نمایندگی ایزوگام در طالقانی کرج

فواید ایزوگام در کرج
۱- احتیاج به برف روبی ندارد و در مقابل سرما و گرما مقاوم است.

۲- کاربرد آن منجر به آلودگی هوا نمی باشد.

۳- به علت سبکی و مقاومت زیاد به تنهایی به عنوان یک عایق کامل جهت پشت بام، شیروانی ایرانیت، پی ساختمان ها، حمام، تونل های آبیاری، سردخانه ها، لوله های گاز و نفت، نمایندگی ایزوگام در طالقانی کرج دامداری ها، مرغداری ها و …. استفاده می شود.

۴- در مقابل اسیدها و نفوذ گازهای شیمیایی و اشعه UV مقاوم است.

۵- شرکت ایزوگام موسوی به هیچ وجه از قیر دمیده و مواد ضایعاتی به جای پلی استر و تیشو استفاده ننموده و مطابق با استانداردها یاد شده تولید می نماید.

۶- شرکت بیمه ایران ۵ سال ضمانت کیفیت عایق تولیدی شرکت را نموده است.
۷- نصب آن سریع است.

۸- سبکی وزن آن جهت جلوگیری از بار اضافی بر سقف در برابر خطرات احتمالی، نمایندگی ایزوگام در طالقانی کرج بمباران و تخریب که خسارت جانی و مالی به مراتب کمتری دارد.

۹- ده سال ضمانت کیفیت عایق به مشتریان داده می شود.

۱۰- به جز استفاده از نمایندگی ایزوگام در طالقانی کرج ماده اولیه قیر اصلاح شده[به وسیله مواد پلیمری] از هفت نوع ماده شیمیایی و کانی مانند: الیاف شیشه، الیاف پلی استر و غیره استفاده می شود.

۱۱- ایزوگام بر خلاف قیر و گونی با توجه به اصلاح قیر به وسیله مواد پلیمری دچار پوسیدگی و شکنندگی نمی شود و دارای قابلیت انعطاف است.

کاربرد ایزوگام در طالقانی
همانطور که میدانید امروزه نمایندگی ایزوگام در طالقانی کرج ایزوگام های مختلفی ساخته شده (مانند ایزوگام شرق دلیجان) و در دسترس قرار گرفته شده است؛ که هر کدام یک از آنها دارای ویژگی های مختلفی می باشد و کاربرد متفاوتی را دارد. به عنوان مثال ایزوگام سپهر گستر که بر روی پشت بام ها نصب می شوند، معمولا از از عایق های فویلدار استفاده شده؛ که این نوع عایق های دارای دو لایه با وزن ۴۲ کیلو گرم و قیر و مواد افزودنی استاندارد می باشند و همچنین در پی دیوار ها و سرویس و استخر و حوض ها و …. بهتر است از ایزوگام های پودری استفاده شود.

نمایندگی ایزوگام در طالقانی کرج

ایزوگام شرق در طالقانی یک نوع پدیده است به طور صنعتی و متکی به دانش، آزمودگی (تجربه) و فناوری هایی در جهت ایمن سازی سازه‌ ها در مقابل نم و رطوبت حاصل از بارش برف و باران. ایزوگام شرق در طالقانی نیز مدل های متفاوتی دارد؛ پس از گذشتن از آزمون‌ های گوناگون، در آزمایشگاه‌ های نمایندگی ایزوگام در طالقانی کرج کارخانه‌های فر آوری، نسبت پایداری‌ اش را بالاخواهند داد.

هر سازه ای در مقابل نمی که حاصل از بارش برف و باران دچار رطوبت و نم زدگی می شود، نمایندگی ایزوگام در طالقانی کرج جهت جلوگیری از نفوذ این رطوبت از قیر و گونی استفاده می شده است، اما همان طور که در بخش مشخصات ایزوگام شرق قیر توضیح داده شد، ضعف هایش خیلی زیاد و دردسر زا می باشد، برای برطرف کردن برخی از این نقایص و کم کردن مراحل داغ نمودن قیر و موجود نبودن گونی مرغوب ایزوگام پا در عرصه تولید نمود.

همچنین معمولا نمایندگی ایزوگام در طالقانی کرج انواع سطوحی که نیاز به آب بندی و عایق کاری داشته باشد را دارا می باشد و کاربرد ایزوگام در موارد زیر به کار برده میشود:

نمایندگی ایزوگام در طالقانی کرج

کاربرد استفاده از ایزوگام:
پشت بام‌ ساختمان های مسکونی و غیر مسکونی
ایرانیت و انواع پوشش های کاذب
پی ساختمان و فونداسیونهای در تماس با رطوبت
استخرهای شنا و استخرهای پرورش ماهی و کشاورزی
مراکز آبی تفریحی نمایندگی ایزوگام در طالقانی کرج
مخازن آب و مخازن غیر نفتی
تونل‌ها و دیوارهای حائل
شیروانی ها و سطوح ایزوگام با اشکال هندسی خاص
کانال‌های آبیاری و توزیع آب
سرویس‌های بهداشتی و آشپزخانه ها
سردخانه‌ ها و مراکز بهداشتی
سدها و سازه های آبی
پل‌ های هوایی و پل های بتنی
باند فرودگاه ها
مترو و تاسیسات و سازه های جانبی
سقف کانکس ها و نمایندگی ایزوگام در طالقانی کرج ساختمان های پیش ساخته
پارکینگ‌ های طبقاتی
مرغداری‌ ها
لوله‌ های آب، گاز، نفت
سازه ها و تاسیسات دریایی
دامداری‌ ها و …

نمایندگی ایزوگام در طالقانی کرج

موارد کاربرد ایزوگام:
اما کاربرد ایزوگام بر حسب نوع محل مصرف بسیار متنوع می باشد و همچنین به علت سبکی و انعطاف پذیری بالا و مقاومت بسیار زیاد و تحمل شرایط محیطی مانند: مقاومت نمایندگی ایزوگام در طالقانی کرج در برابر اسید ها (acid) و باز ها به تنهایی یک عایق رطوبتی کامل محسوب می شود و در سال های اخیر از طرف فعالان صنایع مختلف از استقبال بسیار خوبی بهره مند شده است.

سایت ایزوگام موسوی یکی از مطرح ترین مراکز مبادله ایزوگام در کرج و حومه می باشد. که با دارا بودن تیم کارشناسی مجرّب توانسته است تا نیاز مشتریان گرامی در شهر کرج را پاسخگو باشد؛ نمایندگی ایزوگام در طالقانی کرج لذا کلیه شرکت های دولتی، خصوصی و همچنین افراد حقیقی می توانند با اطمینان کامل از عملکرد و مهارت پرسنل عایق کاری شرکت ایزوگام موسوی جهت همکاری با این شرکت قرارداد عایق کاری منعقد نمایند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.