پخش ایزوگام در فردیس

تعریف ایزوگام (عایق رطوبتی پیش ساخته)
ایزوگام فراورده‌ای نفتی و لایه‌ ای محافظ است كه به دلیل خاصیت الاستیكی و مقاومت در برابر نفوذ آب و سبکی آن به عنوان پوشش دهنده برای عایق كردن سطوح مختلف مانند: پشت بام، سرویس بهداشتی، حمام و آشپزخانه، پی ساختمان، استخر، کانال های آبیاری، مخازن آب، پل‎ های هوایی، پارکینگ های طبقاتی، مرغداری ‎ها، دامداری ها، لوله‎ های انتقال آب، گاز و نفت، شیروانی و ایرانت، سرد خانه، لکه گیری و غیره در برابر نفوذ آب به کار می‌رود.

مزایای پخش ایزوگام در فردیس
استفاده از ایزوگام در ساختمان فواید بسیاری دارد. اگر جنس ایزوگام استفاده شده در ساختمان استاندارد باشد و ایزوگام بصورت اصولی نصب شده باشد این اطمینان وجود خواهد داشت که ساختمان از بابت نفوذ آب ایمن باشد. برخی از فواید و مزایای استفاده از ایزوگام عبارت است از:

نصب ایزوگام در کرج
ایزوگام

سبك بودن به مقدار حدود ۴ كیلوگرم در هرمتر مربع
مقاوم در برابر گرما تا ۱۲۰ + و در برابر سرما تا ۵- درجه سانتیگراد
قابلیت انعطاف
به علت برخورداری از لایه پلیاستر در مقابل فشارهای احتمالی از انبساط و انقباض مقاوم میباشد.
در کوتاه مدت دچار پوسیدگی و شكستگی نمی‎شود.
عایق با روكش آلومینیوم حدود %۸۵ از نور و حرارت را منعكس می‎كند.
به برف‌روبی نیاز ندارد.

پخش ایزوگام در فردیس و نصب ایزوگام در کرج
اگر می خواهید از ایزوگام به عنوان عایق رطوبتی در فردیس استفاده کنید، باید توجه داشته باشید که کیفیت ایزوگام مصرفی خوب باشد. ایزوگام بی کیفیت پس از مدتی کاربرد خود را از دست خواهد داد و باعث ایجاد مشکل خواهد شد. همچنین نصب ایزوگام در کرج نیز باید به صورت اصولی اجرا شود. اگر نصب ایزوگام در کرج به صورت غیر اصولی انجام شود، پس از مدتی کنده می شود. برای این کار بهتر است از افراد با تجربه و متخصص استفاده شود. بهترین زمان برای اجرای ایزولاسیون بام پس از انجام شیب‌ بندی و دور چینی و كلیه كارهای ساختمانی بالای بام می‎باشد. ولی در مورد سرویس‌ های بهداشتی پس از انجام تاسیسات برق و مكانیكی و شیب‌ بندی كف‌ ها، باید انجام شود و پس از تست بلافاصله روی آن با ملات پوشانده شود.

پخش ایزوگام در فردیس برای نصب ایزوگام در کرج از نیروهای متخصص و با تجربه در زمینه نصب ایزوگام در کرج استفاده می کند تا کار نصب ایزوگام در کرج به درستی انجام شده و هیچ اشکالی در کار به وجود نیاید. نیروهای این شرکت دارای تخصص و تجربه بسیار در زمینه نصب ایزوگام در کرج و عایق های رطوبتی می باشند و هر آنچه برای نصب ایزوگام در کرج مورد نیاز باشید را دارا می باشند.

قیمت روز انواع ایزوگام
قیمت انواع ایزوگام

این شرکت آمادگی نصب ایزوگام سقف و عایق رطوبتی، نصب ایزوگام سرویس بهداشتی و حمام، نصب ایزوگام پی ساختمان، ایزوگام کاری گلخانه و باغچه، عایق کاری سوله و سالن های بزرگ، نصب ایزوگام دیوار و بدنه ساختمان، ایزوگام کاری معابر و کانال های آب، نوسازی ایزوگام کهنه و ترمیم ایزوگام، نصب ایزوگام شیروانی، نصب و فروش ایزوگام شرکتهای معتبر، نصب ایزوگام روی ایزوگام قدیمی، نصب ایزوگام بدنه با دستگاه مخصوص، تخمین هزینه ایزوگام در کرج، پخش ایزوگام در فردیس با کیفیت را دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.