نمایندگی ایزوگام در ساسانی کرج

نمایندگی ایزوگام در ساسانی کرج
نمایندگی ایزوگام در ساسانی کرج یکی از مهمترین مسائل برای مردم می باشد. برای حساب کردن قیمت نصب ایزوگام در کرج مجتمع های آپارتمانی، متراژ کل بنای ساختمان، ضربدر ۱۵ درصد افزایش جهت هم پوشانی، تکه کاری، دور کانال کولر، دیوار های اطراف ساختمان، لبه کار، داکت لوله کشی و سایر نقاط می شود و لیست قیمت ایزوگام در سال ۱۳۹۷ بدست می آید. در این محاسبه قیمت نصب ایزوگام در کرج، تعداد خدمات ایزوگام در کرج محاسبه میشود و هیچ هزینه دیگری را شامل نمیشود. پوشش های ساختمانی برای پشت بام هست که باید انجام شود. در ادامه با قیمت ایزوگام بدون نصب در ساسانی ما را دنبال نمایید.

مصرف ایزوگام دلیجان کرج در صنعت ساختمان روزبه روز اکثر میشود. این امر به عللی چون سرعت، سهولت و دقت در نصب و عمر طولانی تر آن نسبت به روش هاي قدیمی تر و همین طور پخش ایزوگام در کرج صورت میگیرد. کارخانه ایزوگام کرج بخش زیادی از کار ایزولاسیون را تشکیل می‌دهد، بدین معنی که عایق رطوبتی با برترین کیفیت ساخت در صورتی که به طریقه صحیح نصب و نگه داری نشود انتظار مصرف کننده را برآورده نخواهد کرد و کاملا بی ارزش هست. در ادامه فیلمی از قیمت نصب ایزوگام را برای شما آماده کرده ایم.

نصب ایزوگام در ساسانی
شیوه ها و اصول نصب ایزوگام در انواع عایقهای رطوبتی پیش ساخته که به صورت رول مورد مصرف در بام می باشد بسیار گسترده و متفاوت هست. در ذیل بطور خلاصه تنها به چند نکته اشاره می‌شود:

وسایل مورد نیاز جهت نصب ایزوگام در سال ۱۳۹۷ بطور کلی یکسان هست و به طور جزئی کاملا ابتکاری هست. این وسایل عبارتند از: گاز مایع (کپسول)، شعله اکران کن (به صورت تک شعله و چند شعله وجود دارد)، کمچه و ماله، تیغ موکت بری، فندک جرقه ای، دستکش نسوز، تیغه لاستیکی دسته دار، جارو، کفش کف صاف.

برای شروع کار نصب نمایندگی ایزوگام در ساسانی کرج عایق رطوبتی پیش ساخته با کاربرد داغ بایستی به نکات زیر دقت داشت:

نصب ایزوگام در کرج
-هرگز هنگامی که احتمال ریزش باران وجود دارد نصب را شروع نکنید.
-در دماهای زیر ۵+ درجه سانتیگراد پخش ایزوگام در کرج انجام نشود؛ چرا که ممکن است شکل گیری لایه به طور کامل صورت نگیرد و از طرفی با کاهش خاصیت پلاستیکی امکان ترک برداشتن لایه ها وجود دارد.
-سطوحی که قرار هست ایزوگام کرج عظیمیه شوند؛ باید تمیز، خشک و بدون هرگونه خزه، غبار، نفت، گریس و سایر آلودگی ها باشد و بهتر هست سقف با آب شسته شود و گذشته از آن پلیسه های سیمان و یا سنگ ریزه های نوک تیز چسبیده به بتون سقف جمع شود.
-در حالتی که سطح زیرین فلزی هست زنگ زدگی و آلودگی ها باید پاک شده و از یک پوشش آستری ضد زنگ بهره گیری شود.
-تمامی گوشه ها و دور تا دور سطوحی که زوایای ۹۰ درجه دارند، باید با سیمان ماهیچه کشی (Fillet) شوند. بطور کلی عایق روی زوایای ۹۰ درجه نباید نصب نشود.

شیب بندی نمایندگی ایزوگام در ساسانی کرج:
شیب بندینمایندگی ایزوگام در ساسانی کرج سطح از فاکتورهای مهم در کار عایق بندی سقف می باشد. نصب ایزوگام عایق تحت الگوی خاصی که از پیش با دقت شکل به سقف و محل و تعداد آبرو ها طراحی شده هست صورت می‌گیرد. شیب سقف طوری طراحی می‌شود که آب روی لایه نصب شده راکد نشود و به سمت آبرو جریان یابد. برای شیب بندی سقف،در طراحی سقف بایستی بین سیستم داخلی شیب بندی و محیطی شیب بندی یکی گزینش شده باشد. در سیستم داخلی آب باران از پیرامون سقف به آبراههای میانی جریان می یابد.

نصب ایزوگام در کرج:
سیستم داخلی نسبت به سیستم محیطی چند مزیت قابل دقت دارد:

لوله ها در شیب بندی داخلی چون در داخل ساختمان میباشند گرم میشوند و این باعث تداوم یافتن جریان آب از سقف و آب شدن یخ و برف در هوای سرد زمستان می‌شود. در صورتی که نمایندگی ایزوگام در ساسانی کرج در روش محیطی آبراه خارج از ساختمان بوده و در زمستان کاملا یخ می‌ زند. همین طور نیاز به نصب ایزوگام در کرج دقیق تری برای محافظت آبراه از فرسایش می باشد. با این حال شیب بندی محیطی در آب و هوای گرم، جایی که در زمستان دما بالاتر از نقطه انجماد آب است، بسیار کم زحمت تر از شیب بندی داخلی هست.

ایزوگام بدون نصب
بعد از در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی و آماده سازی و طراحی سقف مرحله نصب ایزوگام گوهردشت آغاز می‌شود. ابتدایی ترین مساله در نمایندگی ایزوگام در ساسانی کرج، اعتبار و تجربه نصاب و بازرسی و امنیت مالی مشتری هست. برای نصب ایزوگام نمایندگی ایزوگام در ساسانی کرج باید:

کلیه اشیاء فلزی مانند کولر، منبع انبساط، منبع های ذخیره آب نمایندگی ایزوگام در ساسانی کرج و غیره قبلا به دقت برداشته شده و سطح کار کاملا تمیز باشد؛ چنانچه از آستر و یا درزگیر بهره گیری شده از خشک شدن آن ها اطمینان حاصل شود. رول ها باید به اندازه مصرف هر روز روی سقف برده شده از بردن همۀ آن ها خودداری شود. چرا که دیده شده این عمل باعث شکستگی و یا ترک می شود.

عایق کاری زوایای ۹۰ درجه
قبلاٌ باید با بهره گیری از ماهیچه سیمانی زاویه ۹۰ درجه را به زوایای منفرجه تبدیل کرد . نمایندگی ایزوگام در ساسانی کرج در سال ۱۳۹۷ یک مثال از زوایای ۹۰ درجه دیوار جانپناه هست. در صورت وجود دیوار جانپناه در پیرامون سقف، عایق باید نمایندگی ایزوگام در ساسانی کرج تا حدود ۳۰ سانتیمتر روی دیوار جانپناه بالا آورده شده، ایزوگام کرج عظیمیه سپس لبه روی دیوار جوش داده شود. دور تا دور جانپناه از بالای دیوار تا حداقل ۲۰ سانتیمتر روی سقف مجددا عایق بندی میشود. این شیوه به شیب بندی سقف جهت جریان یافتن آب به سمت آبرو هم کمک می‌کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.