نمایندگی ایزوگام دلیجان در کرج

نمایندگی ایزوگام دلیجان در کرج
برای شروع کار فقط چند رول نمایندگی ایزوگام دلیجان در کرج را به محل نصب ایزوگام در کرج بیاورید، به خاطر داشته باشید وزن هر رول نمایندگی ایزوگام دلیجان در کرج حدود ۴۰ الی ۴۵ کیلوگرم است. لذا انبار کردن چندین رول پخش ایزوگام در کرج در یک نقطه بام می تواند خرابی به همراه داشته باشد.

– در ابتدای کار باید سطح را اندازه گیری کنیم که این اندازه گیری از محل ناودان شروع می شود.
با توجه به اینکه عرض رول نمایندگی ایزوگام دلیجان در کرج ۱ متر است و رول ها باید حدود ۱۰ سانتیمتر از عرض همپوشانی داشته باشند، سطح کار به فاصله های عرضی ۹۰ سانتیمتری علامت گذاری می شود.

– تمام سطوح نمایندگی ایزوگام دلیجان در کرج کاری شده باید به طرف آبروها شیب‏بندی شوند تا آب در سطح ایزوگام در کرج جمع نشوند. شیب مناسب اجرای ایزوگام در کرج پنج درصد می باشد.همچنین باید جلوی ناودان یا هر آبراهی یک متر لایه نمایندگی ایزوگام دلیجان در کرج نصب می کنیم.

– دلیل این امر این است که در اجرای شیب بندی بام یک نقطه ماکزیمم شیب و یک نقطه مینیمم شیب وجود دارد. آب از نقطه ماکزیمم شیب جریان یافته و در نقطه مینیمم شیب جذب آبراه می شود. با توجه به شدت بارندگی یا کم بودن شیب و آبراه، آب مدتی در اطراف آبراه می ماند و سپس جذب می شود. لذا ابتدا در اطراف هر آبراهی یک متر ایزوگام در کرج نصب می کنیم و سپس ایزوگام کل بام را اجرا می کنیم.

– بهتر است در جانپناه، راه پله و سایر سطوح عمودی تا ارتفاع ۵۰ سانتی متر ایزولاسیون از طریق نصب ایزوگام در کرج صورت گیرد؛ با اینکار یک حوضچه آبگیر و غیر قابل نفوذ ایجاد می کنیم.

دسته بندی انواع ایزوگام در فردیس
ایزوگام بر اساس نوع لایه های به کار رفته (تیشو و پلی آستر) به دو دسته تقسیم می شود (دسته بندی انواع ایزوگام در فردیس):

1- ایزوگام تک لایه در فردیس (شامل پلی استر دوخته) این نوع ایزوگام در فردیس به نسبت نوع دو لایه ظریف تر و قابلیت انعطاف بیشتری را دارد.(دسته بندی انواع ایزوگام در فردیس )

2- ایزوگام دو لایه در فردیس (شامل تیشو و پلی استر) این نوع ایزوگام در فردیس ضخیم تر از نوع تک لایه بوده و دارای استحکام بیشتری می باشد.(دسته بندی انواع ایزوگام در فردیس )

ایزوگام در فردیس تک لایه دارای یک لایه پلی استر دوخته است و به صورت فویلدار و با ضخامت حدود ۳ میلی متر تولید میشود و برای دیوار ها و مکان هایی که نیاز به انعطاف بیشتری دارد استفاده میشود و نسبت به ایزوگام دولایه انعطاف بیشتری است.(دسته بندی انواع ایزوگام در فردیس)

– زیر سطح کولر یا نمایندگی ایزوگام دلیجان در کرج هر منبع آبی دیگری لایه های دو متری نصب شود.

– قسمتی که باید با مشعل گرم شود با نایلون پوشیده شده است. در صورتی که نایلون ضخیم باشد پیش از حرارت دادن باید کنده شود. در هر صورت به خاطر داشته باشید، نمایندگی ایزوگام دلیجان در کرج حرارت بیش از حد نیاز باعث سوختن تیشو و پلی استر داخل لایه می گردد. همچنین در صورتیکه کمتر از حد معمول حرارت داده شود عایق رطوبتی کاملا به سطح کار نچسبیده و نمایندگی ایزوگام دلیجان در کرج باعث نفوذ آب و رطوبت زیر عایق میگردد.

– پس از حرارت دادن و تنظیم عایق در محل مورد نظر، از نقطه وسط عرض آن لایه را به دو طرف هدایت می کنیم تا لایه ای صاف و عاری از حباب های هوا داشته باشیم و مطمئن شویم نمایندگی ایزوگام دلیجان در کرج که عایق به سطح مورد نظر کاملا چسبیده است.

– آخرین مرحله اتصال همپوشانی های ورق های ایزوگام در کرج نصب شده است که باید با دقت فراوان و با کمک شعله کم مشعل انجام شود.

به خاطر داشته باشید که در مناطقی که بارش باران زیاد است بهتر است نمایندگی ایزوگام دلیجان در کرج کاری را بر روی دیوار نیز اجرا کنید. قبل از نصب ایزوگام در کرج بر روی دیوار لبه نود درجه را ماهیچه بندی کنید. زاویه مناسب برای این کار ۴۵ درجه می باشد.

وبسایت isogamkaraj.com یکی از معتبرترین مراجع نیازمندی های صنعت ساختمان است که در آن انواع محصولات مرتبط با صنعت ساختمان از جمله انواع کفپوش ها (کفپوش بتنی، پارکت و لمینت)، نمایندگی ایزوگام دلیجان در کرج انواع دیوارپوش ها، انواع پارتیشن، انواع درب (درب داخلی، درب ضد سرقت، درب اتوماتیک و..) و … از معتبرترین عرضه کنندگان هر محصول معرفی شده اند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.