نمایندگی ایزوگام شرق دلیجان در فردیس

نمایندگی ایزوگام شرق دلیجان در فردیس
چگونه ایزوگام را نصب نماییم

4 ـ نمایندگی ایزوگام شرق دلیجان در فردیس
4 ـ 1 ـ قبل از نصب عایق توجه به نکات ذیل ضروری است .

4 ـ 1 ـ 1 ـ تمام سطوحی که قرار است با عایق رطوبتی محافظت گردند می‏بایست نرم, تمیز و خشک باشد .

4 ـ 1 ـ 2 ـ تمام سطوح می‏بایست به طرف آبروها شیب‏بندی شوند تا آب در سطح عایق تجمع ننماید. شیب %5 توصیه میشود.

4 ـ 1 ـ 3 ـ نمایندگی ایزوگام شرق دلیجان در فردیس عایق رطوبتی نباید در دمای محیط کمتر از +5 درجه و بیشتر از 40 درجه سانتیگراد انجام گیرد .

4 ـ 1 ـ 4 ـ از باز کردن رولها ونصب آن در هوای نا مناسب یعنی هوای بارانی , برفی تگرگ و طوفانی اجتناب نمائید .

4 ـ 2 ـ وسایل نصب عایق

عبارت است از گاز نمایندگی ایزوگام شرق دلیجان در فردیس مایع ( کپسول ) شعله پخش کن استاندارد کمچه و ماله بندکنی , تیغ موکت بری , فندک جرقه‏ای , دستکش برزنتی کف چرم ساقه بلند تیغه لاستیکی دسته‏دار, جارو, کفش کف صاف (شکل الف)

یادآوری : استفاده از دستگاههای پخش و نصب عایق رطوبتی نیز مجاز است.

4 ـ 3 ـ مواد کمک نصب

جهت بالابردن کیفیت عایق کاری وبرطرف کردن دوفازی بین سطح بتنی وعایق رطوبتی توصیه می شود بسته به سطح مورد نصب از پرایمر پیشنهادی واحد فنی شرکت گستر بام دلیجان استفاده گردد.

در صورت استفاده از مواد کمک نصب(نمایندگی ایزوگام شرق دلیجان در فردیس) باید توجه داشت که حداقل 24 ساعت بعد از آغشته نمودن سطح بایستی به آن فرصت داده شود تا کاملا خشک شود.

4 ـ 4 ـ چگونگی باز کردن رول نمایندگی ایزوگام شرق دلیجان در فردیس

بر چسب رول را با تیغ موکت بری ببرید تا ابتدای عایق را آزاد نموده سپس فیلم پلاستیکی را جدا نموده و مطابق مراحل زیر آنرا از سطح عایق جدا نمائید.

(مطابق شکل زیر شکل ب)

رول پس از جداسازی نمایندگی ایزوگام شرق دلیجان در فردیس فیلم پلاستیکی آماده نصب است بنابر این آن را رول نموده مراحل نصب را دنبال نمائید.

یادآوری : نصب عایق رطوبتی همواره با فیلم پلاستیکی به ضخامت حداکثر 0/1 که چسبندگی عایق بر سطح کار را کاهش ندهد بلامانع است .

قیمت نصب انواع ایزوگام
نمایندگی ایزوگام شرق

4 ـ 5 ـ آماده سازی سطح

4 ـ 5 ـ 1 ـ چنانچه سطح نمایندگی ایزوگام شرق دلیجان در فردیس کار موزائیک باشد نخست آن را با سیمان و دو غاب سیمانی کاملا صاف و یکنواخت نمائید

4-5-2: اگر روی سطح برآمدگیهای نظیر انتهای میلگرد یا سر ستون و یا هر شیئی تیز دیگری وجود دارد آنرا بریده و کاملا با سطح کار تراز نمائید.

4-5-3: قبل از نصب باید تمامی گوشه‏ها و دور تا دور سطوحی که زاویه 90 درجه دارند را با سیمان ماهیچه کشی نمائید به طور کلی عایق روی زوایای 90 درجه نصب نشود .

4 ـ 6 ـ شیب بندی

4 ـ 6 ـ 1 ـ سطوحی که نمایندگی ایزوگام شرق دلیجان در فردیس آبروهای آن در وسط قرار دارند باید مطابق شکل یک تقسیم بندی و آماده نصب گردند.

4 ـ 6 ـ 2 ـ سطوحی که آبروها در چهارگوشه قرار دارند باید مطابق شکل دو تقسیم بندی و آماده نصب شوند .

4-6-3 ـ کلیه اشیا فلزی مثل کولر نمایندگی ایزوگام شرق دلیجان در فردیس , منبع انبساط , چهار پایه‏های فلزی آزاد روی سطح و منبع‏های ذخیره آب را بدون صدمه زدن به آنها از سطح کار جدا نمائید.

4-6-4 ـ سطح کار نمایندگی ایزوگام شرق دلیجان در فردیس را مطابق بند (4 ـ 5) آماده نمائید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.