قیمت روز انواع ایزوگام

نمایندگی ایزوگام در گوهردشت کرج

نمایندگی ایزوگام در گوهردشت
با پیشرفت تکنولوژی روز دنیا در زمینه‎های مختلف نمایندگی ایزوگام در گوهردشت کرج صنعتی محصولات عایق کاری نیز با استفاده از ایزوگام کرج گوهردشت تکنولوژی اروپا و همگام شدن با پیشتازان صنعت ایزوگام دنیا رشد فراوانی داشته است که ایزوگام گوهردشت یکی از مراکز پیشرفته تولید ایزوگام در سالهای گذشته قطب نمایندگی ایزوگام در گوهردشت صنعتی دلیجان می‎باشد که بیشترین نیاز کشور و همچنین کشورهای همسایه نمایندگی ایزوگام در گوهردشت کرج را از بابت محصولات عایق بندی جواب گو می‎باشد.

قیمت نصب ایزوگام در کرج

نمایندگی ایزوگام در گوهردشت
برخی از مزیت‎های نمایندگی ایزوگام دلیجان در گوهردشت
۱- مهمترین مزیت این است که قیمت ایزوگام و نصب و اجرای آن باعث آلودگی زیست محیطی نمی‎شود.
۲- در فصل زمستان نیاز به پارو کردن برف پشت بام نیست؛ ایزوگام کرج گوهردشت زیرا برف به خدمات ایزوگام در کرج نمی‎چسبد و نمایندگی ایزوگام در گوهردشت کرج نمی‎تواند به آن آسیبی وارد کند.
۳- به دلیل سبکی و مقاومت کششی و حرارتی(مقاوم بودن در مقابل سرما وگرما) به تنهایی یک عایق کامل جهت ایزولاسیون پشت بام، شیروانی ایرانیت، نمایندگی ایزوگام در گوهردشت پی ساختمان، حمام(bathroom)، تونل های آبیاری، سردخانه‎ها، لوله‎های گاز و نفت، دامداریها، مرغداریها و… کاربرد دارد. همچنین از لحاظ وزنی نسبت به نمایندگی ایزوگام در گوهردشت آسفالت و موزاییک سبک تر است و نمایندگی ایزوگام در کرج هنگام زلزله خطرات جانی کمتری دارد.
۴- در تولید آن بجز استفاده از ماده اولیه قیر اصلاح شده(بوسیله مواد پلیمری) از هفت نوع ماده شیمیایی و ایزوگام کرج گلشهر کانی مانند الیاف شیشه، الیاف پلی استر و غیره استفاده می‎شود.
۵- نصب سریعی دارد همچنین قیمت ایزوگام نسبت به روش ‎های دیگر کمتر است.
۶- به علت وجود الیاف شیشه در ساختار آن هرگز دچار پوسیدگی نمی‎شود نمایندگی ایزوگام در گوهردشت و البته در مقابل اسیدها و ایزوگام گوهردشت نفوذ گازهای شیمیایی نمایندگی ایزوگام در گوهردشت کرج و اشعه ماورا بنفش نیز مقاوم است.
۷- دارای حداقل ۱۰ سال ضمانت نامه کتبی شرکت سازنده ایزوگام در عظیمیه می‎باشد.
۸- شرکت‎های تولیدی ایزوگام دلیجان زیر نظر سازمان استاندارد فعالیت می‎کنند و پخش ایزوگام در کرج هیچ تخلفی مانند استفاده از قیر دمیده و مواد ضایعاتی به جای تیشو و پلی استر از دید کارشناسان اتحادیه پنهان نمی‎ماند.

نمایندگی ایزوگام گوهردشت در گذشته
نیاکان ما در گذشته از روش سنتی كاه گل برای عایق نمودن سقف‎ها استفاده می‎کردند که نمایندگی ایزوگام در گوهردشت دردسرهای بسیاری هنگام بارندگی‎های شدید داشت، خدمات ایزوگام در کرج سپس روش قیرگونی و آسفالت که نمایندگی ایزوگام در گوهردشت تا چهل سال گذشته مرسوم بوده جای آن را گرفت.

در ابتدا تمام سطوحی که قرار است با عایق رطوبتی محافظت گردند می‏بایست نرم، تمیز و خشک شوند. و در جهت افزایش قابلیت چسبندگی عایق روی سطوح مورد نظر را قبل از نصب عایق با پرایمر و مشتقات قیری زود خشک شونده بپوشانید. تمام سطوح می‏بایست به طرف آبروها با شیب %۵ قرار داده شوند تا آب در سطح عایق نمایندگی ایزوگام در گوهردشت کرج تجمع نکند. نصب صحیح ایزوگام در کرج عایق رطوبتی نباید در دمای محیط کمتر از +۵ درجه و بیشتر از ۴۰ درجه سانتیگراد انجام گیرد. استفاده از وسایل نصب صحیح ایزوگام در کرج عایق، عبارتند از: گاز مایع ( کپسول ) شعله پخش کن استاندارد کمچه و ماله بندکنی، تیغ موکت بری، فندک جرقه‏ای، دستکش برزنتی کف چرم ساقه بلند تیغه لاستیکی دسته‏دار، جارو، کفش کف صاف و مواد کمک نصب عبارت از پرایمرها و مشتقات قیری سازگار با مشخصات عایق رطوبتی پیش ساخته مورد نصب استاندارد ایزوگام در کرج می‏باشد.

گونی کنفی آغشته پخش ایزوگام در کرج به قیر به عنوان عایق پیش ساخته جای خود را در بازار مصرف باز نمود و بعد از آن باعث شد با تغییرات بیشتری روی لایه قیر و اصلاح آن بتوانند با آمیخته كردن تكنولوژی اروپا و استفاده از لایه پشم شیشه (تیشو) به جای مقوا و نمایندگی ایزوگام در گوهردشت لایه پلی استر برای ایجاد مقاومت كششی در آن، لایه عایق بام (ایزوگام) را تولید نمایند امروزه ایزوگام کاران در بیش‌ تر ساختمان‌ها چه در مرحله پی و فونداسیون و چه در ایزولاسیون دیوارها، سرویس‌ها و پشت بام، از عایق ایزوگام استفاده می‎کنند.

قیمت روز انواع ایزوگام

نمایندگی ایزوگام در گوهردشت کرج
در سال ۱۳۵۰ شرکت ایزوران با هدف تولید انواع الیاف شیشه جهت عایق بندی حرارتی و برودتی، نمایندگی ایزوگام در گوهردشت دانش فنی روز آلمان را باهمکاری متخصصین آلمانی بکار گرفت. با توجه به گسترش شهرنشینی و نمایندگی ایزوگام در گوهردشت افزایش ساختمان سازی، نیاز جامعه به یک عایق بندی پیشرفته نمایندگی ایزوگام در گوهردشت کرج به جای روش‎های سنتی که علاوه بر کیفیت بیشتر،از روش نصب آسان و قیمت ایزوگام ارزان برخوردار باشد، بیشتر می‎شد.

با گذشت زمان و آشنایی مردم از بحث ایزولاسیون و نمایندگی ایزوگام در عظیمیه کرج در پی آن مصرف قیر برای پوشش حفاظتی و رطوبتی عاملان توزیع آن را تشویق برای بهینه كردن و کارخانه ایزوگام کرج ساده نمودن جابجائی و عرضه این محصول نمود بطوری كه آن را به صورت لایه ای نازك با مقوا یا گونی كنفی نازكی با قیر آغشته بعد به شكل رول در بازار میفروختند که با پیدایش عایق‌های رطوبتی(ایزوگام) و مزیت‌های این نوع عایق‌ها به تدریج جای خود را به این عایق‌ها دادند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.