نمایندگی ایزوگام در شاهین ویلا کرج

نمایندگی ایزوگام در شاهین ویلا:
قبل‌ ترها که استفاده از نمایندگی ایزوگام در شاهین ویلا مانند امروز رایج نشده بود انتخاب یک ایزوگام مرغوب و خوب کار آسانی بود، اما این روزها با وجود صدها مدل ایزوگام شرق کهن دلیجان اصلی و تقلبی در بازار مشتریان نمایندگی ایزوگام در شاهین ویلا همیشه می خواهند بدانند که:

تفاوت نمایندگی ایزوگام در شاهین ویلا اصلی و تقلبی چیست؟
نمایندگی ایزوگام در شاهین ویلا مرغوب چه ایزوگامی است؟
کدام نوع نمایندگی ایزوگام در شاهین ویلا بهتر است؟
چه فصلی برای نمایندگی ایزوگام در شاهین ویلا بهتر است؟

قیمت روز ایزوگام در سال ۹۷

قیمت مشعل ایزوگام

با ما درادامه متن همراه باشید تا به پاسخ سوال هایتان درباره نمایندگی ایزوگام در شاهین ویلا برسید.

نمایندگی ایزوگام در شاهین ویلا

روش تشخیص نمایندگی ایزوگام در شاهین ویلا خوب از بد:
در ساخت و سازها و تاسیسات امروزی عایق جزء لاینفک سازه هایی است که نیاز به حفاظت در برابر سرما و گرما دارند. نمایندگی ایزوگام در شاهین ویلا با روکش آلومینیم هم یک قیمت ایزوگام صدف گستر دلیجان است که برای حفاظت از پشت بام در برابر نور مستقیم خورشید(sun) وگرما مورد استفاده قرار می گیرد. حالا سوال اینجاست که چگونه هنگام خرید، ایزوگام کرج عظیمیه را از نوع نامرغوب آن تشخیص دهیم؟

در اینجا ۳ روش برای تشخیص ایزوگام خوب و بد معرفی می کنیم:

۱-بوی نمایندگی ایزوگام در شاهین ویلا:
ساده ترین راه تشخیص از طریق بوی ایزوگام است. در ساخت ایزوگام های مرغوب نمایندگی ایزوگام در شاهین ویلا از پلیمر یا غیر مرغوب استفاده می شود، در صورتی که در نمونه ی نامرغوب آن پودرهای معدنی یا مواد غیر پلیمری به کار می رود، به همین خاطر است که نوع نامرغوب و تقلبی ایزوگام بویی نامطبوع و مشابه گازوییل صنعتی(مازوت) می دهد.

۲-جنس نمایندگی ایزوگام در شاهین ویلا:
دست خود را روی قسمتی نمایندگی ایزوگام در شاهین ویلا از لایه ی خارجی قیمت روز ایزوگام در سال ۹۷ که بدون پوشش است بکشید، اگر قیمت مشعل ایزوگام مرغوب باشد چیزی به دست تان نمی چسبد. ولی اگر نامرغوب باشد ذرات سیاه رنگ و ریزی به دست تان می چسبد.

۳-نگهداری در فریزر:
یک تکه کوچک از ایزوگام را ببرید و درفریزر بگذارید، بعد ار ۲ ساعت آن را بیرون آورده و تا زاویه ۱۲۰ درجه با دست خم کنید. اگر نمایندگی ایزوگام در شاهین ویلا از آنجایی که آن را خم کرده اید شکسته شد و یا حتی ترک برداشت، جنس ایزوگام خوب نیست و نامرغوب است. ولی اگر اتفاقی برایش نیفتاد یعنی ایزوگام مرغوبی است و در برابر سرما وگرما مقاوم است.

نصب ایزوگام پس از افزایش قیمت قیر در دهه ۱۳۷۰ و نمایندگی ایزوگام در شاهین ویلا کمرنگ شدن روش های سنتی عایق کاری مثل قیرگونی در کرج و آسفالت در کرج که وابستگی مستقیم به قیر خالص داشتند پا به عرصه صنعت عایق کاری گذاشت. همچنین در این دوره رقابت تنها محدود به شرکت های تولید ایزوگام در زمینه وزن و ضخامت نصب ایزوگام استاندارد تولیدی می شود. اگر نصب ایزوگام استاندارد تولیدی از ۲ لایه تیشو و پلی استر همراه با قیر ۷۰*۶۰ و یک لایه آلومینیم ترکیب شود و به شرط اینکه دارای وزن و ضخامت استاندارد باشد، بر خلاف آنچه بین عموم شایع است دارای استقامت بسیار زیادی می باشد نمایندگی ایزوگام در شاهین ویلا به طوری که بعد از نصب ایزوگام روی پشت بام در برابر رفت و آمد معمول روی آن مقاوم بوده و همچنین هنگام بارش باران و برف کارایی بسیار بالایی نسبت به آسفالت دارد. در مطلب زیر به وزن و ضخامت نصب ایزوگام بر روی بام اشاره می کنیم که یکی از فاکتور های مهم برای تشخیص ایزوگام مرغوب می باشد.

نمایندگی ایزوگام در شاهین ویلا

ضخامت ایزوگام در کرج

ضخامت نصب ایزوگام استاندارد در کرج در شرکت های تولید عایق رطوبتی بستگی به کیفیت تیشو، پلی استر، فویل آلومینیم و مهمترین آنها قیر دارد. به طور مثال اگر نصب ایزوگام استاندارد در کرج با قیر مناسب و تیشوی مرغوب تولید شده باشد، اما ضخامت فویل آن کم باشد در نهایت محصول تولید شده استاندارد نبوده و نمایندگی ایزوگام در شاهین ویلا مناسب عایق کاری بام نمی باشد .به طور کل اگر ضخامت نصب ایزوگام استاندارد در کرج خریداری شده را اندازه گیری کنیم، باید حتما ۴ میلیمتر باشد و اگر ضخامت کمتری داشت مشخص می شود که از کیفیت آن کاسته شده است و این نصب ایزوگام استاندارد در کرج دوام پایین تری داشته و استاندارد نمی باشد.

چه فصلی برای ایزوگام مناسب است؟
شاید شما هم شنیده باشید که تابستان فصل مناسبی برای نمایندگی ایزوگام در شاهین ویلا است.اگر فصل تابستان را برای نصب ایزوگام انتخاب کرده اید، می توانید از ماندگاری و عمر ایزوگام خود مطمین باشید.

گذشته از جنس ایزوگامی که مورد استفاده قرار می گیرد، مهم ترین عاملی که در ماندگاری ایزوگام تاثیر دارد. خشک بودن و تمیز بودن سطحی است که می خواهیم ایزوگام کنیم، نمایندگی ایزوگام در شاهین ویلا هرچه گرم تر و تمیزتر باشد، ایزوگام بهتر می چسبد و تبله نمی کند. (قسمت هایی که خوب نمی چسبد و هوا زیر آن می ماند)

نمایندگی ایزوگام در شاهین ویلا

توصیه هایی برای نصب نمایندگی ایزوگام در شاهین ویلا

توصیه هایی برای نصب ایزوگام، اگر پشت بام خانه تان را با ایزوگام مرغوب و توسط نصاب ایزوگام حرفه ای عایق کاری کنید تا سالهای زیادی که به طور معمول میانگین نمایندگی ایزوگام در شاهین ویلا عمر یک ایزوگام خوب ۱۵سال است، دوام می آورد و نیاز به اجرای مجدد ایزوگام نمی باشد. اما اگر پشت بام را با ایزوگام نامرغوب و غیر استاندارد ایزولاسیون کنید، پس از اولین بارندگی نم و رطوبت خود را نشان می دهد و باعث بوجود آمدن هزینه اضافی بابت انجام ایزوگام مجدد می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.