نمایندگی ایزوگام دلیجان در آزادگان کرج

نمایندگی ایزوگام دلیجان در آزادگان کرج
تولید ایزوگام دلیجان در آزادگان
بسته به نوع ایزوگام تولیدی (ایزوگام دو لایه یا ایزوگام تک لایه) تیشو و پلی آستر وارد تشتک قیر می‌ گردند تا آماده تولید ایزوگام شوند. سپس با مواد پرایمری یا قیر دمیده آغشته می‌گردد.

در مرحله بعدی تولید نمایندگی ایزوگام دلیجان در آزادگان کرج ضخامت لایه توسط مجرای خروجی تعبیه شده جهت خروج ایزوگام در بالای تشتک قیر تنظیم میگردد. این مرحله ضخامت ایزوگام تولیدی تعیین می شود و ایزوگام با ضخامتهای مختلف تولید می شود. سپس ورق آلومینیم به ایزوگام چسبیده و وارد حوض آب می‌ گردد تا عملیات پایانی ترکیب ایزوگام انجام شود.

لایه مواد ایزوگام پس از گذر از حوض آب و عبور از بین غلطک سرد می شود و قالب ایزوگام را تشکیل می دهد.

پس از ساخت نمایندگی ایزوگام دلیجان در آزادگان کرج پلاستیک پشته لایه که معمولا علامت تجاری شرکت تولید کننده و اطلاعات مربوط به ایزوگام روی آن نوشته شده است به ایزوگام اضافه می‌ گردد و عملیات تولید ایزوگام به پایان می رسد.

در نهایت لایه تولید شده ایزوگام وارد آسانسور ذخیره‌ سازی می گردد تا با ذخیره‌ سازی موقت لایه های تولید شده نمایندگی ایزوگام دلیجان در آزادگان کرج در دستگاه از توقف خط تولید جلوگیری به عمل آید. همچنین فن‌ های خشک‌ کننده خط تولید ایزوگام، عملیات خشک کردن لایه های ایزوگام را انجام می دهند و ایزوگام خشک شده را از شرکت خارج می کنند.

پس اتمام تولید ایزوگام و خروج ایزوگام تولید شده و قابل استفاده، ایزوگام وارد دستگاه رول کن می‌ گردد تا صفحات نمایندگی ایزوگام دلیجان در آزادگان کرج را به رول های کوچک تقسیم کند. این دستگاه ایزوگامهای را به طول ۱۰ متر دور میله‌ ای مخروطی شکل، می گرداند و رول ایزوگام را تولید می کند. پس از رول شدن ایزوگام ها، لایه ایزوگام بریده می شود و رول به بیرون از دستگاه پرتاپ می‌ گردد و در آنجا نیز توسط نیروی انسانی در انبار چیده می شود.

شرکتهای تولید کننده ایزوگام دلیجان در آزادگان
ایزوگامهای موجود در بازار توسط شرکتهای مختلف تولید کننده نمایندگی ایزوگام دلیجان در آزادگان کرج تولید می شود که هر یک ویژگی های خود را دارند. برخی از این ایزوگام ها نامرغوب و غیراستاندارد بوده و از کیفیت کافی برخوردار نیستند که پس از مدتی کارایی خود را از دست می دهند و در مقابل رطوبت مقاومت نمی کنند.

برخی از ایزوگامهای تولید شده نیز دارای استاندارد هستند و از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردار هستند. برخی از این ایزوگام ها عبارتند از ایزوگام شرق، ایزوگام بام گام عایق، ایزوگام دلیجان، ایزوگام شرق مشهد، ایزوگام بام گستر، ایزوگام سینا بام، ایزوگام گل پوشش، ایزوگام دلیجان، ایزوگام سراپوش دلیجان، ایزوگام سامان دلیجان و … که از شهرت زیادی در بازار ایزوگام و عایق های رطوبتی برخوردارند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.