نمایندگی ایزوگام دلیجان در مهرشهر

 

نمایندگی ایزوگام دلیجان در مهرشهر 
همان طور که می دانید نمایندگی ایزوگام دلیجان در مهرشهر ، یک عایق رطوبتی بود و آن را نصب می کنید بسیار لازم است. بسیار پیش آمده است که به دلیل نصب غیر استاندارد این محصول ، کارایی آن از دست رفته و فرسودگی شده است. خوشبختانه در این زمینه شرکت گام گستر ، در عملیات آایق بندی با کمک کارشناسان متخصص نصب ایزوگام در کرج ، این کار نصب ایزوگام را به بهترین شکل برای شما عزیزان انجام می دهد. همینطور که ایزوگام شما دچار مشکل شده اید ، این شرکت ، با تعمیر و لغو برداشتن قسمتهای آسیب دیده و یا عوض کردن عایق قدیمی ، به بهترین شکل مشکل را برطرف می کند.
دلیل دیگر استفاده از نصاب حرفه ای در نصب ایزوگام کرج ، این است که اگر در عایق بندی مشکلی پیش بیاید ؛ نم و رطوبت وارد شده و خرابی به بار آورده است. پس از نصاب حرفه ای و متخصص در این زمینه استفاده کنید تا از بروز مشکلات بعدی جلوگیری کنید. سپردن این کار ، به شخصی که از تجربه کافی برخوردار نمی شود و دانش و مهارت کافی در این زمینه را ندارد ؛ فقط باعث بروز مشکل می شود. به طور معمول ممکن است با عملکرد غیر حرفه ای نصاب ، مشکلاتی مانند عدم چسبیدن در بین لایه ها به وجود بیاید که خراب روی دست مصرف کننده شما را مجاز می کند.
نکات مهم در نصب ایزوگام در کرج
در نصب ایزوگام در کرج ، نکاتی وجود دارد که آن را رعایت می کند ، بهتر می شود عملکرد آن انجام شود ؛ که در این قسمت ، به بعضا از آن ها می پردازم:
1. در هنگام نصب ایزوگام ، دقت داشته باشید که شرایط آب و هوایی سرد یا بارانی وجود ندارد. همچنین توجه داشته باشید که سطح خشک شده است و هیچ گرد و غبار و یا لوازمی روی آن نیست.
2. سطحی که قرار است روی آن باشد که ایزوگام نصب شود ؛ لازم نیست شیب دار باشد و دارای ناهمواری باشد ؛ باید صاف بوده و شیب درستی داشته باشید.

3. نصاب حرفه ای شما دانند که پیش از شروع نصب ایزوگام ، باید روی سطح موزاییک ، سنگی یا سیمانی ، یک لایه قیر ریخته شود.
4.درست است که نصب ایزوگام ، بسیار حائز اهمیت است اما درصدی از کار با کیفیت خود را ایزوگام وابسته است. پس از نصب ایزوگام در کرج ، حتماً از ایزوگام های مرغوب و استاندارد استفاده کنید.
پس از نصب ایزوگام در کرج
پس از نصب ایزوگام در کرج ، محافظت از شرایط بسیار مهم است. رعایت نکات زیر برای نگهداری از عایق بندی ، لازم است:
1.یک راه حل این است که کف شوری را روی دهانه ی ناودان قرار دهید.
2.حتما حداقل ماهی یکبار به ایزوگام سر بزنید تا از تجمع زباله روی آن انجام شود.
3.در جایی که ایزوگام نصب شده است ، اشیا نوک تیز را نگذارید.
قیمت ایزوگام در کرج
محاسبه قیمت نصب شده ایزوگام در کرج ، به علت زیر بستگی دارد و با توجه به آن تعیین می شود:
1.مامکن اجرا و نصب ایزوگام در کرج ، بدون مصالح یا بالعکس با مصالح صورت انجام می شود. به طور مثال ، تهیه ی ایزوگام توسط شرکت ، حمل آن تا محل مورد نظر ، جا به جایی وسایل و لوازمی که در پشت بام وجود دارد و سطح پاک سازی دارد ، همگی با مصالح به حساب می آیند و مجاز است ، در نظر گرفته شده است می شود.
2.در موارد خاص ، قبل از نصب ایزوگام در کرج ، خرده کاری و کلی کاری که دارد. به طور مثال جدا کردن ایزوگام قبل از سطح مورد نظر ، ریختن قیر روی سطح و تکه کاری روی کانال کولر و دیوارها ، همه کارهای پیش بینی شده برای نصب ایزوگام به حساب می آید.

3. در برخی موارد ممکن است سطح ، به دلیل شیب دار بودن یا عدم توجه هایش به شیب بندی یا صاف کردن نیاز باشد باشد ؛ که توسط نصاب صورت گرفته و اجرت آن گرفته می شود.
4.قیمت نصب ایزوگام در کرج ، اگر متراژ محل باشد و تعداد رول ها در محل مورد نظر ، محاسبه شود.
5.نوع و برند ایزوگام هم روی قیمت نصب ایزوگام در کرج ، تأثیر بر شما.
6. با توجه به گفته شده روی قیمت اثر می گذارد ؛ اما قیمت نهایی توسط کارشناس مجرب و حرفه ای شرکت پس از بازدید و بررسی دقیق مکان مورد نظر ، گفته می شود.
مزایای نصب ایزوگام در کرج
نصب ایزوگام در کرج و به ویژگی های شرکت گام گستر ، مزایای شما را دارد که در ادامه به بررسی آن ها پردازش می کنید:
1.تنوع بالای ایزوگام های ارائه شده ؛ به طور مثال نصب ایزوگام های داروی فویل ، بدون فویل ، طرح دار یا بدون طرح
2.این شرکت ، بیمه نامه و ضمانت نامه معتبر و کتبی را به شما عزیزان ارائه می دهد.
3.ایزوگام ها به صورت انواع ایزوگام های پلیمری با استفاده از قیر دمیده شده و درجه یک و با کمک به روزترین دستگاه ها ارائه می شوند.
4.عایق بندی های کهنه و قدیمی ، ترمیم یا تعویض می شود.
مرحله نصب ایزوگام در کرج
عملیات نصب ایزوگام در کرج ، در چند مرحله صورت می گیرد که در این قسمت به توضیح آن ها پردازش می شود.
1.شیبی بندی و ماهیچه کشی گوشها: شیب بندی سطح پشت بام باید به گونه ای باشد که آب یک جا نماند و به سمت آبرو جریان پیدا کند. اف شیب 1 تا 3 درصد برای پشت بام ها پیشنهاد می شود. در صورت وجود دیوار دور تا دور محل ، باید ماهیچه کشی و گوشهای 90 درجه ، مورد توجه قرار گیرد.
2. سطح آماده سازی زیر کار: همان طور که پیش از این گفته شد ، سطح ایزوگام باید یکپارچه باشد. اگر ترک های موجود روی سطح هستند ، بیش از یک سانت متر است ؛ باید با استفاده از سیمان شود. همچنین اگر امکان چسبیدن ایزوگام به سطح مورد نظر وجود داشته باشد وجود دارد؛ حتما باید از نصب ایزوگام ، عملیات زیرسازی صورت گرفته شود.

3.نصب رول های نمایندگی ایزوگام دلیجان در مهرشهر : رول ها ، فقط 10 متر طول ، 1 متر پهنا و 4 میلی متر ضخامت دارند. رعایت فاصله ی هم پوشانی که 10 سانتی متر است ؛ باید صورت بگیرد. همچنین برای تراز کردن لبه ها در نزدیک دیوارهایی که عمودی اند ؛ می توان از ریسمان کشی بهره برد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.