ویژگی های ایزوگام درجه یک

ویژگی های ایزوگام درجه یک

ویژگی های ایزوگام درجه یکتعداد بازدید: 2,618شناخت و ویژگی های ایزوگام درجه یک و استاندارد با دارای کیفیت مرغوب ازجمله مواردی است که برای بسیار از افراد حائز اهمیت می باشد. تشخیص ایزوگام یا عایق های رطوبتی مرغوب بدون دانش و شناخت انواع ایزوگام کاری دشوار بوده. بنابراین جهت کمک و دریافت اطلاعات از چگونگی تشخیص ایزوگام استاندارد با کیفیت عالی می توانید ادامه مطلب را مطالعه نمایید.

به طور کلی شناخت ایزوگام درجه یک با توجه به تنوع در تولید کاری دشوار می باشد چه بسا که بسیاری افراد سودجو و متغلب اقدام به تولید و عرضه ایزوگام های بدون کیفیت نموده اند. گرچه ظاهر محصول با نوع اصل آن چندان فرقی ندارد اما از نظر کیفیت و ترکیب آن از مواد بی کیفیت نا مرغوب ساخته شده است که متاسفانه در صورت اطلاع نداشتن از آن و در صورتی که مورد استفاده قرار گیرد زود خراب شده و کیفیت خود را از دست می دهد. بنابراین بهترین کار کمک از یک فرد با تجربه یا نمایندگی های معتبر می باشد. جهت خرید می توانید به نمایندگی فروش ایزوگام عایق پویان مراجعه نمایید. عایق پویان با داشتن سالها سابقه کاری درخشان بهترین نوع ایزوگام را همراه با ضمانت نامه ۱۰ ساله کتبی و بیمه نامه معتبر ایران عرضه می کند همچنین جهت دریافت مشاوره رایگان می توانید تماس بگیرید.

ایزوگام استاندارد
ویژگی استاندارهای ایزوگام
در این بخش به برخی از ویژگی استاندارهای ایزوگام می پردازیم. با توجه به این که در بازار تنوع بسیاری از ایزوگام های استاندارد و غیر استاندارد عرض شده است. مواردی وجود دارد که می توان تا حدودی کمک دهنده باشد. عایق های رطوبتی باید از استانداردهایی برخوردار باشند که نشان دهنده کیفیت ساخت و مواد اولیه در ترکیبات آن ها می باشد با توجه به این استانداردها فرایند شناخت از نوع مرغوب و نا مرغوب آسان تر می شود.

استاندارد نوع O : استاندارد گفته شده مربوط به شرایط جوی می باشد و شامل دو نوع بوده که عبارت اند از:

مربوط به شرایط آب هوایی و مناطق سردسیر است.
مربوط به شرایط آب هوایی و مناطق گرمسیر است.
استاندارد نوع A : این نوع استاندارد نشان دهنده بازه مقاومت عایق رطوبتی در برابر سرما و گرما می باشد. به این صورت که این محصول در برابر سرما تا دمای ۵- و گرما تا ۱۲۰+ دارای مقاومت است.

استاندارد نوع S : این نوع استاندارد نیز نشان دهنده بازه مقاومت عایق رطوبتی در برابر درجه سرما و گرما می باشد. دارای مقاومت در برابر سرما تا دمای ۱۰- و گرما تا دمای ۱۰۰+ می باشد.

بهترین روش تشخیص درخواست راهنمایی و مشاوره از فرد مجرب است که دارای دانش در این حوزه می باشد. جهت دریافت مشاوره رایگان در هر جای تهران که هستید می توانید با نمایندگی عایق پویان تماس بگیرید.

چگونگی تشخیص ایزوگام درجه یک و خوب
ایزوگام درجه یک و خوب در افزایش طول عمر و مقاومت بالا تاثیرگذار هستند شرکت ها و نمایندگی های معتبر سعی بر آن دارند که عایق های رطوبتی با کیفیت خوب را وارد بازار کنند اما چگونگی تشخیص ایزوگام درجه یک به طور کلی کار آسانی نیست و اکثر شرکت ها برای خرید انبوه ایزوگام از کارشناسان و متخصصان این کار استفاده می کنند. شما نیز می توانید در هر جای تهران که هستند با نمایندگی معتبر عایق پویان تماس بگیرید و به صورت رایگان مشاوره دریافت نمایید.

خصوصیات عایق های رطوبتی استاندارد
عایق های رطوبتی طبق استاندارد واحدی تولید و عرضه می شوند. راحت ترین روش تشخیص ایزوگام استاندارد از ظاهر آن می توان به دو مورد زیر اشاره کرد:

۱- طول استاندارد رول ایزوگام
هر رول ایزوگام طبق استاندارد تولیدی آن باید به طول ۱۰ متر باشد. و کمتر از آن و یا بیشتر از آن خارج از استاندارد گفته شده است.

۲- وزن استاندارد رول ایزوگام
ایزوگام ها دارای استاندارد از وزن بین ۸/۳ تا ۲/۴ برای هر متر مربع مورد تایید هستند. و اگر کمتر از آن باشد از مقدار قابل قبول خارج شده است همچنین در صورتی که وزن استاندارد بیشتر باشد دلیلی بر کیفیت بالاتر آن نیست.

۳- ضخامت استاندارد رول ایزوگام
یکی دیگر از مواردی که نشان دهنده ایزوگام استاندارد می باشد ضخامت آن است. ضخامت استاندارد ایزوگام بین ۸/۳ تا ۲/۴ میلی متر می باشد. که از نظر ظاهری قابل تشخیص است.

ویژگی ایزوگام
انواع ایزوگام با کیفیت و جنس خوب
انواع ایزوگام تولیدی با استفاده از دستگاه ها مدرن و موارد اولیه کیفیت بالا ساخته شده و همچنین در آزمایشگاه های مجهز تست می شوند. انواع ایزوگام درجه یک با کیفیت بالا و جنس خوب دارای مشخصات زیر می باشند که عبارت اند از:

تولید شده از بهترین قیر پلیمری
دارای تیشو و پلی استر مرغوب و متراکم
دارای ضخامت و وزن استاندارد
فویل آلومینیوم با ضخامت ۱۶ میکرون
شامل ضمانت نامه و بیمه نامه معتبر
دارای علامت استاندارد
بسته بندی مناسب
بهترین روش خرید ایزوگام با کیفیت و جنس خوب دریافت مشاوره از نمایندگی معتبر می باشد. همچنین جهت اجرای ایزوگام می توانید از نمایندگی نصب ایزوگام کمک بخواهید. شما نیز می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر با نمایندگی عایق پویان در تهران تماس بگیرید.

ویژگی ایزوگام غیر استاندارد
برخی از افراد سودجو ایزوگام های غیر استاندارد را تولید و وارد بازار می کنند. این نوع از عایق های رطوبتی از استاندارد مناسبی برخوردار نبوده و مشکلاتی را ایجاد می کنند. ایزوگام نا مرغوب پس از گذشت مدت زمان کوتاهی و طی چند سال در برابر نم مقاومت نداشته و سبب آسیب به ساختمان می شوند. برخلاف ایزوگام های استاندارد ویژگی هایایزوگام غیر استاندارد شامل موارد زیر می باشد:

ایزوگام البرز

شعبه شمال البرز: 34436607
شعبه غرب البرز: 33537798
شعبه مرکزی و شرق البرز: 32720328
شعبه جنوب البرز: 36515587
شعبه شهریار و اندیشه : 02165562560
مدیریت : 09126631270

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.