نمایندگی ایزوگام در گلشهر کرج

نمایندگی ایزوگام در گلشهر کرج

نمایندگی ایزوگام در گلشهر کرج چیست؟ نمایندگی ایزوگام در گلشهر کرج نوعی پوشش مقاوم از قیر و الیاف های مختلف مصنوعی می باشد؛ که بوسیله گرما چسبانده میشود تا از نفوذ آب و رطوبت به محیط زیر خود جلوگیری کند. که معمولا عمر آن حدود ۱۰ سال می باشد. همچنین امروزه در بیش‌تر ساختمان‌ها در مرحلهٔ پی و فونداسیون و در ایزولاسیون دیوارها، سرویس‌ها و پشت بام، ایزولاسیون یک لایه عایق رطوبتی صورت میگیرد که نمایندگی ایزوگام در گلشهر کرج جالب است بدانید که تا ۴۰ سال پیش عایق بندی ساختمان ها که به صورت سنتی با استفاده از قیر و آسفالت انجام میگرفت مقاومت بسیار خوبی را نداشتند و با گذشت زمان و پیدایش عایق های مختلف نمایندگی ایزوگام در گلشهر کرج جای خود را به این عایق های مقاوم و بادوام دادند.

مواد تشکیل دهنده ایزوگام در کرج

همچنین نمایندگی ایزوگام در گلشهر کرج تشکیل شده از لایه های مختلفی می باشد: که باعث شده تا مقومت بسیار بالایی در برابر بارش باران، برف و رطوبت داشته باشد که این لایه ها شامل: لایهٔ پلی‌ اتیلن (polyethylene film) یا پودر معدنی (mineral powder) یا فویل آلومنیوم (aluminum foil)، بافت (tissue)، پلی‌ استر (polyester) و مواد افزودنی ویژه لایهٔ پلی‌ اتیلن (polyethylene film) می باشد.

نمایندگی به امکانات و تنظیمات اصلی سرورهایی که فضای میزبانی وب را از آن تهیه کرده‌ است دسترسی ندارد و فقط توانایی تغییرات جزئی تنظیمات را از طریق کنترل پنلی که شرکت اصلی نمایندگی ایزوگام در گلشهر کرج در اختیار وی قرار داده‌است را دارد. اکثر دیتاسنترها در کنار فروش سرورهای اختصاصی این نوع از فروش را نیز در دستور کار دارند. این نوع از خدمات با خدماتی که شرکت‌ هایی دارای سرورهای اختصاصی ارائه می‌ دهند، متفاوت است.
سبک است و هر متر مربع تقریبا ۴ کیلوگرم وزن دارد و جلوگیری از بار اضافه نمایندگی ایزوگام در گلشهر کرج سقف نموده که در مقابل خطرات احتمالی زلزله میزان خسارت های جانی و مالی را به مراتب کمتر می کند.

انواع ایزوگام در گلشهر کرج

انواع ایزوگام در گلشهر کرج که هر کدام بسته به نوع محصول به صورت تک لایه و یا دولایه ساخته میشود که تیشو و پلی آستر وارد تشتک قیر میشود؛ و سپس با مواد پرایمری یا قیر دمیده آغشته شده که نمایندگی ایزوگام در گلشهر کرج در مرحله آخر و خروجی ضخامت ایزوگام در کرج تنظیم میشود و سپس ورق آلومینیم به لایه آغشته به مواد، چسبیده و وارد حوض آب شده و سرد میشود که در مرحله بعدی نیز پلاستیک به لایه پشت آن اضافه شده و ایزوگام در کرج در مرحله آخر وارد آسانسور ذخیره سازی میشود. همچنین در پایان کار فن‌های خشک‌کننده عملیات خشک کردن ایزوگام در کرج را انجام داده تا نمایندگی ایزوگام در گلشهر کرج آن را بتوان رول کرده و به شکل مخروطی درآورده شود.

کاربرد نمایندگی ایزوگام در گلشهر کرج چیست ؟

همچنین نمایندگی ایزوگام در گلشهر کرج، به علت سبکی و مقاومت زیادی که دارد به تنهایی یک عایق رطوبتی کامل می باشد که در موارد مختلفی مانند پشت بام‌ ها ایرانیت پی ساختمان استخرها مخازن آب تونل‌ها کانال‌ های آبیاری سرویس‌ های بهداشتی ایزوگام سردخانه‌ ها سدها پل‌ های هوایی باند فرودگاه پارکینگ‌های طبقاتی مرغداری‌ ها لوله‌ های آب گاز، نفت دامداری‌ ها و … استفاده میشود.

ایزوگام موسوی چیست؟

ایزوگام موسوی کاملترین عایق رطوبتی پیش ساخته است که با نمایندگی ایزوگام در گلشهر کرج استفاده از تکنولوژی اروپا همگام با پیشگامان صنعت عایق ایران در کرج تولید می گردد.

تشکیل شده از دو لایه نمدی شکل است که لایه زیر از فلت الیاف شیشه و لایه رویی از جنس منسوجات پلی‌ استر هستند، این دو لایه توسط مذاب قیر اصلاح و با مواد پلیمری اشباع می‌شوند و در هنگام بسته بندی شدن برای جلوگیری نمایندگی ایزوگام در گلشهر کرج از چسبیدن هر طرف عایق ها با مواد ریز دانه و یا فیلم پلاستیکی روکش می‌کنند.

امتیازات عایق پیش ساخته ایزوگام موسوی:

احتیاج به برف روبی نمایندگی ایزوگام در گلشهر کرج ندارد.
نصب و کاربرد آن منجر به آلودگی محیط زیست نخواهد شد.
نصب ایزوگام سریع است.
به مراتب ارزانتر از سایر روش ها می باشد.
بیمه نامه طولانی مدت تضمین کیفیت دارد.

در دنیای اینترنت و وب، رایج‌ ترین نوع نمایندگی در دنیای میزبانی وب وجود دارد. نمایندگی ایزوگام در گلشهر کرج این نوع از تجارت بیشتر با نام Reseller شناخته می‌شود. در این نوع از ایزوگام در عظیمیه کرج با خرید فضا و امکانات میزبانی وب از شرکت اصلی و ایجاد حساب‌ های کاربری مختلف بر روی فضای خریداری شده، نسبت به فروش آن‌ ها با قیمت بیشتری اقدام می‌کند. در مقابل خدمات پشتیبانی که به فرد خریدار می‌ دهد، قیمت بیشتری نسبت به شرکت اصلی برای سرویس‌ها دریافت می‌نماید.

به علت وجود الیاف تیشو به عنوان عایق حرارتی نمایندگی ایزوگام در گلشهر کرج از هدر رفتن انرژی در ساختمان جلوگیری می نماید.
در مقابل حرارت و برودت مقاوم است.
بر خلاف قیرگونی نمایندگی ایزوگام در گلشهر کرج هرگز دچار پوسیدگی نمی شود.
به علت دارا بودن لایه مخصوص پلی استر در مقابل فشارهای احتمالی ناشی از انبساط و انقباض ساختمان مقاوم است.
در مقابل گازها و اسید های شیمیایی و اشعه خورشید مقاوم است.
بجز استفاده از مواد اولیه قیر اصلاح شده، نمایندگی ایزوگام در گلشهر کرج بوسیله مواد پلیمری از هفت نوع ماده شیمیایی و کانی مانند الیاف شیشه و الیاف پلی استر و غیره استفاده می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.