نمایندگی ایزوگام شرق دلیجان در استان البرز

نمایندگی ایزوگام شرق دلیجان در کرج
ایزوگام پوشش مقاومی از قیر و الیاف مصنوعی است که با گرما بر بستر بام چسبانده می‌شود و از نفوذ آب و رطوبت به محیط زیر خود جلوگیری می‌کند. عمر نمایندگی ایزوگام شرق دلیجان در کرج بطور میانگین ۱۰ سال است.

نمایندگی ایزوگام شرق دلیجان در کرج پدیده‌ای است صنعتی و متکی به دانش، آزمودگی(تجربه) و فناوری در راستای ایمن سازی سازه‌ها در برابر نم و رطوبت پیش آمده از بارش برف و باران.

نمایندگی ایزوگام شرق دلیجان در کرج که گونه‌های گوناگونی دارد، پس از گذر از آزمون‌های گوناگون، در آزمایشگاه‌های کارخانه‌های فرآوری، ضریب پایداری‌اش را افزایش خواهند داد.

قیمت نصب ایزوگام در کرج
نمایندگی ایزوگام شرق دلیجان در کرج چیست؟
نمایندگی ایزوگام شرق دلیجان در کرج، نام بازرگانی گونه‌ای عایق آمادهٔ ضد نم و رطوبت برای پوشاندن پشت بام، استخر و مانند آن است. ایزوگام پوششی است برای عایق کردن که برای جلوگیری از رخنه و نفوذ آب به‌کار می‌رود، و از فرآورده‌های نفتی بدست می‌آید.

نمایندگی ایزوگام
عایق بندی رطوبتی ساختمان‌ها که تا چهل سال گذشته به صورت سنتی، با آسفالت و قیر گونی انجام می‌گرفت با پیدایش عایق‌های رطوبتی و مزیت‌های این نوع عایق‌ها به تدریج جای خود را به این عایق‌ها دادند.

امروزه در بیش‌تر ساختمان‌ها چه در مرحلهٔ پی و فونداسیون و چه در ایزولاسیون دیوارها، سرویس‌ها و پشت بام، ایزولاسیون با لایه عایق رطوبتی انجام می‌گردد.

لایه‌های گوناگون
لایه‌های گوناگون به ترتیب از رو به کف به شرح زیر می‌باشد:
لایهٔ پلی‌اتیلن (polyethylene film) یا پودر معدنی(mineral powder) یا فویل آلومنیوم (aluminum foil)
بافت (tissue)
پلی‌استر (polyester)
مواد افزودنی ویژه
لایهٔ پلی‌اتیلن (polyethylene film)
موارد کاربرد

ایزوگام شرق دلیجان در استان البرز
ایزوگام به علت سبکی و مقاومت زیاد به تنهایی یک عایق رطوبتی کامل جهت موارد ذیل می‌باشد:

پشت بام‌ها
ایرانیت
پی ساختمان
استخرها
مخازن آب
تونل‌ها
کانال‌های آبیاری
سرویس‌های بهداشتی
سردخانه‌ها
سدها
پل‌های هوایی
باند فرودگاه
پارکینگ‌های طبقاتی
مرغداری‌ها
لوله‌های آب گاز، نفت
دامداری‌ها و غیره…

نمایندگی ایزوگام شرق دلیجان در استان البرز
ایزوگام دلیجان تولید شده توسط شرکتهای معتبر تولید کننده نمایندگی ایزوگام شرق دلیجان در استان البرز می باشد و از جمله ایزوگام های با کیفیت و استاندارد کشور می باشد. استفاده از ایزوگام دلیجان می تواند تاثیر زیادی در عایق کاری بنا ها و ساختمان داشته باشد به طوری که طول عمر ساختمان ها را افزایش می دهد.

شرکت ایزوگام دلیجان یکی از شرکت های تولید، عرضه و نصب ایزوگام است که با استفاده از نیروهای باتجربه و مجرب به فعالیت های خود ادامه می دهد.

با توجه به اینکه یکی از نکات مهم نصب نمایندگی ایزوگام شرق دلیجان در استان البرز و عایقهای رطوبتی استفاده از ایزوگام باکیفیت و مرغوب است این شرکت با نصب و فروش ایزوگام استاندارد از تولید کنندگان معتبر جایگاه و اعتبار فراوانی را برای خود به دست آورده است و همچنین دیگر اعتبار شرکت ایزوگام دلیجان کارکرد مناسب آن می باشد.

برخی از خدمات شرکت عبارت اند از: فروش نمایندگی ایزوگام شرق دلیجان در استان البرز با کیفیت، نصب ایزوگام دلیجان از شرکت های معتبر تولید کننده، ترمیم اصولی و فنی ایزوگام آسیب دیده، استفاده از ایزوگام درجه یک و مرغوب، عایق کاری قسمت های مختلف ساختمان.

همچنین شرکت نمایندگی ایزوگام شرق دلیجان در استان البرز از مواد با کیفیت و مرغوب جهت عایق کاری ساختمان استفاده می کند و تولید محصولات و خدمات خود را به صورت تضمینی برای مشتریان انجام می دهد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.