انجام می گردد. توجه: در هنگام نصب نمایندگی ایزوگام در جهانشهر سفال و غیره بر روی عایق توجه شود که عایق سوراخ نگردد.

۱ – سفال
۲ – عایق رطوبتی
۳ – پرایمر
۴ – زیر سازی
۵ – سطح

نصب ایزوگام بر روی دیوار:
در هنگام نصب نمایندگی ایزوگام در جهانشهر عایق بر روی دیوارها بایستی در کنج دیوار بتن جهت شکستن زاویه اجرا گردد که اصطلاحاً ماهیچه بندی گفته می شود. در هنگام اجرا می بایستی ماهیچه به صورت ۴۵ درجه اجرا گردد و ضخامت لبه عایق در انتهای دیوار به وسیله نبشی نگهداری و محکم گردد.

۱ – لیست قیمت ایزوگام عایق رطوبتی
۲ – پرایمر
۳ – زیرسازی
۴ – شیب بندی
۵ – سطح نمایندگی ایزوگام در جهانشهر
۶ – نگهدارنده لبه عایق
۷ – پوشش روی دیوار
۸ – ماهیچه بندی

روش قیمت ایزوگام بدون نصب بر روی ناودان – آبرو:
در این مرحله که یکی از مهمترین مراحل عایق کاری محسوب می شود نمایندگی ایزوگام در جهانشهر عایق بندی آبرو یا ناودان به صورت دو لایه اجرا می گردد و حداقل به مقدار ۳۰ سانتی متر در داخل ناودان قرار می گیرد.

۱ – کاشی / سرامیک
۲ – بنت
۳ – عایق رطوبتی
۴ – پرایمر نمایندگی ایزوگام در جهانشهر
۵ – زیرسازی
۶ – شیب بندی
۷ – سطح
۸ – عایق رطوبتی
۹ – آبرو / ناودان
نمایندگی ایزوگام در جهانشهر
نصب ایزوگام هواکش:
این وسیله جهت برقراری ارتباط بین زیر عایق و فضای بیرون بکار گرفته می شود با استفاده از این هواکش رطوبت ایجاد شده در زیر عایق به بیرون هدایت می گردد که نمایندگی ایزوگام در جهانشهر این وسیله در کلیه ساختمانها نمایندگی ایزوگام در جهانشهر به ویژه در ایزوگام کرج عظیمیه مناطق مرطوب توصیه می شود و هواکش ها می بایستی در قسمتی از محل مورد نظر نصب گردد که بیشترین رطوبت یا بخار آب در آنجا متمرکز گردیده است مانند: دستشوئی، حمام و آشپزخانه

توجه: هنگام نصب باید دقت شود تا قسمتهای زیرین هواکش حداقل ۱ میلیمتر با ایزوگام کرج عظیمیه سطح عایق کاری فاصله داشته باشد تا هوا در زیر عایق جریان داشته باشد.

جهت برآورد تعداد هواکش های نمایندگی ایزوگام در جهانشهر مورد نیاز به اطلاعات زیر مراجعه گردد:

مناطق مرطوب نمایندگی ایزوگام در جهانشهر: ۱ عدد برای هر ۵۰ متر مربع
مناطق نیمه مرطوب: ۱ عدد برای هر ۸۰ متر مربع
مناطق خشک: ۱ عدد برای هر ۱۲۰ متر مربع

۱ – هواکش
۲ – عایق رطوبتی
۳ – عایق نمایندگی ایزوگام در جها

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.