پخش ایزوگام در اندیشه

پخش ایزوگام در اندیشه
پخش ایزوگام در اندیشه کرج پوششی مقاوم است که از قیر و الیاف مصنوعی ساخته شده است، که به وسیله گرما بر بستر پشت بام چسبانده می‌شود. و از نفوذ آب و نم و رطوبت به لایه های زیرین خود جلوگیری به عمل می آورد. می توان گفت که متوسط عمر ایزوگام در کرج با کیفیت مناسب در حدود ۱۰ Year است. به خاطر داشته باشید که در مناطقی که بارش باران زیاد است بهتر است ایزوگام کاری را بر روی دیوار نیز اجرا کنید. قبل از نصب ایزوگام بر روی دیوار لبه نود درجه را پخش ایزوگام در اندیشه کرج ماهیچه بندی کنید. زاویه مناسب برای این کار ۴۵ درجه می باشد. امروزه ایزوگام کاربردهای فراوانی دارد و در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد و در انواع مختلف ساخته می شود. از جمله مهم ترین جاهایی که ایزوگام ارزان در کرج مورد استفاده قرار می گیرد، میتوان به: پشت بام ساختمان ها، پی ساختمان ها، سرویس های بهداشتی، گاوداری ها، مرغداری ها، استخرها، دیوارها و … اشاره کرد. همچنین باید اشاره کرد که هر کدام از پخش ایزوگام در اندیشه کرج انواع ایزوگام در کرج با توجه به کاربرد خود در مکان خاصی مورد استفاده قرار می گیرد.

پخش ایزوگام در اندیشه کرج
پخش ایزوگام در اندیشه کرج نوعی پوشش مقاوم از قیر و الیاف های مختلف مصنوعی می باشد؛ که بوسیله گرما چسبانده میشود تا از نفوذ آب و رطوبت به محیط زیر خود جلوگیری کند. که معمولا عمر آن حدود ۱۰ سال می باشد. همچنین پخش ایزوگام در اندیشه کرج امروزه قیمت ایزوگام در بیشتر ساختمان‌ ها در مرحلهٔ پی و فونداسیون و در ایزولاسیون دیوارها، سرویس‌ها و پشت بام، ایزولاسیون یک لایه عایق رطوبتی نمایندگی ایزوگام در مهرهشر صورت میگیرد؛ که جالب است بدانید که تا ۴۰ سال پیش عایق بندی ساختمان ها که به صورت سنتی با استفاده از قیر و آسفالت انجام میگرفت، مقاومت پخش ایزوگام در اندیشه کرج بسیار خوبی را نداشتند و با گذشت زمان و پیدایش عایق های مختلف نمایندگی ایزوگام اندیشه جای خود را به این عایق های مقاوم و بادوام دادند.

برای شروع کار فقط چند رول ایزوگام را به محل نصب ایزوگام در کرج بیاورید، به خاطر داشته باشید وزن هر رول ایزوگام حدود ۴۰ الی ۴۵ کیلوگرم است. لذا انبار کردن چندین رول ایزوگام در یک نقطه بام کارخانه ایزوگام اندیشه می تواند خرابی به همراه داشته باشد.

– در ابتدای کار باید سطح را اندازه گیری کنیم که این اندازه گیری از محل ناودان شروع می شود.
با توجه به اینکه عرض رول ایزوگام ۱ متر است و رول ها باید حدود ۱۰ سانتیمتر پخش ایزوگام در کرج از عرض همپوشانی داشته باشند، سطح کار به فاصله های عرضی ۹۰ سانتیمتری نمایندگی ایزوگام در اندیشه کرج علامت گذاری می شود.

قیمت روز انواع ایزوگام
قیمت روز ایزوگام

– تمام سطوح ایزوگام کاری شده باید نمایندگی ایزوگام در کرجبه طرف آبروها شیب‏بندی شوند تا آب در سطح ایزوگام جمع نشوند. شیب مناسب اجرای ایزوگام پنج درصد می باشد. همچنین باید پخش ایزوگام در اندیشه کرج جلوی ناودان یا هر آبراهی یک متر لایه پخش ایزوگام در کرج نصب ایزوگام می کنیم. دلیل این امر این است که در اجرای شیب بندی بام یک نقطه ماکزیمم شیب و یک نقطه مینیمم شیب وجود دارد. آب از نقطه ماکزیمم شیب جریان یافته و در ایزوگام گوهردشت نقطه مینیمم شیب جذب آبراه می شود. با توجه به شدت بارندگی یا کم بودن شیب و آبراه، آب مدتی در اطراف آبراه می ماند و سپس جذب می شود. لذا ابتدا در اطراف هر آبراهی یک متر قیمت ایزوگام بدون نصب می کنیم و سپس ایزوگام کل بام را اجرا می کنیم.

پخش ایزوگام در اندیشه کرج
– بهتر است نمایندگی ایزوگام در اندیشه کرج در جانپناه، راه پله و سایر پخش ایزوگام در کرج سطوح عمودی تا ارتفاع ۵۰ سانتی متر ایزولاسیون (isolation) از طریق خدمات ایزوگام در کرج صورت گیرد؛ با اینکار یک حوضچه آبگیر و غیر قابل نفوذ ایجاد می کنیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.