انواع ایزوگام در کرج

نمایندگی ایزوگام در مهرشهر کرج

مناطق نمایندگی ایزوگام
در همه مناطق شهری کرج اعم از عظیمیه، گوهردشت، گلشهر، مهرشهر، فردیس، جهانشهر، طالقانی، باغستان، شاهین ویلا و… ما خدمات ایزوگام در کرج خودمان را اعم از نصاب ایزوگام در مهرشهر و حومه، فروش ایزوگام، اجرای ایزوگام پوشش های سقف مانند شیروانی یا پانل های خورشیدی به شما ارائه میکنیم.

می‌ توان یک تکه قیمت ایزوگام بدون نصب کوچک از عایق در مهرشهر را برش داد و پس از دو ساعت نگهداری در فریزر، آن را تا زاویه حدود ۱۲۰ درجه خم کرد. اگر پخش ایزوگام در اندیشه از ناحیه خم شده شکسته یا ترک بردارد، جنس ایزوگام خوب در کرج است و نمایندگی ایزوگام در مهرشهر در غیر این صورت، مقاومت آن در برابر سرما و ترک مناسب است.

نمایندگی ایزوگام در کرج چیست؟
نمایندگی ایزوگام در مهرشهر پوششی مقاوم است که از قیر و الیاف مصنوعی ساخته شده است، که به وسیله گرما بر بستر پشت بام چسبانده می‌شود. و از نفوذ آب و نم و رطوبت به لایه های زیرین خود جلوگیری به عمل می آورد. می توان گفت که متوسط عمر ایزوگام در کرج با کیفیت مناسب در حدود ۱۰ Year است. امروزه کارخانه ایزوگام کرج کاربردهای فراوانی دارد و در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد و در انواع مختلف ساخته می شود. از جمله مهم ترین جاهایی که ایزوگام ارزان در کرج مورد استفاده قرار می گیرد، میتوان به: پشت بام ساختمان ها، پی ساختمان ها، سرویس های بهداشتی، گاوداری ها، مرغداری ها، استخرها، دیوارها و … اشاره کرد.

قیمت روز انواع ایزوگام

نمایندگی ایزوگام در مهرشهر کرج

روش بعد در تشخیص نمایندگی ایزوگام در کرج این است که دست خود را بر روی قسمتی از ایزوگام در فردیس که لایه های خارجی آن را پوشش نداده کشیده و فروش ایزوگام در مهرشهر در صورتی که مواد سیاهرنگ ایزوگام به دست منتقل نشود مشخص می شود که در این نمایندگی ایزوگام در مهرشهر از مواد پلیمری و قیر مرغوب استفاده شده و کیفیت ایزوگام خوب در فردیس کرج است. عرض فویل آلومینیومی ۱۰ سانت کوتاه تر از عرض ورق قیری باشد یه برش به عرض ۲٫۵ سانت رو به طول ۵۰ centimetre ببرید یه فاصله ۲۰ سانتی رو علامت گذاری کنید، فروش ایزوگام در اندیشه بعد بدهید یه کارگر تا اونقدر بکشد تا پاره بشود طول ناحیه علامت گذاری شده قبل از پارگی باید حداقل ۲۵ سانت شده باشد (۵ سانت کش آمدگی) وزن واحد سطحش با کاتالوگ همخوانی داشته باشد مثلا هر متر مربع ۴ میل ۴ کیلو می باشد. قیمت فروش ایزوگام گوهردشت rفاصله تیشو ها (الیاف طولی) در طول ایزوگام یکنواخت باشد.

نکات نمایندگی ایزوگام در مهرشهر
به خاطر داشته باشید که در مناطقی که بارش باران زیاد است بهتر است ایزوگام کاری را بر روی دیوار نیز اجرا کنید. قبل از نصب ایزوگام بر روی دیوار لبه نود درجه را ماهیچه بندی کنید. زاویه مناسب برای این کار ۴۵ درجه می باشد.

ایزوگام با نصب نمایندگی ایزوگام در مهرشهر
بهترین و منصفانه ترین قیمت ها را از ما بخواهید. فروش ایزوگام در مهرشهر ، نصب ایزوگام در مهرشهر با نیروهای مجرب و سریعترین زمان و مناسبترین قیمت به ازای متر مربع را از ما بخواهید.

قیمت روز انواع ایزوگام

نمایندگی ایزوگام در مهرشهر
– قسمتی که باید با مشعل گرم شود با نایلون پوشیده شده است. در صورتی که نایلون ضخیم باشد پیش از حرارت دادن باید کنده شود. در هر صورت به خاطر داشته باشید، نمایندگی ایزوگام در مهرشهر حرارت بیش از حد نیاز باعث سوختن تیشو و پلی استر داخل لایه می گردد. همچنین در صورتیکه کمتر از حد معمول حرارت داده شود عایق رطوبتی کاملا به سطح کار نچسبیده و پخش ایزوگام در کرج باعث نفوذ آب و رطوبت زیر isogam عایق میگردد.
– پس از حرارت دادن و تنظیم عایق در محل مورد نظر، از نقطه وسط عرض آن لایه را به دو طرف هدایت می کنیم، تا نمایندگی ایزوگام در مهرشهر لایه ای صاف و عاری از حباب های هوا داشته باشیم و مطمئن شویم نمایندگی ایزوگام در کرج که عایق به سطح مورد نظر کاملا چسبیده است.
– آخرین مرحله اتصال همپوشانی های ورق های قیمت ایزوگام بدون نصب شده است که باید با دقت فراوان و با کمک شعله کم مشعل انجام شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.