قیمت روز انواع ایزوگام

نمایندگی ایزوگام در کرج

نمایندگی ایزوگام در کرج
در نگاه کلی تئوری که روابط بین مالک و کارگزاران را در تجارت ایزوگام توضیح می‌دهد، تئوری نمایندگی ایزوگام در کرج گفته می‌شود، اما به‌ طور خاص در بازار بورس، رابطه بین سهام داران و مدیران شرکت رابطه نمایندگی گفته می‌شود. در این رابطه احتمال تضاد بین سهام داران و مدیران وجود دارد که این تضاد، تئوری نمایندگی نامیده می‌شود. تئوری یا مسئله نمایندگی می‌ تواند مشکلاتی که در روابط بین مالکان و مدیران به وجود می‌آید، حل کند.

دو مشکل اصلی که تئوری نمایندگی به آن‌ها اشاره دارد، عبارت‌ اند از:

1- مشکلاتی که در صورت تضاد منافع بین مالکان و مدیران به وجود می‌آید و مالکان از تأیید صحت انجام کار توسط مدیران ناتوان هستند.
2- مشکلاتی که در هنگام اختلاف نگرش مالکان و نمایندگی ایزوگام در کرج مدیران شرکت در مواجهه با ریسک به وجود می‌ آید. چون ریسک پذیری متفاوت است، مالک و مدیر، هرکدام ممکن است اقدامات مختلفی در مواجه با ریسک انجام دهند.

نمایندگی ایزوگام در کرج

 

توضیحات مدیر مالی در مورد تئوری نمایندگی ایزوگام

نمایندگی به‌ صورت عمومی، رابطه بین دو یا چند گروه است، جایی که یک‌ طرف مالک و طرف دیگر کارگزار یا نماینده مالک برای اجرای امور است و به‌جای مالک با اشخاص ثالث قرارداد بسته و وارد معامله می‌ شود. روابط نمایندگی زمانی رخ می‌ دهد که مالکان، نمایندگان را برای انجام خدمتی به‌ جای خود استخدام می‌کنند. مالکان معمولاً حق تصمیم‌ گیری را به نمایندگان واگذار می‌کنند.

تئوری نمایندگی می‌تواند به خاطر ناکارآمدی و ناقص بودن اطلاعات به وجود بیاید. از نظر مالی، دو نوع رابطه مهم نمایندگی بین سهام داران و مدیران و همین‌ طور بین سهام داران نمایندگی ایزوگام در کرج و اعتباردهندگان برقرار است. همین‌ طور یکی از راه‌ حل‌های مؤثر برای از بین بردن مسئله نمایندگی، اصلاح روش پرداخت حقوق و پاداش به نمایندگان است.

معادل‌ انگلیسی تئوری نمایندگی عبارت است از : Agency Theory

قیمت روز انواع ایزوگام

 

بهترین نوع ایزوگام در کرج
ایزوگام از نظر تحمل دمایی به دو دسته تقسیم می شود:
– ایزوگام مناسب برای مناطق گرمسیر
– ایزوگام مناسب برای مناطق سردسیر؛
که دارای محدوده ی دمایی بین ۵- تا ۱۲۰ درجه سانتیگراد می باشند. میانگین دمای سالانه در کرج حدود ۱۴ درجه بوده که هر دو نوع نمایندگی ایزوگام در کرج مناسب برای نصب ایزوگام در کرج می باشند و هیچ محدودیتی از این نظر وجود ندارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.