نمایندگی ایزوگام دلیجان در استان البرز

نمایندگی ایزوگام دلیجان در استان البرز
1- ماندگاری نمایندگی ایزوگام دلیجان در استان البرز دلیجان بیش از 15 سال است که پس از اجرا توسط نصاب ایزوگام ضمانتی بصورت کتبی ارائه می شود.
2- نمایندگی ایزوگام دلیجان در استان البرز دارای انعطاف پذیری بالایی در سرما (تا دمای 5- درجه ) و گرما ( تا دمای 100 درجه ) می‌باشد.
3- این نوع نمایندگی ایزوگام دلیجان در استان البرز به دلیل استفاده از قیر خالص دارای وزنی مناسب بوده و از ایجاد بار اضافی بر روی سقف ساختمان و سازه جلوگیری می‌کند.
4- نمایندگی ایزوگام دلیجان در استان البرز مطابق با استاندارد ملی ایران تولید شده و در گروه عایق رطوبتی نوع A محسوب می‌شود.

نکته: اکثر شرکت های تولید ایزوگام دلیجان از مخلوط مواد پلیمری و قیر خالص 70*60 استفاده می‌کنند که در بازار تولید محصولات عایق کاری با نام اختصاری BPP شناخته می‌شود.

برخی از مزیت‎های نمایندگی ایزوگام دلیجان در استان البرز
۱- اولین مهمترین مزیتی که نمایندگی ایزوگام دلیجان در استان البرز دارد این است که نصب و اجرای آن باعث آلودگی زیست محیطی نمی‎شود.

۲- در فصل زمستان نیاز به برف روبی پشت بام نیست زیرا برف به سطح نمایندگی ایزوگام دلیجان در استان البرز نمی‎چسبد و در آن نفوذ نمیکند و نمی‎ به آن آسیبی وارد نمیکند.

۳- به دلیل سبکی نمایندگی ایزوگام دلیجان در استان البرز دلیجان و مقاومت کششی و حرارتی(مقاوم بودن در مقابل سرما وگرما) به تنهایی یک عایق کامل جهت ایزولاسیون ساختمان ها، پشت بام، شیروانی ایرانیت، پی ساختمان، حمام، تونلهای آبیاری، سردخانه‎ها، لوله‎های گاز و نفت، دامداریها، مرغداریها و… می باشد. همچنین از لحاظ وزن نسبت به آسفالت و موزاییک سبک تر نی باشد و در هنگام زلزله خطرات جانی کمتری دارد.

۴- در تولید ایزوگام دلیجان بجز استفاده از قیر اصلاح شده (بوسیله مواد پلیمری) از هفت نوع ماده شیمیایی و کانی دیگر مانند الیاف شیشه نخدار، الیاف پلی استر و غیره استفاده می‎شود.
۵- نصب نمایندگی ایزوگام دلیجان در استان البرز دلیجان سریع است و همچنین هزینه نصب نمایندگی ایزوگام دلیجان در استان البرز دلیجان نسبت به روش های دیگر بسیار کمتر می باشد.

۶- به علت وجود الیاف شیشه نخدار در ساختار آن هرگز دچار پارگی و پوسیدگی نمی‎شود و البته در مقابل انواع اسیدها و نفوذ گازهای شیمیایی و اشعه ماورا بنفش (یووی) نیز مقاوم است.

۷- نمایندگی ایزوگام دلیجان در استان البرز دارای ۱۰ سال ضمانت نامه کتبی شرکت سازنده می‎باشد.

۸- شرکت های نمایندگی ایزوگام دلیجان در استان البرز زیر نظر سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی فعالیت می‎کنند و هیچ تخلفی مانند استفاده از مواد ضایعاتی به جای تیشو و پلی استر از دید کارشناسان اتحادیه استاندارد پنهان نمی‎ماند.

قیر نمایندگی ایزوگام دلیجان در استان البرز
ماده اصلی در تولید ایزوگام دلیجان قیر خالص معروف به 70*60 می‌باشد که در طبقه بندی انواع قیر موجود در بازار بهترین نوع آن برای تولید ایزوگام دلیجان می باشد. همچنین قیمت ایزوگام پلیمری به دلیل استفاده از این نوع قیر و همچنین کیفیت تیشو و فویل در مقایسه با نمایندگی ایزوگام دلیجان در استان البرز های دمیده بالاتر است.

نحوه تولید نمایندگی ایزوگام دلیجان در استان البرز
قیر خالص 70*60 از پالایش نفت خام استخراج شده و مسقیماً از دکل های نفتی به دست می‌آیند. در اثر حرارت دادن آن در پالایشگاه‌های تولید قیر، بنزین، حلال های نفتی، نفت چراغ، نفت گاز و سایر روغن های سبک آن در برج های تقطیر پالایشگاه ها جدا شده و در گرمای بیش از حدود ۳۸۰ درجه سانتیگراد (در فشار عادی) قیر آن به جا می‌ماند که به صورت جامد یا نیمه جامد عرضه می شود . نمایندگی ایزوگام دلیجان در استان البرز تولید شده با این نوع قیر مناسب برای آب‌بندی بام با پوشش آسفالت ،سیمان و موزاییک می‌باشد.

مواد اولیه جهت تولید نمایندگی ایزوگام دلیجان در استان البرز
1- قیر خالص70*60 اصلی‌ترین ماده تشکیل دهنده این نوع نمایندگی ایزوگام دلیجان در استان البرز می‌باشد.
2- پلی استر، تیشو و اسپانباند.
3- پودر تالک و پوشال گونی پلاستیکی.
4- فویل آلومینیمی با ضخامت ۱۴ الی ۱۶ میکرون.
5- فیلم پلی اتیلن.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.