نمایندگی ایزوگام دلیجان در شهریار

نمایندگی ایزوگام دلیجان در شهریار ایرانیت (ورق موجدار)
نمایندگی ایزوگام دلیجان در شهریار ایرانیت نوعی مصالح ساختمانی پیش ساخته از جنس سیمان می‎باشد که دارای استحکام بالایی می‎باشد و برای پوشش سقف اتاقک‎ها و انباری‎ها کاربرد فراوان دارد البته بحث عایق کاری ایرانت بخصوص روش نصب نمایندگی ایزوگام دلیجان در شهریار به دلیل ناهموار بودن سطح کار دارای اهمیت بسیار فراوان می‎باشد.

نکته: تفاوت مهم شیروانی و ایرانت در جنس این مصالح می‎باشد. اجرای ایزوگام شیروانی به دلیل فلزی بودن آن به مراتب از ایرانت سخت‎تر می‎باشد.

کاربرد ایرانیت نمایندگی ایزوگام دلیجان در شهریار
درمناطقی با بیشترین میزان بارش مانند شمال اکثر سقف‎ها را به صورت شیروانی یا ایرانیت می‎سازند ولی به علت بارندگی زیاد و همچنین پوسیدگی فلز بعد از مدتی باعث چکه کردن آب از سقف می‎شود اینجاست که لزوم اجرای ایزولاسیون ضروری می‎گردد.

مراحل نصب نمایندگی ایزوگام دلیجان در شهریار ایرانت و شیروانی

۱- ایرانت
برای عایق کاری ایرانت بعد از نصب ایرانت توسط نصاب اقدام به هم سطح کردن فرو رفتگی‎های آن با برآمدگی‎ها می‎کنیم و نحوه یکنواخت کردن سطح کار فقط با ملات ماسه و سیمان امکان پذیر خواهد بود سپس بعد از خشک شدن سیمان یک لایه قیر را برای بهتر چسبیدن نمایندگی ایزوگام دلیجان در شهریار بر روی سطح کار می‎کشیم و در آخر اقدام به ایزوگام کاری می‎کنیم.

۲- شیروانی
از آنجا که جنس شیروانی از فلز گالوانیزه می‎باشد ملات ماسه و سیمان به طور کامل به آن نچسبیده و باعث مشکلات فراوانی در مراحل بعدی می‎شود پس برای رفع مشکل ابتدا یک روکش از توری plc یا توری مرغی را بر روی سازه سوار کرده و نهایتا ان را با ملات ماسه و سیمان پر کرده و با ماله صاف می‎کنیم قاعدتا با این روش ملات به سطح توری و شیروانی چسبیده و آماده نصب ایزوگام می‎گردد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.