نمایندگی ایزوگام دلیجان در محمدشهر کرج

نمایندگی ایزوگام دلیجان در محمدشهر کرج
نمایندگی ایزوگام دلیجان در محمدشهر کرج، نام بازرگانی گونه ای عایق آمادهٔ ضد نم و رطوبت برای پوشاندن پشت بام, استخر و مانند آن است نمایندگی ایزوگام دلیجان در محمدشهر کرج پوششی است برای عایق کردن که برای جلوگیری از رخنه و نفوذ آب به کار می رود, و از فرآورده های نفتی بدست می آید.

نمایندگی ایزوگام دلیجان در محمدشهر کرج که با تنوع خود همواره بهره مند از کارائیهای متفاوت میباشد با گذر از آزمون های مختلف در آزمایشگاه های کارخانجات تولیدی ضریب مقاومت آن افزایش یافته و آسودگی خاطر مصرف کنندگان را ارتقاء میبخشد.

عایق های رطوبتی ایزوگام پشم شیشه اصل آمیزه ای از قیرهای اصلاح شده و پلیمرها می باشد.

محصولات ایزوگام پشم شیشه از پلیمرهای ترموپلاست از قبیل پلی پروپیلین و قیرهای پالایشی و الیاف های تقویت کننده حاصل شده است. تولیدات ایزوگام پشم شیشه با انعطاف پذیری مناسب قابلیت ضد آب بودن را به خوبی نمایان می سازد. ترکیب بیتومینی کاملاً اصلاح شده ایزوگام پشم شیشه در برابر فرسودگی حرارت، برودت، دارای مقاومت بسیار بالایی است.

تعریف:
عایق های پیش ساخته نمایندگی ایزوگام دلیجان در محمدشهر کرج پشم شیشه اصل از دو لایه تقویت کننده شامل تیشوی نبافته با نخ شیشه و پلی استر (نوع سوزنی) حاصل شده است.

عایق های رطوبتی ایزوگام پشم شیشه اصل ضمن مقرون به صرفه بودن از کارایی لازم برخوردار است. بنابراین جابجایی های متعادل ساختمان و نوسانات متعارف سطح را تحمل می نماید.

مصارف:
عایق های رطوبتی ایزوگام پشم شیشه اصل جهت نصب بر روی پشت بام های شیب دار و مسطح تونل ها، سدها، پی ساختمان ها، استخرها، تراس ها، کانال های آب رسانی و تاسیساتی، حوضچه های صنعتی پارک ها، انبارها و… استفاده می گردد.

لایه های تشکیل دهنده نمایندگی ایزوگام دلیجان در محمدشهر کرج
لایه های گوناگون به ترتیب از رو به کف به شرح زیر می باشد:

لایهٔ پلی اتیلن (polyethylene film) یا پودر معدنی(mineral powder) یا فویل آلومنیوم (aluminum foil)

بافت (tissue)

پلی استر (polyester)

مواد افزودنی ویژه

لایهٔ پلی اتیلن (polyethylene film)

پایانه ها:
به منظور نگهداری صحیح، بعد از تولید سطح روئین عایق های ایزوگام پشم شیشه اصل با پودرهای معدنی و سطح زیرین آن با فیلم پوشانده می شود. عایق های ایزوگام پشم شیشه در انواع (با روکش و بدون روکش آلومینیمی) مخصوص، ممتاز و صادراتی تولید می گردد.

عایق نمایندگی ایزوگام دلیجان در محمدشهر کرج پشم شیشه اصل با افزوده شدن یک لایه فویل آلمینیوم به صورت پیش فشرده موجب افزایش مقاومت حرارتی شده از تابش مستقیم آفتاب بر روی عایق جلوگیری کرده و باعث دوام عایق خواهد بود.

این نوع عایق با سطح صیقلی و زیبای خود عالی ترین نوع عایق بخصوص جهت سطوح شیب دار می باشد.

خواص ویژه:
پیوند پذیری عالی و درزبندی یکنواختی را ایجاد می کند، در برابر پانچ استاتیکی و ضربات وارده مقاوم است، در مقابل پارگی و فشار هیدرواستاتیکی مقاومت دارد، بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه است.

نصب:
عایق های ایزوگام پشم شیشه اصل با استفاده از مشعل که از گاز مایع تغذیه می شود، نصب می گردد به این ترتیب که کل سطح زیرین عایق توسط مشعل حرارت داده می شود و علاوه بر چسبانیدن کل عایق به سطح مورد نظر قسمت های هم پوشانی نیز چسبانده می شود. سطح زیرین عایق باید تا حدی حرارت داده شود که شیره عایق فقط به صورت ظاهری ذوب شود. ذوب کردن بیش از حد ممکن است به لایه های تقویت کننده آسیب برساند. هم پوشانی ها باید مجدداً از بالا گرم و با ماله جوشکاری شوند تا از یکسانی درزها اطمینان حاصل گردد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.