قیمت روز انواع ایزوگام

نمایندگی ایزوگام شرق در کرج

نمایندگی ایزوگام شرق در کرج
توجه به این نکته الزامی است که در زمستان نباید سقف را که دارای پوشش ایزوگام است، در هنگام بارش برف پارو کرد و تنها در صورتی که حجم برف بسیار زیاد است تنها لایه رویی برف را پارو کنید. و مراقب باشید که این پارو کردن به پوشش برخورد نکند و باعث شکسته شدن ایزوگام شرق نشود.

همچنین در فصل گرما نیز نباید با کفش های میخ دار و یا نمایندگی ایزوگام شرق در کرج دارای برآمدگی در کف روی این عایق ها راه رفت. و در هر صورت نمایندگی ایزوگام شرق در کرج نیز بهتر است از راه رفتن روی ایزوگام خود داری کنید؛ چون در گرما ایزوگام نرم میشود و حالت خمیری به خود میگیرد؛ و فشار وزن ما بر سطح آن میتواند باعث شکسته شدن لایه محافظ قلعی و یا آلمینیومی و یا باعث له شدن و ایجاد فرورفتگی در سطح عایق رطوبتی گردد.

قیمت روز انواع ایزوگام
قیمت روز ایزوگام

ایزوگام نوعی عایق رطوبتی نمایندگی ایزوگام شرق در کرج صنعتی و مدرن ساخته شده از مواد نفتی است. این جمله خلاصه ترین تعریف صحیح درباره ایزوگام است: ایزوگام را میشود روی تمام سطوح استفاده کرد. این عایق بسیار سبک مستحکم و قابل انعطاف است و به راحتی بر روی سطوح مختلف نصب و اجرا میشود.

ایزوگام و عمر مفید بالای آن درکنار نصب آسان نمایندگی ایزوگام شرق در کرج باعث محبوبیت هرچه بیشترش درمیان مصرف کنندگان شده است. ایزوگام استاندارد در کرج و باکیفیت می تواند تا ۱۵ سال دوام داشته باشد و از نشت آب به لایه زیرین سطوح مختلف جلوگیری نماید. برای انتخاب ایزوگام به ادامه متن توجه فرمایید و ازدیگر مقالات سایت استفاده نمائید.

رعایت چه نکاتی میتواند در افزایش طول عمر نمایندگی ایزوگام شرق در کرج پشت بام منزل شما مفید باشند؟

۱- از ریختن زباله ها و نمایندگی ایزوگام شرق در کرج یا شاخه ها و … خود داری کنید و سطح بام را خالی نگه دارید.
۲- هر مدت یک بار وضعیت پشت بام و عایق را بازبینی کنید.
۳- لبه های بام و دهانه ناودان ها نمایندگی ایزوگام شرق در کرج را مورد بازبینی قرار دهید و از چسبیدن آنها اطمینان حاصل کنید.
۴- از رفت و آمد های بی مورد بر پشت بام خود داری کنید.
۵- بهتر است بر روی کل سطح عایق نصب شده پودر مل پاشیده شود. (پودر مل یا Chalk powder از چسبندگی قیر موجود در نمایندگی ایزوگام شرق در کرج تابستان جلوگیری میکند؛ همچنین پس از خشک شدن بسیار مقاوم و محکم میشود)

نمایندگی ایزوگام شرق در کرج
در برخی از روز های زمستان دمای هوا به قدری پایین است که ایزوگام شرق دچار یخ زدگی میشود و اگر بر روی آن راه بروید میشکند و این کشستگی به سادگی تعمیر نمیشود و نمایندگی ایزوگام شرق در کرج باید برای تعمیر کردن آن دوباره آن را داغ کرد و به سطح چسبانید و همچنین میتوان از ایزوگام تک لایه بر روی این قسمت استفاده کرد.

در زمستان ها، در اطراف لوله های بخاری بر روی پشت بام ها قیر های نمایندگی ایزوگام شرق در کرج بسیار گرم میشوند و در صورتی که هوا سرد باشد، این گرم و سرد شدن میتواند خرابی و یا ترک به بار آورد.
نکته: بهتر است اطراف لوله ها را به وسیله قیر و گونی بپوشانید، تا از شکستگی ایزوگام جلوگیری کند.

قیمت ایزوگام در کرج بسیار مناسب و ارزان بوده و آماده انجام پروژه های شما عزیزان در کرج می باشد.

نمایندگی ایزوگام شرق در کرج چیست؟
ایزوگام شرق در کرج پوششی مقاوم است که از قیر و الیاف مصنوعی ساخته شده است، که به وسیله گرما بر بستر پشت بام چسبانده می‌شود. و از نفوذ آب و نم و نمایندگی ایزوگام شرق در کرج رطوبت به لایه های زیرین خود جلوگیری به عمل می آورد. می توان گفت که متوسط عمر ایزوگام در کرج با کیفیت مناسب در حدود ۱۰ سال است.

نمایندگی ایزوگام شرق در کرج
امروزه ایزوگام کاربردهای فراوانی دارد و در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد و نمایندگی ایزوگام شرق در کرج در انواع مختلف ساخته می شود. از جمله مهم ترین جاهایی که ایزوگام ارزان در کرج مورد استفاده قرار می گیرد، می توان به: پشت بام ساختمان ها، پی ساختمان ها، سرویس های بهداشتی، گاوداری ها، مرغداری ها، استخرها، دیوارها و … اشاره کرد. همچنین باید اشاره کرد که هر کدام از انواع ایزوگام در کرج با توجه به کاربرد خود در مکان خاصی مورد استفاده قرار می گیرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.