نمایندگی ایزوگام شرق در شهریار

نمایندگی ایزوگام شرق در شهریار
نمایندگی ایزوگام شرق در شهریار یک نوع پوشش مقاوم از قیر و الیاف مصنوعی می باشد که به وسیله ی گرما بر سطح بستر بام چسبانده شده و از ورود نفوذ آب و رطوبت به بخش زیرین خود جلوگیری می‌کند. دوام ایزوگام شرق در شهریار بطور متوسط ۱۰ سال است.

ایزوگام شرق در شهریار یک نوع پدیده است به طور صنعتی و متکی به دانش، آزمودگی (تجربه) و فناوری هایی در جهت ایمن سازی سازه‌ ها در مقابل نم و رطوبت حاصل از بارش برف و باران. نمایندگی ایزوگام شرق در شهریار نیز مدل های متفاوتی دارد؛ پس از گذشتن از آزمون‌ های گوناگون، در آزمایشگاه‌ های کارخانه‌های فر آوری، نسبت پایداری‌ اش را بالاخواهند داد.

هر سازه ای در مقابل نمی که حاصل از بارش برف و باران دچار رطوبت و نم زدگی می شود، نمایندگی ایزوگام در شهریار جهت جلوگیری از نفوذ این رطوبت از قیر و گونی استفاده می شده است، اما همان طور که در بخش مشخصات نمایندگی ایزوگام شرق در شهریار قیر توضیح داده شد، ضعف هایش خیلی زیاد و دردسر زا می باشد، برای برطرف کردن برخی از این نقایص و کم کردن مراحل داغ نمودن قیر و موجود نبودن گونی مرغوب ایزوگام شرق در شهریار پا در عرصه تولید نمود.

این نوع محصول به نسبت روش های قبل خیلی بهتر و در هنگام اجرا خطرات پایین تری در بر دارد و به دلیل روکش ضعیفی که بر روی آن وجود دارد در زمان تردد افراد قیر به انتهای کفش افراد چسبیده نمی شود، همچنین روکش آلومینیومی آن اجازه جذب حرارت کمتری به سازه می دهد هر چند که خودش بسیار گرم می گردد.

نمایندگی ایزوگام شرق در شهریار یک نوع پوشش می باشد برای عایق کردن پشت بام و هر گونه سازه ی دیگر در قبال آب باران و رطوبت از برف و باران و نم است. موادی که تشکیل دهنده ی ایزوگام شرق در شهریار هستند، قطعا قیر و الیاف مصنوعی است و دوام آن به صورت متوسط ۱۰ سال است.

علت اصلی ظهور نمایندگی ایزوگام شرق در شهریار درصنعت را می توانیم نیاز به محافظت در مقابل رطوبت، عدم وجود گونی مرغوب و کاهش مراحل داغ کردن (روش های قدیمی عایق نمودن)و مزایایی نیز مانند تردد آسان و جذب حرارت کمتر دانست.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.