انواع ایزوگام

نمایندگی ایزوگام در فردیس

نمایندگی ایزوگام در فردیس
ایزوگام های موجود در بازار توسط شرکت های مختلف تولید کننده ایزوگام تولید می شود، که هر یک ویژگی های خود را دارند. برخی از این ایزوگام ها نامرغوب و غیراستاندارد بوده و از کیفیت کافی برخوردار نیستند؛ نمایندگی ایزوگام در فردیس که پس از مدتی کارایی خود را از دست می دهند و در مقابل رطوبت مقاومت نمی کنند.

در این مرحله فن‌ های خشک‌ کننده، عملیات خشک کردن ایزوگام را انجام میدهند. در پایان ایزوگام وارد رول کن می‌گردد و به طول ۱۰ متر حول میله‌ ای مخروطی شکل، رول (که به ان توپ گفته می شود) میگردد. بعد از رول شدن، لایه بریده میشود و توسط پرتاپ کننده به بیرون پرتاپ می‌گردد.

نمایندگی ایزوگام در فردیس

تولید ایزوگام
در این فرایند بسته به نوع محصول که تک لایه باشد یا دو لایه تیشو و پلی آستر وارد تشتک قیر می‌گردند و با مواد پرایمری یا قیر دمیده آغشته می‌گردد. سپس ضخامت لایه توسط مجرای خروجی تعبیه شده و در بالای تشتک قیر تنظیم میگردد. در مرحله بعد ورق آلومینیوم به لایه آغشته به مواد چسبیده و وارد حوض آب می‌گردد. لایه های نمایندگی ایزوگام در فردیس  پس از طی حوض آب و عبور از بین غلطک ها سرد میگردد. در مرحله بعد پلاستیک پشته لایه به آن اضافه می‌گردد و لایه ایزوگام وارد آسانسور ذخیره‌سازی میگردد. آسانسور باعث ذخیره‌سازی موقت لایه ایزوگام در دستگاه و جلوگیری از توقف تولید میشود.

یک گونه ایزوآموز گونه ای است که ایزوگام را تولید می کند. از لحاظ مورفولوژیکی گام های یکسان این بدان معنا نیست که گامتها یکسان هستند، اما آنها تفاوت را نمی بینند. مخالف هیستوگرام است (همچنین آنزیمگامتر نامیده می شود)، که از لحاظ مورفولوژیکی جداگانه مشخص شده است.

قیمت انواع ایزوگام

برخی از ایزوگام در کرج های تولید شده نیز دارای استاندارد هستند و نمایندگی ایزوگام در فردیس از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردار هستند. برخی از این ایزوگام ها عبارتند از ایزوگام شرق، ایزوگام بام گام عایق، ایزوگام دلیجان، ایزوگام شرق مشهد، ایزوگام بام گستر، ایزوگام سینا بام، ایزوگام گل پوشش، ایزوگام آذرگام تبریز، ایزوگام سراپوش دلیجان، ایزوگام سامان دلیجان که از شهرت زیادی در بازار ایزوگام و عایق های رطوبتی برخوردارند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.